18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Zamieszki w Peru
GeorgeHarvey1 • 2022-12-17, 21:46




Trup sieje się gęsto
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2022-12-18, 13:06 9
Manolito666 napisał/a:

Niechże się wypowiedzą ci wszyscy: "jak ja byłbym w policji, to bym ich wszystkich powystrzelał". Wiadomo, te pojeby wyszły zaprotestować, bo mają przewpytę, politycy i urzędnicy to superuczciwi ludzie, którzy służą swojemu narodowi, a policja to nie sadyści, którzy robią to co lubią i jeszcze im za to płacą.



Problem jest taki,że policja/wojsko ma tak sprane głowy,że zrobią wszystko "Bo rozkaz...."Ludzie bez moralności.Psy bronia swoich panów bez zadawania zbędnych pytań bo czują się wyżej w hierarchii.Czują,że mogą wszystko i w razie czego ich panowie staną za nimi,w ich obronie.Bronią swoich Panów bez względu na wszystko.Nie ważne,czy ludzie mają rację,czy nie.Mają oni mają chronić władzę za wszelką cenę.A swoje wewnętrzne rozezterki mogą rozłożyć na setki innych kolegów po fachu,bo przecież wszyscy razem w tym siedzą,więc na pewno robią dobrze.Ja bym nie mógł być psem,bo jak nienawidzę ludzi,to za prawdą zawsze bym poszedł.Nie potrafiłbym tak bez mrugnięcia okiem napierdalać w ludzi, bo ktoś mi kazał,mógłbym to robić bo sam bym chciał, ale nigdy dlatego,że ktoś mi kazał.
Zgłoś
Avatar
spokojgrabarza 2022-12-18, 19:45
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Jeśli tak, to słaby.



Dokładnie.Bardziej ironia

Zgłoś
Avatar
Pedator 2022-12-18, 20:34
I to jest impreza a nie jak u nas na marszu kobiet czy innym gównie.
Zgłoś