18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-09, 22:49 1
psotny_fiutek napisał/a:

taaa 30 letniego Passata. Idz pan w chuj z takim autem.



wyzej masz link, potrafia kosztowac 20-50 tysiecy te popizdziajki.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-06-09, 22:51
mahlanHlapan napisał/a:

wyzej masz link, potrafia kosztowac 20-50 tysiecy te popizdziajki.



No spoko, nie wiedziałe4m ze tez są takie drogie modele. A co w niuch jest takiego lepszego że takie drogie ? Dzieki za linka.
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-09, 22:53
psotny_fiutek napisał/a:

No spoko, nie wiedziałe4m ze tez są takie drogie modele. A co w niuch jest takiego lepszego że takie drogie ? Dzieki za linka.



niemm pojecia, to absurd, moda, zabawki dla bananowych. ogladalem kiedys film na jutube o gadzetach, pokazywali cos podobnego i chodzi o zawieszenie i baterie chyba glownie.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-09, 23:01
mahlanHlapan napisał/a:

za cene tej hulajki mozna kupic auto



Za cenę każdej nowej hulanki można kupić auto i to nawet sprawne:
otomoto.pl/osobowe/oferta/fiat-seicento-fiat-seicento-900cm3-rok99-z-k...
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-09, 23:05 1
kris1978 napisał/a:

Za cenę każdej nowej hulanki można kupić auto i to nawet sprawne:



caly czas probuje to powiedziec
Zgłoś
Avatar
kampton 2024-06-09, 23:14 1
A co tam próbujecie tłumaczyć… jak zanim przeczytają komentarze to piszą głupoty
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-09, 23:17
dopiero sprawdzilem co ty wyslales hehe, mialem na mysli drozsze fury ale taka limuzyna, tez woz
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-10, 10:02
Kaski są, jadą ścieżką, gość obserwuje drogę, a poza tym to jego dzieci więc o chuj się rzucacie?
Dla nieznających życia w stolicy podpowiem, że czasem pokonanie autem dystansu 500 metrów może zająć pół godziny więc jak musisz podrzucić gnojów do przedszkola to hulajnoga nie wydaje się takim złym pomysłem.

Mogli pójść, ale równie dobrze każdy z nas mógł iść dziś do pracy zamiast do niej jechać bo przecież mamy nogi (bez obrazy Velture )
Zgłoś
Avatar
ArkSa 2024-06-10, 13:04 2
Bul_od_bytu napisał/a:

Kaski są, jadą ścieżką, gość obserwuje drogę, a poza tym to jego dzieci więc o chuj się rzucacie?
Dla nieznających życia w stolicy podpowiem, że czasem pokonanie autem dystansu 500 metrów może zająć pół godziny więc jak musisz podrzucić gnojów do przedszkola to hulajnoga nie wydaje się takim złym pomysłem.
Mogli pójść, ale równie dobrze każdy z nas mógł iść dziś do pracy zamiast do niej jechać bo przecież mamy nogi (bez obrazy Velture )



Tak, kaski są. Szczególnie to dziecko z tyłu. Może dla osób z IQ niższym niż 80 to faktycznie trudno sobie wyobrazić coś złego w tej sytuacji. Dlatego wyjaśnienie dla takich osób. Wystarczy, że jakiś pieszy wejdzie na ścieżkę, bo to akurat "w stolicy" często się zdarza. Upadek przy takiej prędkości dla dziecka bez kasku(bo tak można traktować dziecko na plecach z tym "kaskiem") może je po prostu zabić. Jakby gość miał sobie zrobić krzywdę to jest mi to obojętne, jego życie. Problem w tym, że dzieci nie mają jeszcze aż tak rozwiniętego instynktu więc to na rodzicach spoczywa odpowiedzialność, by je przy życiu zachować.
Potem ludzie dziwią się po co są jakieś zasady, skoro każdy o siebie zadba. No jak widać po filmie debili jest pełno, którzy zagrażają innym
Mam nadzieję, że zrozumiałeś. Jak nie to wytłumaczę jeszcze prościej.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-10, 15:16
ArkSa napisał/a:

Tak, kaski są. Szczególnie to dziecko z tyłu. Może dla osób z IQ niższym niż 80 to faktycznie trudno sobie wyobrazić coś złego w tej sytuacji. Dlatego wyjaśnienie dla takich osób. Wystarczy, że jakiś pieszy wejdzie na ścieżkę, bo to akurat "w stolicy" często się zdarza. Upadek przy takiej prędkości dla dziecka bez kasku(bo tak można traktować dziecko na plecach z tym "kaskiem") może je po prostu zabić. Jakby gość miał sobie zrobić krzywdę to jest mi to obojętne, jego życie. Problem w tym, że dzieci nie mają jeszcze aż tak rozwiniętego instynktu więc to na rodzicach spoczywa odpowiedzialność, by je przy życiu zachować.
Potem ludzie dziwią się po co są jakieś zasady, skoro każdy o siebie zadba. No jak widać po filmie debili jest pełno, którzy zagrażają innym
Mam nadzieję, że zrozumiałeś. Jak nie to wytłumaczę jeszcze prościej.



Spokojnie, nie chciałem urazić kolegi z pokolenia płatków śniegu.
Mnie w wieku 4 lat ojciec zabrał ze sobą na rowerowy wyjazd do dziadków, jedyne 50 km od Warszawy, ekspresówką (bo autostrad wtedy nie było). Pogoda chujowa, ale wyjazd zajebisty i też podobne tobie dewoty nawijały jak to mogłem zginąć, spaść, zamarznąć, a przecież siedziałem w koszyku na bagażniku.
Dziękuję ojcu za to, że nie wychował mnie na pizdę, która na widok wszystkiego co nietypowe obsrywa się ze strachu.

Według twojej logiki to najlepiej nie wychodzić z domu bo przecież winda może się urwać, a na schodach ślisko
Więcej odwagi, spodoba ci się
Zgłoś
Avatar
Kujda 2024-06-10, 17:01
Bez sensu .... a gdzie szczęśliwe dla nas zakończenie tej przejażdżki?
Zgłoś
Avatar
elim 2024-06-10, 18:13
Sam jeżdżę na hulajnodze el. i wiem jak to niestabilny pojazd, trzeba cały czas go mocno kontrolować bo można się wyjebać, a tu ten debil jeszcze zapieprza, gdyby się wyjebał to po dzieciakach.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-06-10, 21:28 1
Lokalizacja ul. Legnicka 33, Wrocław.
Zgłoś
Avatar
ArkSa 2024-06-11, 14:00
Bul_od_bytu napisał/a:

Spokojnie, nie chciałem urazić kolegi z pokolenia płatków śniegu.
Mnie w wieku 4 lat ojciec zabrał ze sobą na rowerowy wyjazd do dziadków, jedyne 50 km od Warszawy, ekspresówką (bo autostrad wtedy nie było). Pogoda chujowa, ale wyjazd zajebisty i też podobne tobie dewoty nawijały jak to mogłem zginąć, spaść, zamarznąć, a przecież siedziałem w koszyku na bagażniku.
Dziękuję ojcu za to, że nie wychował mnie na pizdę, która na widok wszystkiego co nietypowe obsrywa się ze strachu.
Według twojej logiki to najlepiej nie wychodzić z domu bo przecież winda może się urwać, a na schodach ślisko
Więcej odwagi, spodoba ci się



Ze skrajności w skrajność. Czyli nie zrozumiałeś. Tak myślałem, że możesz mieć z tym problem. Ojciec uchował Cię od bycia pizdą, zapomniał natomiast nauczyć cię logicznego myślenia.
Zgłoś