18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Bendar 2011-12-20, 22:23 1
Dobra nuta!
Zgłoś
Avatar
marcik1 2011-12-20, 22:29
Mają rozmach skurwysyny ...
Zgłoś
Avatar
BDrummer 2011-12-20, 22:56
oj tam, tylko tynk troche obdarło
Zgłoś
Avatar
Veetoo 2011-12-20, 22:58
Kiedy gościnne występy u nas? Tylko od razu z grubej rury w sejm.
Zgłoś
Avatar
nikt1988 2011-12-20, 23:19
a zgineli zwyki ludzie próbujący jakoś związać koniec z końcem w kraju zniszczony przez dwie wojny w perzeciąu 15-20 lat zamachowcy muszą byś z siebie w chuj dumni może niech wysadzą jeszcze przedszkole bo tam też są niebezpieczne osoby. I dlatego muzułmanie nigdy się nie odbudują swoich państw po wojnach bo atakują swoich nie wrogów
Zgłoś
Avatar
Powell 2011-12-21, 0:23
ja pierdolę jak oni się na wzajem rozumieją w ogóle? Wszyscy napierdalają jakieś "alahuabalamalabulalala" kurwa...
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2011-12-21, 9:39
Może ktoś przetłumaczyć
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-12-21, 13:52
dth napisał/a:

pierdolnela bomba ktora rozwalila wszystko dookola a budynek dalej stoi... a WTC sie zawalilo jak w nie samolot przywalil. Ciekawe. I jedni i drudzy sa siebie warci.



noo wieze poludniowa i polnocna zawalily sie niby od samolotow, ale warto zwrocic uwage na WTC7, ktory to stal po drugiej stronie ulicy, a zawalil sie niby od przerzutow ognia:D oczywiscie zawalil sie pionowo w dol i nic po nim nie zostalo oprocz gruzu. jak ktos wierzy, ze wieze wtc zawalily sie przez to, ze ludzie osama binladena wlecieli w nie samolotami, po czym po 9 latach nic nie robienia(zadnej dalszej walki z niewiernymi ani nic) nagle zostaje zlapany przez amerykanow i utopiony to taka osoba niestety jest dzieckiem, idiota albo ignorantem
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-12-21, 14:19
A to niedobrzy zamachowcy.
Zgłoś
Avatar
dth 2011-12-21, 18:25
@lapps

Szczerze mowiac to jebie mnie to czy to byl zamach terrorystyczny, czy USA samo te wieze rozwalilo. To jest drugi koniec swiata, nie ma wplywu na moje zycie wiec nie warto zawracac sobie tym glowy ; P

@nikt1988

myslisz ze ciapatych to obchodzi? Jesli sa w stanie uciac na zywca glowe czlowiekowi, ktory porzuca ich wiare, albo parze mlodych ludzi, ktorzy uprawiali seks na plazy, to jak mozesz oczekiwac od nich ze beda sie przejmowali tym co i kiedy wysadzaja? Oni siedza jeszcze w sredniowieczu, a caly swiat tak bardzo chce sie z nimi przyjaznic. To jest bydlo, dzicz, ktora tylko czeka az ktos zakrzyknie "jihad!", by ruszyc na krucjate przeciwko niewiernym i wyrznac wszystkich do nogi. Ot, religia milosci kurwa. Czytalem o jakims muzulmanskim "uczonym", ktory odkryl, ze ziemia jest plaska (czy moze to bylo cos innego, wazne ze bzdura) i gdy redaktor powiedzial mu, ze przeciez europejscy uczeni juz dawno dowiedli, ze wcale tak nie jest, koles stwierdzil, ze oni sa niewierni i nie sa ludzmi, wiec ich zdanie sie nie liczy... i wez tu z takimi rozmawiaj. Warto popatrzec tez na egzekucje islamskich przywodcow typu Kaddafi. Zachowanie godne malp w zoo, skakanie, wydzieranie ryja, machanie bronia i maltretowanie bezbronnej, rannej osoby. Prawa czlowieka? U nich cos takiego nie istnieje. Szczerze mowiac, to nie jestem do konca pewny czy w krajach muzulmanskich kobieta jest prawnie traktowana jako czlowiek, bo widzac wyroki skazujace i rozne absurdy, ktore sie tam dzieja, to ciezko mi w to wierzyc.
Podsumowujac: nie wymagaj od bydla, by stosowalo sie do Twoich praw moralnych, bo tylko sie denerwowac bedziesz.
Zgłoś
Avatar
kaelem 2011-12-21, 21:50
Wkurwia mnie globalizacja, bo produkuje tylko i wyłącznie wyalienowanie, kilku czubów dobrze się bawi, miliony cierpią, miliardy wierzą, że nic nie da się zrobić bez tych kilku czubków. Szkoda tych pokoleń, które nie przesiąkały globalnym gównem a miały ideały i idee. W czarnej dupie jesteśmy, albo białej, już nie widzę
kto na mnie sra!
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-12-27, 14:26
@dth
ilu muzlumanczykow znasz osobiscie?
Zgłoś
Avatar
dth 2011-12-31, 15:54
@lapps
Dwóch. Jeden na każdej imprezie przystawia się do każdej blondyny, tak że pod koniec każda ekipa w pubie chce mu spuścić wpierdol, drugi z kolei ojebał moich znajomych na ponad 3000zł, niby "członek rodziny", który ojebał w ten sposób już kilka innych ekip.
Pewnie napiszesz mi, że nie mogę oceniać całej rasy na podstawie 2 kolesi, ale ja Ci powiem tak: mogę. Nikt mi nie zabroni. Mam obraz zbudowany na podstawie dwóch kolesi, do tego mogę sobie poczytać w mediach co się u ciapatych dzieje, pooglądać filmiki w necie, posłuchać nagrań itp. itd. i już mam piękny obraz ludzi, którzy w dupie mają europejską moralność. I nie, nie jest to tylko moja opinia. Jest to fakt doskonale wszystkim znany i nikt tego chyba nawet nie kwestionuje. Oni twierdzą, że prawa człowieka są w sprzeczności z ich religią. Masz na to jakiś ciekawy argument? Szejkowie wprowadzają sobie różne bzdurne prawka, palą czarownice na stosach, mordują za odejście od islamu (tak, tak... w części państw muzułmańskich odejście od JEDYNEJ PRAWDZIWEJ WIARY jest karane śmiercią, w większości pozostałych więzieniem lub grzywną)... i jak cudownie traktują swoje kobiety... no cóż.
Może powiesz mi, że nie znam 10000 "muzułmańczyków" wiec nie powinienem się wypowiadać o nich wszystkich? Niby dlaczego? Każdy może się wypowiadać na temat Stalina, Hitlera, Lenina, KGB, Al Kaidy, Hussaina itp. itd. mimo, że w większości przypadków żadnej z tych osób lub organizacji w swoim życiu nie spotkał. Od tego mamy teraz internet, żeby móc sobie zobaczyć, co nas czeka jak będziemy zbyt milutcy i proświatowi. Nie mam zamiaru czekać ze swoją opinią do czasu aż spotkam pojeba, który utnie mi łeb za to, że nie wierzę w jego bożka. Może nie każdy muzułmanin chce odcinać głowy europejczykom, ale ogólnie jako rasa czy tam religia są pojebami.
Wybacz, ale nie zgodzę się, że mają takie samo poczucie moralności jak my, skoro ich prawo pozwala skazywać na śmierć za wyznanie, poglądy czy sprawy obyczajowe. Jeśli są w stanie zdetonować się w tłumie przypadkowych ludzi, to też nie świadczy to na ich korzyść. "Ale to są ekstremiści", ale ekstremiści stanowią tam prawo... i jakoś nie słyszałem, żeby ktoś się przeciw temu prawu buntował. A... no tak, gwałcone nastolatki, które są skazywane na śmierć za seks przedmałżeński. Drugą część muzułmanów masz w europie. Muzułmańskie dzielnice, 1000 meczetów na kilometr kwadratowy, setki nierobów na zasiłkach czujących się jak pany i płodzących po 8-10 dzieciaków. Jestem na 99% pewny, że gdyby na świecie pojawił się jakiś genialny islamski ekstremista, który przyciągałby do siebie miliony, i zawołałby do swoich "braci w wierze" aby zarżnęli wszystkich niewiernych, to cała ta hołota wyszłaby w europejskich krajach na ulice i zaczęłyby się wielkie czystki. Ot cała ich moralność, że dla allacha są w stanie zapomnieć, że ponoć są ludźmi.
Zgłoś