18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zapnij pasy
XMATE • 2010-02-01, 22:28
Przestrzega w dość nietypowy sposób aby zapinać pasy.

Zgłoś
Avatar
kolka 2010-02-02, 14:44
na pewno ten filmik zobaczy cały świat ...
Zgłoś
Avatar
kalo_gero 2010-02-02, 15:05 1
WaszMiso napisał/a:

Ucisk na klatkę piersiową wywołany przez pas podczas poważniejszego wypadku powoduje pęknięcie aorty.



Brak pasów w poważniejszym wypadku powoduje pęknięcie mózgoczaszki.
Zgłoś
Avatar
bryniu 2010-02-02, 15:23
dostałem dreszczy ; o
Zgłoś
Avatar
dawidoos 2010-02-02, 16:23
WaszMiso napisał/a:

Ucisk na klatkę piersiową wywołany przez pas podczas poważniejszego wypadku powoduje pęknięcie aorty.



Ryzyko pęknięcia aorty, czy identyfikacja resztek wyciągniętych z resztek wraków: oto jest pytanie!
Nigdy nie przestaną mnie zadziwiać ci wszyscy mistrze, co to wierzą że pasy to samo "zuo"
Zgłoś
Avatar
sarahblack 2010-02-02, 20:51
wow. szczerze mowiac zajebiscie dobrze zrobiony spot i bardzo sugestywny. jestem w szoczku (malutkim:D)
Zgłoś
Avatar
Ross Pierre Dolevas 2010-02-02, 21:37
mothgod napisał/a:

wzruszyłem się i popłakałem



Pussy

BTW. No tak.. jak przypierdoli z prędkością 150km/h w jadącego z naprzeciwka TIR'a to pasy mu pomogą przeżyć. Serio.
Zgłoś
Avatar
hypek 2010-02-03, 12:53 1
Melchiar napisał/a:



Pussy

BTW. No tak.. jak przypierdoli z prędkością 150km/h w jadącego z naprzeciwka TIR'a to pasy mu pomogą przeżyć. Serio.

zrób eksperyment; jedź 40km/h zapięty pasami i przypiedol w solidne drzewo (coby się nie złamało). Następnie powtórz eksperyment bez pasów. Poproś jednak wcześniej mamę/tatę/brata/siostrę/kochankę/kochanka/psa/cokolwiek o opisanie efektów oraz wrzucenie Twoich zdjęć na harda
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2010-02-03, 13:30
WaszMiso napisał/a:

Ucisk na klatkę piersiową wywołany przez pas podczas poważniejszego wypadku powoduje pęknięcie aorty.


Jak masz dobrze ułożone pasy (nie mówiąc już o sportowych szelkach) to co najwyżej złamany obojczyk, mnie po wypadku z tirem bolał obojczyk, żebra i miednica przez dłuższy czas ale nie sądzę abym jadąc bez pasów napisał teraz tego posta.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof 2010-02-03, 14:51
Ta mała słodycz pewnie i tak umieszcza swoje naturalistyczne zdjęcia na blogach społecznościowych ;p
Zgłoś
Avatar
Gunnar 2010-02-03, 15:21
bardzo bym poprosił i linka:)
Zgłoś
Avatar
sebastian611 2010-02-03, 22:53
Ciary mnie przeleciały podczas "uderzenia" super film przemawiający i wzbudza do głębokich refleksji
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-02-04, 1:57
sebastian611 napisał/a:

Ciary mnie przeleciały podczas "uderzenia" super film przemawiający i wzbudza do głębokich refleksji



ale powiedz, że to miało być ironiczne
Zgłoś
Avatar
Pajac212 2010-04-20, 8:12
a gdzie cienka blacha scinajaca dach auta wraz z szybami i gosciem?
Zgłoś
Avatar
T................r 2010-11-05, 11:30
jak przyjebiesz w cos autem nigdy sie nie usmiechasz...

tak pocznijmy o moich wypadkach...

na kawasaki zx7r wyjebka i motor mnie przygniutl... wolalem tylko o pomoc by go ze mnie sciagneli... zero usmiechu

na simsonie jako pasazer zdarlem cala skore na dloni a koledze poparzylo cala noge zaden nie cieszyl sie mimo ze nic nam sie nie stalo...

kolejny na moich oczach kolega sie zabil i wyciagalem jego dziewczyne co przezyla... nikt sie nie cieszyl...

na skuterze wyjebalem w auto... ludzie co jest zyje itp a ja tylko kask sciagam i mowie ze skoro siedze to kurwa musze i zyc...

na r1 jak auto zachamowalo i przelecialem przez nie tez zero usmiechu....

jak mnie lekko potracila kobieta autem (nawet nie upadlem bo polozylem sie na aucie by mi nic sie nie stalo) wrzucila ona wsteczny i pizda w tyl ze strachu i rozjebala jakies inne auto i te nikt sie nie cieszyl...

wiec nie pierdol ze usmiech po wypadku to cos normalnego bo kazdy tylko klnie i jest zdezorientowany
Zgłoś