18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Ukraiński dziadek molestant - teraz popularne
Avatar
tigerqaz 2013-04-04, 8:41 11
Ja pierdole! To kurwa jest tylko taka prezentacja...
Jak zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie będzie pasować,
Perfekcjoniści wielcy kurwa !!!
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-04-04, 9:46 14
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-04-04, 10:00 1
Kurwa, ta planeta miała kiedyś 7 księżyców!...
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-04-04, 11:06
jak długo by trwało zaćmienie Słońca przez Saturna lub Jowisza?
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-04-04, 11:14
Jowisz i Saturn mnie przerażają
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-04-04, 12:06 4
Cytat:

Widok z ziemi jeśli zamienić księżyc na większe kulki



Piękna składnia.
Zgłoś
Avatar
rafic100 2013-04-04, 12:12
Miałby mi taki wariat latać nad głowa jak ten ostatni to bym oszalał
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-04-04, 14:26 1
isitsaturday napisał/a:



Szkoda, że nie pokazali pozostałych planet: Słońca, Syriusza, Raka, czajniczka Russella...



Tak tak, słońce to planeta. Wracaj do gimbazy..
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-04-04, 16:25 2
Ech, miałem nadzieję, że ktoś zignoruje to Słońce, a przyczepi się do pozostałych: Syriusza, czajniczka i przede wszystkim księżyca. Niestety, stało się zupełnie odwrotnie. Jak widać, głupota w tym kraju sięgnęła już zenitu, skoro zostałem jeszcze wyzwany od gimbazy, jakby to było wyzwisko ostateczne, a wszelka próba wymyślenia czegoś lepszego miałaby skutkować implozją wszechświata. Imbecyle.
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-04-04, 16:27 2
isitsaturday napisał/a:

Ech, miałem nadzieję, że ktoś zignoruje to Słońce, a przyczepi się do pozostałych: Syriusza, czajniczka i przede wszystkim księżyca. Niestety, stało się zupełnie odwrotnie. Jak widać, głupota w tym kraju sięgnęła już zenitu, skoro zostałem jeszcze wyzwany od gimbazy, jakby to było wyzwisko ostateczne, a wszelka próba wymyślenia czegoś lepszego miałaby skutkować implozją wszechświata. Imbecyle.



To ty zrobiłeś z siebie debila, zwróciłem uwagę tylko na słońce bo tylko taki kretyn jak ty mógłby pomyśleć że reszta to na serio..
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-04-04, 16:28
Pozwólcie mi was od razu wyręczyć:
@IsItSaturday, przestań się kurwa spinać o najgłupszą drobnostkę, gimbusie! Ojciec cię nie ruchał?

Teraz już nie musicie wysilać swoich tłustych paluszków. Nie trzeba dziękować.
Zgłoś
Avatar
b................s 2013-04-04, 17:36 3
@Prescot
Wracaj do gimbazy uczyć się czytania ze zrozumieniem, skoro autor napisał "KSIĘŻYCA NA INNE PLANETY" (księżyc to planeta?! zauważ słowo "inne") to isitsaturday miał prawo zaironizować...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-04-04, 20:50
ech, dozyc czasow kiedy bedzie mozna zapierdalac miedzy planetami, chocby i na naszym zafajdanym ukladzie slonecznym...
juz bysmy mogli wybierac sie na wczasy na marsa czy ksiezyc ale wazniejsze jest rozpierdalanie sie dookola
Zgłoś
Avatar
clon 2013-04-04, 21:16 1
@Prescot
Jeżeli nie potrafisz wyczuć tak dobitnej ironii, to w gimbazie nie widzę nikogo oprócz Ciebie.

Film chujowy, skala nie jest zachowana. Tworząc podobny film/obrazek nacisk powinno się kłaść właśnie na skalę, bo o to tu chyba chodzi...
Zgłoś