18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
trolusquad 2013-12-15, 14:35
Jak on się nazywa? Kristopher Trufla?
Zgłoś
Avatar
Richart 2013-12-15, 14:41
oj oj alę się uśmiałęm aż mnię mój brzuszęk okrokluszęk rozbolał -.-
Zgłoś
Avatar
Modrzew88 2013-12-15, 14:54
bosz jak śmiesznieeeeee!!!
Zgłoś
Avatar
arathorn 2013-12-15, 15:23 1
ostatni raz tak się uśmiałem jak szedłem do kibla :/
Zgłoś
Avatar
ćwiartek 2013-12-15, 16:10
A tak w ogóle to co to za pedał jest?
Zgłoś
Avatar
kubaba5 2013-12-15, 19:18
O proszę Olka nawet jest już na sadisticu sławna
Zgłoś
Avatar
Novik 2013-12-15, 19:30
ten też się posrał jest gość dobry i chuj" pamiętajcie kto tu z kogo się śmieje" < jego słowa
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-12-15, 21:40
Skrzyżowanie kału i łamagi (kto to kurwa wogóle jest?)
Zgłoś
Avatar
allah84 2013-12-15, 23:08
Najlepszy komentarz (76 piw)
Typowe zachowanie przykrego klauna. Kolega z grupy wyskoczył z mądrą tezą, więc ten musiał zrobić zamieszanie wokół siebie. Proste.

zamknij dupe spinaczu... mnie rozbawilo ;]
Zgłoś
Avatar
Janus92 2013-12-16, 16:07
" amwwm
Typowe zachowanie przykrego klauna. Kolega z grupy wyskoczył z mądrą tezą, więc ten musiał zrobić zamieszanie wokół siebie. Proste."

A gdzie tu, kurwa, mądra teza? Wszystkiemu winne media, nawet temu, że śmieszy nas "mniej ambitny" żart. Przecież to śmieszne. Jedni wolą wulgarne stand-upy, inni coś innego. Sam zaś wolałbym na imprezie wypić z takim pierdolniętym, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, Kałamagą, niż zamulającym jankiem zwalającym całę zło na media czy rząd.
Zgłoś
Avatar
amwwm 2013-12-16, 21:01
Janus92 napisał/a:

" amwwm
Typowe zachowanie przykrego klauna. Kolega z grupy wyskoczył z mądrą tezą, więc ten musiał zrobić zamieszanie wokół siebie. Proste."

A gdzie tu, kurwa, mądra teza? Wszystkiemu winne media, nawet temu, że śmieszy nas "mniej ambitny" żart. Przecież to śmieszne. Jedni wolą wulgarne stand-upy, inni coś innego. Sam zaś wolałbym na imprezie wypić z takim pierdolniętym, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, Kałamagą, niż zamulającym jankiem zwalającym całę zło na media czy rząd.



Czytajmy ze zrozumieniem i nie spinajmy się bez powodu. Żarcik sam w sobie całkiem spoko, sam tak czasem robię jak mam okazję. Co do Kałamagi tak jak napisałeś zapewne jest śmiesznym gościem i fajnie z takim wypić flaszkę, natomiast w tej konkretnej sytuacji zachował się jak dupek i przykry klaun bo przerwał wywiad kolegi a tak się po prostu nie robi. Ot cała filozofia. Pozdrawiam
Zgłoś