18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Żart Anglika o Murzynie
BongMan • 2013-12-07, 18:18
Występują:
Ja, Russell - Anglik, Lenny - Murzyn.

Mamy w pracy takie pomieszczenie, gdzie gotuje się kraby, a w pomieszczeniu obok wyciąga się je z gorącej wody i myje zimną. Krabów jest w chuj i są gorące jak ja pierdolę, a od polewania ich zimną wodą tworzy się mgła, przez którą widoczność ograniczona jest do około metra-dwóch. Stoję tam w tej mgle, podbija do mnie Russell:
- What's up?
- I'm hidden in the mist.
- If Lenny was here, it would be gorilla in the mist
.
Zgłoś
Avatar
PLpunk 2013-12-08, 2:54
Dostaniesz za tą kropeczkę piwo.
Jestem dla ciebie pełen podziwu, w swoim życiu robiłeś już tyle rzeczy, że się pogubiłem już
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-12-08, 8:05 1
Pewnie kolejne kłamstwo. Nie odpisałeś w innym temacie gdzie to się wychwalałeś, że za 50 funtów to żarcie na miesiąc możesz kupić. Oferowałem Ci 100 funtów jeśli udokumentujesz to, ale nic zwykła cipa z ciebie i oszust.
Zgłoś
Avatar
F................6 2013-12-08, 9:17
Jakie gatunki krabów gotujecie? Miałeś może kontakt z Japońskim Krabem Pacyficznym?
Zgłoś
Avatar
baltycki_pingwin 2013-12-08, 9:54 1
bongman ty dziku
Zgłoś
Avatar
de_ent 2013-12-08, 11:15 1
bongman współczuję chujowej pracy, gotowanie krabow... kurwa gorzej niż babcia klozetowa na centralnym
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-08, 12:25 2
dnr napisał/a:


PS pytanko, gotujecie je na żywca?


Chyba nie. Zanim pójdą do gotowania to wbijają im metalowy kolec w dupę, to je albo zabija albo paraliżuje, nie jestem pewien. To jeśli gotuje się całe, a jeśli nie, to jeszcze im się zrywa skorupę i czyści z flaków podstawiając je pod taką obracającą się szczotkę. Trochę sadolskie, bo jeszcze się ruszają i mogą uszczypnąć.

Furia666 napisał/a:

Jakie gatunki krabów gotujecie? Miałeś może kontakt z Japońskim Krabem Pacyficznym?


Cancer pagurus. Japońskiego, czyli spider crab, widziałem raz. Przechuj jest, cały w kolcach, ale ten mały był. Akurat w tej części sezonu jak byłem to ich nie łapali, ten jeden chyba przypadkiem się tam dostał.
Zgłoś