18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Zapracowane...
siriah_pl • 2013-11-28, 23:28
Zapracowane Niemcy.

Filozoficzna rozprawa o szczęściu, życiu i śmierci...
Angielski na poziomie czegośtam potrzebny.



Dla tych, co ich nawet czegośtam przebił znajomością angielskiego - wolne tłumaczenie:
- E! Dojczland, kurwa! Czemuś ciągle zapracowany, a ni chuja się nie zabawisz?
- Widzisz Polak, się kiedyś raz zabawiłem...
- ... 60 mln ludzi zginęło...


Wkradło się oczywiście drobne przekłamanie, ponieważ Dojczland do ludzi zaliczył też żydów i cyganów.

Post nie ma na celu nikogo obrażać, bo nie i już.
Zgłoś
Avatar
kukfa 2013-11-29, 21:12
Ty autor ... Pewnie Cie jaki niemiec w kakao sypie bo widzę ze masz problem mniejszości narodowej.
Zgłoś
Avatar
maciejosw 2013-11-29, 21:38 5
@stery_srh widze ze robienie screenów opanowałeś do perfekcji . napinaj sie dalej o te kolorki mój ty patrioto !
Zgłoś
Avatar
Darkeduar 2013-11-29, 21:42
Tak. Przez sadola przepierdala się masa takich obrazeczków, niektóry głupie, a pozostałe jeszcze głupsze, ale wszyscy się śmieją np z obozów koncentracyjnych, innych państw itp. Jest jakaś grafika o Polsce i od razu ból dupy Good Job Mr.Troll.

Tak, ostatnie zdanie pożywką dla hejterów bez podstawy z anglika
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-11-29, 21:45 19
maciejosw napisał/a:

@stery_srh widze ze robienie screenów opanowałeś do perfekcji . napinaj sie dalej o te kolorki mój ty patrioto !


Dzięki. Ty opanuj do tego stopnia umiejętność pisania. No i bierz sobie avatar, nie wstydź się.
A skoro tak mnie zachwalasz, to wstawię jeszcze jednego screena:

Jakiś zjazd absolwentów macie, czy jak?
Zgłoś
Avatar
Fukuoka 2013-11-29, 21:46
czerwono biała to flaga Indonezji
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-11-29, 21:49
Fukuoka, też taki nowy
Zgłoś
Avatar
Tarvil 2013-11-29, 22:03 5
stery_srh napisał/a:


Dzięki. Ty opanuj do tego stopnia umiejętność pisania. No i bierz sobie avatar, nie wstydź się.
A skoro tak mnie zachwalasz, to wstawię jeszcze jednego screena:
Obrazek
Jakiś zjazd absolwentów macie, czy jak?



Trochę to smutne gdy ostatnim argumentem na poparcie swoich racji pozostaje gówno warte 10 lat życia więcej .
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-11-29, 22:13 5
Kolory flagi były na początku zamienione przez pomyłkę, ale gdy społeczność 4chana zobaczyła jak łatwo można tym błędem trollować Polaków, postanowili je zachować. Jak widać działa i nawet w odległych rubieżach internetu znajdzie się ktoś, kto dostanie od tego zatwardzenia.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-11-29, 22:15 1
Tarvil napisał/a:



Trochę to smutne gdy ostatnim argumentem na poparcie swoich racji pozostaje gówno warte 10 lat życia więcej .


Rozumiem, że smutek cię ogarnia w kłótniach ze swoim 13-letnim siostrzeńcem. Nie pękaj.
Zgłoś
Avatar
maciejosw 2013-11-29, 22:16 2
Tarvil napisał/a:



Trochę to smutne gdy ostatnim argumentem na poparcie swoich racji pozostaje gówno warte 10 lat życia więcej .



bo to jest jedyny pewny ale gówno znaczący argument
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-11-29, 22:18 1
Przedział wiekowy 21-23 ma ból dupy, że aż miło.
Aż mi żal, że właśnie wychodzę z domu, bo pysznie się zapowiada.
Zgłoś
Avatar
PIEEETREK 2013-11-29, 22:55
hehehe na poczatku myslalem ze to pokeball
Zgłoś
Avatar
isotop 2013-11-29, 23:30 1
Co do dyskusji o pomylonych kolorach: owszem, autor pomylił kolory, ale nie zachowano tego błędu, dlatego że się "przyjął"... zachowano go, ponieważ masa przewrażliwionych cebulaków dostała przepysznego bólu dupy na widok odwróconych kolorów. Autorowi tak bardzo spodobało się poirytowanie nadpobudliwych Polaków z kompleksami, że utrwalił wizerunek Polandballa w obecnie znanej formie czyniąc przy tym mimochodem wersję biało-czerwoną tą złą i traktowaną jako błąd.
Zgłoś
Avatar
Zarentha 2013-11-30, 0:30 1
Odwrócenie kolorów jest śmieszne. Jak można denerwować się na kolorki w pojebanym komiksie? Trzeba być jakiś niedojebany
Zgłoś
Avatar
siedlik 2013-11-30, 1:36 1
Macie poprawna wersje.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie