18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
Michal1391 2014-02-06, 12:15 1
Patrzcie patrzcie jak im gruby ładnie pojechał, czuje, że rozwiążą rząd
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2014-02-06, 12:15 2
A ja tam na miejscu rządzących byt te wasze wypociny podciągną pod nawoływanie do niepokojów społecznych, nienawiści na tle rasowym, politycznym i wyznaniowym. Spałował was strażą miejską (dla większego obciachu) i skazał na 5 lat w zawiasach na 3. I spokój z internetowymi bojownikami o lepszą Polskę.
Zgłoś
Avatar
adek00155 2014-02-06, 12:17
W Polsce szybko to się nie zmieni. Ludzie uzależnili się od takich portali internetowych jak srejsbuk i inne
i często zapominają o życiu codziennym bo za dużo czasu poświęcają temu wirtualnemu życiu. Na każdym kroku jesteśmy ruchani przez rząd, ustawy, podatki dochodowe i inne. To poważny problem XXI w. nie żartuje.

piwko za post , idę na facebooka , pa.
Zgłoś
Avatar
Robercik19912 2014-02-06, 12:22 1
Antybozia666 napisał/a:

A ja tam na miejscu rządzących byt te wasze wypociny podciągną pod nawoływanie do niepokojów społecznych, nienawiści na tle rasowym, politycznym i wyznaniowym. Spałował was strażą miejską (dla większego obciachu) i skazał na 5 lat w zawiasach na 3. I spokój z internetowymi bojownikami o lepszą Polskę.


Ile razy już odświeżyłeś temat, żeby zobaczyć, czy ktoś nabrał na twoją gimbusiarską prowokację?
Zgłoś
Avatar
alganonim 2014-02-06, 12:34 3
Odkąd podpisano umowę o "bratniej pomocy" jesteśmy w ciemnej dupie. Nawet jeśli doszłoby do eskalacji protestów i policja przestałaby sobie radzić, to zaraz mielibyśmy na głowie oddziały pacyfikujące z "zaprzyjaźnionych" państw.
Zgłoś
Avatar
Hooorq 2014-02-06, 12:42 5
Różnica jest taka że w tamtych krajach to ludzie walczący o swoje a u nas to kibole tak wmówiono większości.Daleko szukać nie trzeba ile się tu wypowiadało po skromnym incydencie z 11 listopada że trzeba to kibolstwo pałować.A teraz by się za rewolucje brali.
Zgłoś
Avatar
Jendor 2014-02-06, 12:42 1
@alganonim
no to trzeba dobrze zagłosować w następnych wyborach , każdy myślący człowiek wybierze KNP
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-02-06, 12:54 4
Praca u podstaw, słyszeliście o czymś takim troglodyci jarający sie takimi obrazkami? Pomijając już waszą głupotę, to jeszcze na dodatek pokazujecie hipokryzję, bo skoro jesteście świadomi że coś jest nie tak z krajem, to sami byście coś zrobili a nie hejtowali kazdego kto stara sie przekazac poprzez internet cos glebszego niz następny odcinek vinesów....
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2014-02-06, 12:57
@Jendor Raczej każdy myślący człowiek nie wybierze tych co są teraz w sejmie. Bo ślepe popieranie KNP też nie jest dobre.

Ale cóż wszyscy wiemy jak wielu ludzi u nas nie myśli i znowu wybiorą tych co im powiedzą, że dadzą im część kasy którą im zabierają. Tym czasem jeszcze więcej wezmą, a ludzie głupi będą myśleć, że w końcu coś dostali.
Zgłoś
Avatar
l................8 2014-02-06, 13:04 5
Pierw płacz o rozróby na 11 listopada wyzywanie demonstrujących od faszystów, kiboli, rozwieszanie plakatów na uczelniach a później płacz, że się nic nie dzieje.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-02-06, 13:53 1
Wszystkie takie zamieszki nic nie dadzą, jeśli wojsko kogoś nie poprze. Zbiorą się, powrzeszczą, znudzą i pójdą. Ewentualnie po odpowiedniej perswazji od sił policyjnych.
Zgłoś
Avatar
Moogli 2014-02-06, 14:09 5
WOW, naprawdę jestem miło zaskoczony waszymi wypowiedziami. Wiedziałem, że w końcu ktoś wpadnie na ten jakże genialny pomysł wyjścia na ulice (jak małpy) i ruszenia naprzeciw opozycji wyśpiewując piękne patriotyczne pieśni, odziani we flagę polską (zimny klimat), z bronią w ręku... Udało nam się! I właśnie ty, tak TY(!), zostałeś wybrany na władcę Polski. Co robisz? Jak to zorganizujesz? Jak uformujesz nową konstytucje? Masz już jakiś pomysł? Jak dostarczysz energię społeczeństwu? (ach te ruskie gaz zakręcili, atom "niebezpieczny"). A co zrobisz jako gracz na arenie międzynarodowej?
Prosta myśl - zanim sprawy nie przemyślisz i nie dojdziesz do jakiegoś sensownego rozwiązania nie wkurwiaj ludzi "wyjściem na ulice". Bo można wyjść, pokrzyczeć, dostać pałą po łbie, pokazać światu jacy to nie jesteśmy WSPANIALI i SOLIDARNI i wywalczyć obniżenie podatków o 1%. sukces..
Zgłoś
Avatar
Perezz 2014-02-06, 15:25 1
Nareszcie obrazek który w pełni oddaje naszą kochaną cebulową rzeczywistość ;_; Wzruszon jestem.
Zgłoś
Avatar
iwmi 2014-02-06, 15:52
Tylko jak są zamieszki gdzie indziej to w mediach 'polskojęzycznych' (żeby nie powiedzieć że naszych) jest przekaz że tam ci ludzie są niezadowoleni z władzy, ale jak u nas coś się dzieje to od razu "bydło", 'bandyci", "hołota", "kibole" ... Bo przecież tutaj jest cudownie.
Zgłoś
Avatar
modyf 2014-02-06, 17:19 2
@Moogli - ale tu nie chodzi o rozpieprzenie wszystkiego, i budowę od nowa (chociaż popatrz na Islandię). Wszystkie rządy kradły, ale nie pamiętam, żeby któryś robił to tak bezczelnie jak obecny. Mnie zastanawia dlaczego ludzie nie wychodzą okazać swojego niezadowolenia z kolejnych pomysłów rządu. OFE zajabali, wiek podnieśli, opłatę audiowizualną chcą wprowadzić, wędzonki niedługo nie kupisz, rząd ma więcej limuzyn niż w Polsce jest karetek i kupuje nowe, no w chuj długo można by wymieniać, a ludzie na ulicę wyszli RAZ. Jeden jedyny raz ruszyli dupę by powiedzieć co myślą o pomyśle rządu - i nawet przyniosło to skutek (tak wiem, że drugimi drzwiami wchodzi). Ruszyli się jak o ACTA chodziło... noż kurwa, co się dzieje pytam??? naprawdę całą resztę mamy w dupie?

Poza tym - rząd został wybrany w oparciu o program który przedstawiał przed wyborami (nie komentować Skoro po wygranych wyborach działa DOKŁADNIE odwrotnie, to najnormalniej w świecie nie ma do tego legitymacji, więc dlaczego nikt nie protestuje???? Dlaczego dajemy się doić jak durne krowy, mając już pas zaciśnięty na kręgosłupie? Przecież ten rząd jawnie i bezczelnie robi nas w chuja. Inne też robiły, ale chociaż udawały coś tam, próbowały jakoś po cichu, pod stołem. Obecnie mamy jawne złodziejstwo, kolesiostwo, a do tego okazywanie pogardy zwykłym, szarym ludziom. I co? I gówno. I wszyscy w domu siedzą plując w internecie...

I jeszcze odnośnie Marszu Niepodlogłości - chodzę, chodziłem i będę zapewne chodził, tyle że zupełnie nie traktuję tego jako manifestację przeciwko władzy. Nie taki to ma chyba sens, ale dodatkowe powody są pod to podpinane właśnie dlatego, że nie ma komu i kiedy ich zademonstrować...

Acha, jedyną chyba grupą społeczną której rząd się boi są górnicy - tyle, że oni walczą tylko o swoje, niestety. A dlaczego? dlaczego olewane są pielęgniarki, nauczyciele, związki zawodowe? Bo przyjeżdżają ze śrubami i się nie pierdolą....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie