18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
shiters 2012-07-25, 17:24
tez zawsze macham tym co jada bez swiatel, a jak autem to dlugimi, i nikt z tego nie robi afery Nawet ostatnio zatrzymalem goscia co jechal autem i mu tablica odpadala (jechalem moto) :p
Zgłoś
Avatar
Galu87 2012-07-25, 17:43 4
Bardzo często jadąc rowerem tak pokazuje kierowcom jadącym z naprzeciwka i zwykle rozumieją o co chodzi i dziękują, a czasem się stukają po pustej głowie, zapłacą 100zł mandat to dopiero się postukają. Kiedyś pokazałem idąc chodnikiem lasce za kółkiem, stojącej na światłach, żeby sobie zapaliła to mi odmachała Otworzyła okno i spytała skąd się znamy, to jej powiedziałem, że machnąłem jej żeby sobie światła zapaliła, oczywiście laska przypaliła rumieńca, podziękowała i odjechała ze świateł
Zgłoś
Avatar
uladrakula 2012-07-25, 18:06
To bardziej na kwejka się nadaje. I jeszcze Ci wszyscy specjaliści od migania i machania, że ktoś nie ma świateł. Miałam przez chwilę wrażenie, że zaraz pojawi się pan policjant i zacznie rozdawać odblaskowe misie za dobre odpowiedzi na pogadance o ruchu drogowym
Zgłoś
Avatar
donn 2012-07-25, 20:32
Ja, jako pasażer pieszy, czasem podczas jazdy na rowerze pokazuję ten słynny gest samochodom z wyłączonymi światłami, nic mnie to nie kosztuje, a wszyscy mi dziękują...
Zgłoś
Avatar
takija 2012-07-25, 20:38
A ja im nie pokazuje. Jestem sadolem i cieszy mnie fakt że ktoś im mandat wpierdala. Jesteście ciotami.
Zgłoś
Avatar
erpi 2012-07-25, 21:12
A ja nie zapalam świateł i chuj!

W UK nie jest to obowiązkowe
Zgłoś
Avatar
takija 2012-07-25, 21:28 1
erpi napisał/a:

A ja nie zapalam świateł i chuj!
W UK nie jest to obowiązkowe



szczwany lis..
Zgłoś
Avatar
Tomaszek12 2012-07-25, 21:44 3
Prezioo napisał/a:

Krótki ,a jak pozytywny film


Się popisałeś
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-07-25, 21:46 8
wkurwia mnie jak ktoś pisze "pozytywnie" czy tam pozytywne coś tam.. a chuj z wami
Zgłoś
Avatar
pollydolly 2012-07-25, 23:49
dlaczego ja nigdy nie mogę poznać miłego pana na motocyklu...
Zgłoś
Avatar
Radysh 2012-07-26, 0:22
Ostatnio "pomigałem" takiemu to kosztowało mnie to 200zł za "Korzystanie ze świateł drogowych w sposób niezgodny z przepisami".
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2012-07-26, 0:47
bo jesteś głupią pizdą i blacharą?
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-07-26, 6:02
Jakie mnie wkurzają takie cwaniaki co każą innym włączyć światła. Na początku odmrugiwałem długimi i tyle. Później miałem już gdzieś. Moje auto nie ma świateł do jazdy w dzień, a światła mijania służą do oświetlania drogi w nocy, a nie do bez sensownego szkodliwego świecenia za dnia.
Zgłoś
Avatar
Galu87 2012-07-26, 12:12
MudPie napisał/a:

Jakie mnie wkurzają takie cwaniaki co każą innym włączyć światła. Na początku odmrugiwałem długimi i tyle. Później miałem już gdzieś. Moje auto nie ma świateł do jazdy w dzień, a światła mijania służą do oświetlania drogi w nocy, a nie do bez sensownego szkodliwego świecenia za dnia.



No niestety przepis jest bezsensowny, ale jest przepisem i niestosowanie się do niego kosztuje 100zł :/ Także lepiej niestety zapalić albo kupić sobie diodowe światła dzienne, tylko że trzeba pamiętać żeby miały odpowiednie homologacje Bo bez nich też można dostać mandat za niedozwolone światła.
Zgłoś