18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Zamach w Las Vegas
~Angel • 2017-10-02, 11:07
Podczas koncertu muzyki country w okolicy hotelu Mandalay Bay w Las Vegas doszło do strzelaniny. Co najmniej 20 osób zginęło, a ponad 100 zostało rannych - poinformowała lokalna policja. Zastrzelony przez siły bezpieczeństwa został także domniemany napastnik.

EDIT: Bilans 59 ofiar i 515 rannych











Edit:
Państwo Islamskie przyznało się do ataku w Las Vegas. W komunikacie czytamy, iż sprawca "jest żołnierzem kalifatu, który kilka miesięcy temu przeszedł na islam".



ukryta treść
Zgłoś
Avatar
bania88 2017-10-02, 13:18 48
Może właśnie to jest odpowiedź dlaczego lewacy nie chcą powszechnego dostępu do broni. Bo sami sobie nie ufają. Pierdolą, że ludzie będą do siebie strzelać jak pojebani więc nie może być dostępu, a prawda jest taka, że lewacy będą do wszystkich napierdalać bo są debilami - coś w tym jest (nawiązując, że sprawcą jest lewak antytrumpista)
Zgłoś
Avatar
o................o 2017-10-02, 13:24 4
Każdy zamach cieszy. Te w stanach w szczególności.
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2017-10-02, 13:24 10
lewak antytrumpista czy jebany brudas kebab obwiazany c4 - jeden kurwa chuj. lewaki to taka sama zaraza jak muslimy, a nawet duzo gorsza, takze drogi uzytkowniku sadistic, jesli jestes lewakiem to chuj ci w dupe i mam nadzieje ze twoja matkeepierdolnie pekaes
Zgłoś
Avatar
matikati 2017-10-02, 13:27 9
pierwszy filmik - 42/43 sekunda, słychać rykoszet? Jeśli tak to ziomek był w chuj blisko ostrzału, mimo to dalej kamerował gj
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2017-10-02, 13:32 10
bania88 napisał/a:

Może właśnie to jest odpowiedź dlaczego lewacy nie chcą powszechnego dostępu do broni. Bo sami sobie nie ufają. Pierdolą, że ludzie będą do siebie strzelać jak pojebani więc nie może być dostępu, a prawda jest taka, że lewacy będą do wszystkich napierdalać bo są debilami - coś w tym jest (nawiązując, że sprawcą jest lewak antytrumpista)



Nie ma problemu, jesli lewactwo nie chce dostepu do broni to zakazac lewakom do niej dostep Podobnie jest w Szwajcarii, generalnie kazdy obywalet ma prawo miec bron, po za obywatelami pochodzenia balkanskiego. Kurwa jak ja nienawidze lewactwa jebanego, az mna telepie na sama mysl.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2017-10-02, 13:37 19






Zgłoś
Avatar
zielu2233 2017-10-02, 13:39 30
Obszar koncertu jest strefą bez broni, niestety napastnik pewnie wziął to pod uwagę planując zamach.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2017-10-02, 13:39 4
jak na to patrzę to odechciewa mi się legalizacji broni ale z drugiej strony to co tylko on miał broń że go odrazu nie zajebali ????
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2017-10-02, 13:50 39
niemamskarpet. napisał/a:

jak na to patrzę to odechciewa mi się legalizacji broni ale z drugiej strony to co tylko on miał broń że go odrazu nie zajebali ????



W stanie Kalifornia panują ostre restrykcje ws. posiadania broni, nie wolno jej nosić na wierzchu np. przy pasku w kaburze. Szaleniec zawsze zdobędzie broń, legalizacja ma polegać na tym aby zwykły obywatel mógł się przed nim obronić.
Zgłoś
Avatar
Krak 2017-10-02, 13:50 40
Jak mu country pod oknem wieczorem grali to nie ma się co dziwić.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-10-02, 13:51 5
ZIPer9 napisał/a:

Z czego on tam mógł strzelać? Zwykłe M4A1 to raczej nie było skoro tak długa seria.


Do m4 można podpiąć magazynek bębnowy albo pudełkowy...
Zgłoś
Avatar
czajka 2017-10-02, 13:53 5
Gdzie było CSI Las Vegas ja się pytam?
Gdzie był Gil Grissom, Nick Stokes etc. ?
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-10-02, 13:54 5
Ciekawe co powie o tym Cejrowski, który to zawsze pierdoli jak to czuje się bezpiecznie w jego Hameryce.
Po drugie socjaliści to pojeby, koleś jak już był takim wielkim przeciwnikiem Trumpa i w dodatku staruszkiem czekającym tylko na śmierć to mógł dokonać zamachu na prezydenta, lub chociaż republikańskich polityków a nie strzelać do niewinnych ludzi.
Wiem, że country to jak polskie discopolo ale jakoś nikt na koncercie Martyniuka nie zrobił takiej rzeźni.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-10-02, 13:59 8
ejdzbikej napisał/a:



Nie ma problemu, jesli lewactwo nie chce dostepu do broni to zakazac lewakom do niej dostep Podobnie jest w Szwajcarii, generalnie kazdy obywalet ma prawo miec bron, po za obywatelami pochodzenia balkanskiego. Kurwa jak ja nienawidze lewactwa jebanego, az mna telepie na sama mysl.


A teraz w Polsce rządzi dumna prawica i co?
Nowelizacja przepisów o dostępie do broni została skierowana do sejmowej zamrażarki z której już nigdy nie wyjdzie.
Tak. To zrobiła twoja zajebista prawica - PIS.

Jak ja nienawidzę jebanych zakłamanych prawaków hipokrytów.

Cytat:

Wiem, że country to jak polskie discopolo ale jakoś nikt na koncercie Martyniuka nie zrobił takiej rzeźni.


Pojebało cię? Discopolo to jest największe gówno na świecie dla ćwierćmózgów.
Muzyka country wywodzi się z tradycyjnych zwyczajów i pieśni ludowych, które mają korzenie w czasach kowbojów, podbijania dzikiego zachodu , traperów i wprowadzania demokracji u Indian. To jest w zasadzie ich muzyka ludowa.
A discopolo to jest chuj wie co.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-10-02, 14:00 11
voidinfinity napisał/a:

Nie zamach tylko incydent


Incydent?! Zrobił to biały, więc to zdecydowanie zamach terrorystyczny!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie