18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zamieszki na trybunach
Bajdus1962 • 2015-08-24, 20:23


Kibice Polonii Piła i GKS Wybrzeże, mieli sobie coś do powiedzenia na koniec rundy zasadniczej PLŻ2. Możliwe, że będzie okazja do rewanżu, gdyż obie drużyny, mogą trafić na siebie w fazie Play-oFF

Przez większosc filmu kotłuje się, ale główna akcja od 1:40.
Zgłoś
Avatar
kaelem 2015-08-25, 15:17
Spiker pomylił chyba mikrofon z telefonem.
Zgłoś
Avatar
jormungand 2015-08-26, 7:29
Standard widzę, nic się nie zmieniło...żenujące
Zgłoś
Avatar
WpierdalatorKremówek 2015-08-26, 23:15 1
Kurwa szkoda, że nikt nie dostał z gumowej kuli i nie zdechł ;_;
Zgłoś
Avatar
Annaroth 2015-08-26, 23:25 3
Kurwa, za co ci ludzie tak się nienawidzą?
Zgłoś
Avatar
Organista 2015-08-26, 23:29 1
"Zostaw kibica, hej kurwo zostaw kibica"... Ja pierdolę, a to polska właśnie. Specjalnie piszę polska
Zgłoś
Avatar
G................u 2015-08-26, 23:40
Tak samo było by w Niedziele, niestety PZPN popsuł całą zabawę.
Zgłoś
Avatar
NumberOne 2015-08-26, 23:45
Co to za ekipa, same kasztany Taką konkretna ekipa to by takiej wiochy nie robiła. Nic dziwnego , januszowy sport
Zgłoś
Avatar
Dwi1ghtS 2015-08-26, 23:45
Chuja tam pierdolicie ,cwaniaczki z Gdańska podpaliły pilski szalik z barwami klubu i sprowokowali resztę , a wiadomo jaka warstwa społeczna poleciała się napierdalać
Zgłoś
Avatar
watsman 2015-08-26, 23:47 1
lapps napisał/a:

wszystko po staremu
na meczu się napierdalaja, a stare baby narzekają

@watsman
to już kibice zuzlu nie mogą się ponapierdalac jeśli "kibole" im nie zorganizują ustawki?? czyli co? kibice pilki nożnej maja w tym kraju wylacznosc na napierdalanie się i jak ktoś chce się bic to wiadomo, ze kibol

ladnie was od tego tvn-u i gazety wyborczej popierdolilo



co ma tvn do tego i wybiórcza że mi się nie podobają idioci którzy na sportowych wydarzeniach robią burdel. Lać to się mogą po lasach na "grzybobraniu" a nie na widoku rodzin z dziećmi. Bo ustawkę rozumiem w 100%. Animozje wyjaśnione i lecimy na meczyk. Patologie niech nie wchodzą na sport bo tylko on na tym cierpi.
Tacy ludzie jak Ty swoich dzieci nie nauczą tego czego powinni nauczyć rodzice idiotów na stadionach już dawno temu A jak propaganda rzuci że jeśli ktoś ma inne zdanie to jest z TVN lub wyborczej to świadczy tylko o Tobie że już ta propaganda drugiej strony Ciebie przemaglowała

Pozdro i
Zgłoś
Avatar
Marciin 2015-08-27, 0:12 2
Każdy pierdoli o kibiców jakie bydło a jak pijani robią rozróby na imprezach to już tego nie widać gdzie lecą krzesła,butelki i inne szkło. Widać każdy tak pierdoli bo się nie potrafi napierdalać albo dostać w ryj. Prawdziwy mężczyzna to powinien w ryj dać jak trzeba, a jak sam dostanie to nie płakać. Chuj z was będą nie żołnierze.
Zgłoś
Avatar
Gromowladny666 2015-08-27, 0:40 1
kurwa jeden mądrzejszy od drugiego, pewnie większość z was to idioci bez życia z medialną papką w bani, brak mi kurwa słów widząc te zjebane komentarze
Zgłoś
Avatar
Srg_MM 2015-08-27, 1:26
Ale się dzieje normalnie wyrywa z fotela nie no zadyma pierwsza klasa....podstawówki
Zgłoś
Avatar
Orzech150 2015-08-27, 4:57
Ja pierdole, wyprowadzam się z tego miasta. Niby 75 tys. ludzi, a wiocha taka, że chuj.
Zgłoś
Avatar
Hidalgo 2015-08-27, 9:42
E tam czepiacie się. Pewnie chłopaki omawiali jakąś akcję, sprzątanie cmentarza czy tam zbieranie śmieci na dzień ziemi, a ci co się tam naparzali to policjanci prowokujący innych policyjnych prowokatorów.
Zgłoś
Avatar
Marciin 2015-08-27, 14:56
Orzech150 napisał/a:

Ja pierdole, wyprowadzam się z tego miasta. Niby 75 tys. ludzi, a wiocha taka, że chuj.



Jak cała Wielkopolska no moze oprócz Poznania
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie