18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Żart na kawalerskim
ma3x • 2014-09-01, 18:33
Żona przywiozła ostatnio ze swoich stron ciekawą historię. Wydarzyło się to podobno w Łańcucie na Podkarpaciu. Pod koniec mocno zakrapianego wieczoru kawalerskiego, gdy pan młody już zezgonował koledzy postanowili zrobić mu żart. Nałożyli śpiącemu gumofilce i wypełnili je pianką poliuretanową. Niestety pan młody gdy obudził się rano nie czuł nóg. Jak się okazało później w szpitalu doszło do martwicy spowodowanej uciskiem piany montażowej na nogi. Pacjentowi amputowano obie stopy powyżej kostek.
Zgłoś
Avatar
cuprum7 2014-09-01, 20:11 9
Ja słyszałem tą historię ale z innym zakończeniem:

Po amputacji stóp doszło do zakażenia i przyszły pan młody zmarł. A osoba która wypełniła gumofilce pianką powiesiła się niedługo po całej akcji.

To zakończenie jest wg mnie lepsze.
Zgłoś
Avatar
balon1908 2014-09-01, 20:19 1
sorry za pytanie, ale czy Twoja żona była atrakcję tego wieczoru kawalerskiego?

Jeżeli nie to historia śmierdzi fake'iem.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-09-01, 20:23
Pener rozjebałeś system
Zgłoś
Avatar
ire09 2014-09-01, 20:43 1
Fejk. A ci co wierzą w takie historyjki to mają gumofilca zamiast mózgu
Zgłoś
Avatar
kordian1523 2014-09-01, 20:53 4
Hah jestem z Łańcuta i znając nasz rzeźniczy szpital to nawet nie próbowali ich ratować
Mój kumpel będąc dzieckiem spadł z huśtawki i złamał sobie dość poważnie rękę w Łańcucie chcieli amputować mówiać że nie ma już ratunku. W Rzeszowie go poskładali.
Zgłoś
Avatar
bezczelny_analityk 2014-09-01, 20:54 3
Cholera, ja spod Krakowa jestem, a w małej wsi nieopodal akurat identyczny przypadek był. I na 100% nie fejk, bo sławno o tym panu było w okolicy.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-09-01, 21:01
Z fizyki orłem nie byłem, ale czy pianka rozszerzając się nie "wyszłaby" po prostu górą gumofilców zamiast uciskając gościowi stopy?
Zgłoś