18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Zamieszki na Ukrainie
zygmuntor • 2014-01-21, 11:02
Niezła rozpierducha na dzikim wschodzie Europy. Według źródła: 119 milicjantów poszkodowanych, w tym 80 hospitalizowanych

Wideo w spojlerze
ukryta treść



źródła tej wstawki: mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/962249 oraz
liveleak.com/view?i=911_1390295593 lub
youtube.com/watch?v=cuO53xeZkm8 - co kto woli
Zgłoś
Avatar
Mell_Rebook 2014-01-21, 15:24 2
Bycie policjantem w takim przypadku to przejebana sprawa.
Współczuje im, bo co bądź co to ich praca.
Nie oni ustanawiają prawo, a oni płacą z tych co to robią.

Jebać, fajerwerki zajebiste!
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-01-21, 17:55
Coś czuję, że w niedalekim czasie będą strzelać do demonstrantów.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-01-21, 17:56 1
Nie wiedzą o co walczą, chyba że o możliwość wyjazdu do pracy wykurwiste ceny paliwa i zajebistą liczbę marketów. Jeszcze im zbrzydnie. Pewnie tydzień dwa i będą jakieś obrady prostokątnego stołu po czym wstąpią w inną komune
Zgłoś
Avatar
ssiruuvi 2014-01-21, 17:58
02:21 beka w chuja
Zgłoś
Avatar
itachi00 2014-01-21, 18:12 1
Widzę że niektórzy komentują sytuacje a niewiedzą nawet jaka sytuacja panuje na Ukrainie. Ten kraj składa się z bogaczy i biedoty, nie ma tam klasy średniej, ludzi klepią tam taką biedę o której większości z was się nawet nie śniło. Tak byłem tam kilka razy i widziałem na jakim poziomie się tam żyje. Bezrobocie sięga około 30 % perspektyw brak, ponieważ wyzysk jest niesamowity. Celnik z którym miałem okazje rozmawiać zarabia około 700-800 zł miesięcznie oczywiście on źle nie ma bo ma możliwość nieźle dorobić na łapówkach, ale tak dla waszej informacji mięso, sery chleb a nawet papier toaletowy mają drożysz w porównaniu do nas o około 20-30% i ktoś tu mówi że oni popełniają błąd chcąc wstąpić do Unii, a dlaczego z Polski tyle ludzi wyjechało za granicę i nie robiliśmy tego tylko po wstąpieniu do Unii ale i wcześniej tyle że nielegalnie i również na ogromną skale. Niestety takie są realia i nie ma co pieprzyć że obalimy rząd, Tusk taki czy siaki bo i tak nic się nie zmieni, widziecie jakąś sensowną alternatywę ? Ukraińcy mają dużo gorzej i ich jedyną szansą na godne życie jest wstąpienie do Unii i możliwość opuszczenia skorumpowanego, opanowanego przez oligarchów kraju.
Zgłoś
Avatar
kapral 2014-01-21, 19:27 2
a co wam biedne barany takiego zrobiła unia? nie licząc tego że rozpierdoliliście dotacje (na otwarcie działalności) na lewo i prawo, na przyczepę od kuzyna, byle urwać coś dla siebie? oprócz tego że możecie w każdej chwili wyjechać popracować do niemiec, wrócić i kupić sobie auto klasy średniej, po czym wieśniaczyć się po mieście? nie licząc tego że nad debilami w rządzie, ktoś sprawuje władzę nadrzędną i nie mogą sobie robić co im się rzewnie podoba? że wpompowała w was, leniwe skurwisyny, tyle pieniędzy żebyście się wzięli za robote?

ale nie. akurat taką mam pracę że rozmawiam z dużymi przedsiębiorcami, rzucają kurwami na dwie rzeczy, na rządzących i na was, nierobów, flejtuchów, leniwych gałganów którzy tylko kombinują jak coś ukraść i jak się nie narobić. którzy żyją tylko piąteczkiem. od których mój pies jest ambitniejszy bo wie że jak poda łapę to dostanie jedzenie.
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-01-22, 8:08 1
Tassadar napisał/a:

Nie wiedzą o co walczą, chyba że o możliwość wyjazdu do pracy wykurwiste ceny paliwa i zajebistą liczbę marketów. Jeszcze im zbrzydnie. Pewnie tydzień dwa i będą jakieś obrady prostokątnego stołu po czym wstąpią w inną komune



ja pierd*le jakim jesteś młotkiem... to chyba oczywiste, że lepiej mieć opcję pracować u siebie + w innych krajach niż tylko u siebie. Może wolałbyś, aby te 2 mln Polaków siedziało w kraju... Nawet nie dostałbyś roboty przy czyszczeniu kiblu, bo renciści po 90 z downem mniej narzekają. A spróbuj tylko cebulaku narzekać na pracę wykonywane w UK... J*bana mentalność... zarabiać w UK przy robocie, która nie wymaga myślenia więcej niż w Polsce lekarz, policjant, wykładowca akademicki i narzekać to jebane cebulactwo. Nie mówiąc o tym, że Ci ambitni wybijają się zagranicą i zdobywają coraz lepsze stanowiska. W Polsce z podwójnym mgr szorujesz w mcdonaldzie podłogę... ale, nie chuj to UK jest złe. Ja pierd*lę, co z wami zrobił komunizm

Co do cen paliwa to zobacz ile państwo nakłada podatków na to. Tak, tak, nasze kochane państwo. Te pieniądze idą do budżetu kraju, więc dopi*rdala cię twój własny rodak. A liczba marketów nie bierze się z unii tylko z interesu jakiego można na nich zrobić. Płacą podatki, dają pracę. Jest popyt to i podaż się znajdzie. To, że chujową płacą... to kurwa załóż firmę i sam spróbuj biznesu. Jak zobaczysz ile to wszystko kosztuje to może zapali ci się lampka i zrozumiesz, że problemem jest przede wszystkim koszt pracy w Polsce.

P.S. Oczywiście ty kupujesz tylko na targu, bo markety to zło...

karamon napisał/a:



Ruski najwyżej wpierdoli i zabierze pieniądze, UE jeszcze dupsko "przeczyści" na koniec



Jeżeli będą się zachowywać jak po '39 to przy okazji wyruchają twoją starą, staremu na żywca opierdolą łapę, bo miał zegarek na ręku, kilkatysięcy zajebią lub wyślą na sybir, a my jeszcze będziemy im wysyłać węgiel i ich popierdółką budować pomniki.
Zgłoś
Avatar
katalogfirm 2014-01-24, 9:01 2
oglądać od 1:47
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-01-24, 9:07
2:08 koleś zassał ogień do mordy
Zgłoś