18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zakup żarówki
w1wujek • 2012-12-16, 11:35
Sytuacja miała miejsce parę dni temu na stacji paliw.

Podchodzi kobieta do kasy
-Dzień dobry poproszę żarówkę
-Ale jaką? Zapytał sprzedawca
-Do samochodu z przodu mi nie świeci
-Ale jaki rodzaj tej żarówki?
-Do Skody
-To mi nic nie mówi, jakie to światła pozycyjne, postojowe?
-Nie ważne do widzenia.
Zgłoś
Avatar
Leginek 2012-12-17, 14:13
Romperek napisał/a:

Przecież światła pozycyjne i postojowe to jedno i to samo.



W tym wypadku mi się wydaję, że autorowi aka sprzedawcy raczej chodziło o dopełnienie i skonkretyzowanie rodzaju świateł a nie wymienienie ich rodzai
Zgłoś
Avatar
Teodorr 2012-12-17, 14:15
Kid, też nie postawiłeś przecinka więc sam siebie pojechałeś...
A swoją drogą wstyd mi za płeć żeńską, sory chłopaki, ze takie niedowłady umysłowe się rodzą, co twierdzą, że prawo jazdy jest po to by legalnie wsiąść za kółko i jechać... Wstyd mi też słuchając opowieści znajomych jak to baba przyszła do.... niekoniecznie lekarza i się popisała. (mężczyźni tacy też się czasem zdarzają, widziałam i pewnie każdy z was widział)
Poświęciłabym się dla narodu i złożyła siebie w ofierze, ale szkoda mi, bo lubię grzebać przy samochodach a i tak by to chuja pomogło...
Zgłoś
Avatar
korzonek 2012-12-17, 15:58
sorry, ale przerabiałem to jako sprzedawca. Nie moja wina, że ludzie to debile i nie wiedzą, że żarówek jest parę rodzajów. Potem przychodzi taki jeden z drugim i chcą, żeby ją wymienić na inną, bo nie pasuje, bo nie świeci, a paluchami wymacany żarnik w chuj. To wszystko co mogę zrobić to spierdalaj mu powiedzieć. Pracując chwilę na stacji uświadomiłem sobie, że aborcja i eutanazja to czasem byłaby dla niektórych dobra rzecz..... (nie popieram żadnej z nich)
Zgłoś
Avatar
amb 2012-12-17, 16:33 1
inna sytuacja z jednego z orlenow w warszawie

przede mna odpicowana goraca 40tka, przyjechala duzym, nowym, blyszczacym passatem
- zapalniczke poprosze
- na kamien czy zarowa?
[2 sek pauzy]
- zolta poprosze
Zgłoś
Avatar
Sates 2012-12-17, 19:42
Romperek napisał/a:

Przecież światła pozycyjne i postojowe to jedno i to samo.



Zobaczyła niekompetentnego sprzedawcę i wyszła.
Zgłoś
Avatar
kasterian50 2012-12-17, 22:49
Romperek napisał/a:

Przecież światła pozycyjne i postojowe to jedno i to samo.



Trochę się mylisz. To są dwie różne rzeczy. Swiatła pozycyjne ma każdy w autku. A światła postojowe nie są obowiązkowe i najczęściej auta osobowe ich nie posiadają. To są te światła o których uczyliście się do egzaminu na prawko, że zapala się je tylko od strony jezdni

Pierwszy komentarz i już się przypierdalam. Ehh, nie będę tu lubiany
Zgłoś
Avatar
spokooo 2012-12-17, 23:45
Gdyby mama miała Skode zamiast Golfa to pomyślałbym, że to moja.
Zgłoś