18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
kamiljot 2013-05-28, 0:00
@NieWiemZeWiem, na to liczę, w Tobie jedyna nadzieja
Zgłoś
Avatar
Thadeus88 2013-05-28, 6:23
Jeszcze tam zostało trochę europejczyków, Sprzedajne rządy nie pozwolą na bunty.François Hollande to gwóźdź do trumny Francji.
To większość przynajmniej w teorii decyduje kto zostaje wybrany a większość tam to arabusy
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-05-28, 7:24
Ceryni napisał/a:

Z opisu na liveleaku wnioskuje ze protestowali przeciwnicy małżeństw wśród pedałów, a protestantów lała policja.


I prawidłowo.
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-05-28, 13:16
@NieWiemZeWiem naucz się jednej rzeczy że policaje to tez ludzie, większość z nich nie lubi pedałów i muslimów czy też żydów ale nie mogą się tym chwalić, jakbyś był myślącym człowiekiem to wiedziałbyś że taki policaj ma być neutralny i nie może być stronniczy i ma utrzymywać porządek , więc napierdalają każdego kto robi borute i nie ważne czy to pedał, muslim, lewak czy prawicowiec. Ja wiem że oni są na naszych usługach ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej bo kto inny ciągnie za wszystkie sznureczki a nie my- obywatele, jesteśmy tylko zwykłymi szarakami więc gówno tak naprawde wiemy co się dzieje i jak to wszystko jest poukładane w tych politycznych machlojach. Apeluję do Ciebie zacznij myśleć bo we wszystkim doszukujesz się spisku a prawdą jest ze należysz do tego typu ludzi którzy po prostu mają piasek zamiast mózgu.
Zgłoś