18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
TheSentinel 2013-06-20, 15:15 4
@up, no był taki przypadek swego czasu, że kobietka nie chciała potrącić kotka i wjechała Seicento w przystanek pełen dzieci, zabiła chyba dwoje lub troje. Jak nie ma wyboru to się jedzie po zwierzętach, a jak jest to wystarczy odbić na drugi pas spokojnie. Ale nie kosztem ludzi -_- Baranie głowy, prawo jazdy macie od roku czasu i myślicie, że już asy kierownicy. Ja mam 3 lata prawo jazdy, przez 2 lata jeździłem w firmie transportowej( po znajomościach, bo zaraz poleci hejt, że nikt nie zatrudni od razu po zdaniu kierowcy), żeby sobie na studia zarobić i zrobiłem ponad 120k km po tych zasranych drogach, a i tak uważam, że nie jeżdżę idealnie. Na drodze trzeba mieć mózg, refleks i zimna krew do takich sytuacji.
Zgłoś
Avatar
s................y 2013-06-20, 15:41 2
Pomyślał sobie Iwan "Chuj wezmę między koła"
Zgłoś
Avatar
m................h 2013-06-20, 16:13
O ironio jak śmierć lubi sobie jeszcze zadrwić tą muzyką w najbardziej nie odpowiednim momencie
Zgłoś
Avatar
k................r 2013-06-20, 16:21
oo płacze jebana hahahahahaha
Zgłoś
Avatar
bzyk1357 2013-06-20, 16:53
A to skurwiel.
Zgłoś
Avatar
dulek93 2013-06-20, 17:12
polslav napisał/a:

piwo za wrażliwość - tak mało znaną na tym portalu:D


wrażliwość? a co to takiego ? czy ktoś widział ? czy ktoś słyszał ?
Zgłoś
Avatar
Hoyo147 2013-06-20, 18:36
Film z Rosji,a muzyka w aucie jakaś nie rosyjska
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2013-06-20, 21:41
szkoda mi tych kaczek, takie smaczne by były, jakby je usmażył a on zrobił z nich placek.
Zgłoś
Avatar
Zyragon 2013-06-20, 23:29
Z tych małych kleksów fajna plama musiała zostać
Zgłoś
Avatar
Powell 2013-06-21, 0:24
Jakieś cztery lata temu pracując na ogrodach miałem taką sytuację - trzeba było skosić w chuj wielki teren a tam chwast na chwaście i trawa do pasa. Pomyślałem "będę uważał, żeby jakiegoś maleństwa nie skosić". Najpierw przycinanie podkaszarką, żeby traktorkiem było łatwiej ale moment - patrzę, że coś biega a tam mała rozkoszna myszka. Wziąłem ją na ręce (nawet się nie bała) i przestawiłem tam gdzie było już skoszone. Potem wsiadam na traktorek zadowolony, że szef swoją część dalej napierdala kosą (głupi frajer) a ja na wyjebce mogę pojeździć. No i tak koszę, koszę i nagle patrzę... leży... ta sama myszka, którą dopiero co uratowałem przed ingerencją człowieka w przyrodę, leży martwa z rozciętą główką na cały teren ogromny jak dupa grycanki musiała wbiec akurat tam gdzie kosiłem z prędkością jakiś 10ciu km/h szef do mnie, żebym nie był pizda i kosił dalej to mu powiedziałem, żeby się pierdolił bo ja kocham zwierzęta. Położyłem jej małe ciałko na mrowisko, żeby nic w przyrodzie nie ginęło. Do dziś jej zapalam świeczkę w oknie.
Zgłoś
Avatar
pelepele 2013-06-21, 0:55
A i szkoda auta, pewnie jakieś szkody powstały, a już na pewno trzeba było je umyć :/
Zgłoś
Avatar
S................L 2013-06-21, 22:52
Co za cipka się rozryczała...
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2013-06-24, 7:49
mogła wziąć te małe dla mojego kota, bo coś się nudzi jebany
Zgłoś