18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
dyhayne 2012-09-19, 1:54 33
Co to kurwa jest te/to, popek? Jak taki hardy kozak z niego to ciekawi mnie dlaczego trollowal takiego szczurka. A nie kogos z podobnie zryta bania. Jedyne na co "popek-czopek" zasluguje to, to aby ktos mu po lbie poskakal. Popierdolony debil. I w dupie to mam czy fake, czy nie. NIech mi ktos powie, jak to jest ze takie bezmozgi chodza po swiecie?
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-09-19, 1:54 2
Filo1 napisał/a:

Ryj nie przeciętny ma
W takich chwilach jestem za eutanazją, jak by go jakieś mohery zobaczyły to by go ganiały i egzorcyzmy odprawiały



Ja za aborcją przyjebanych płodów. Nie wyszło Ci chyba z tą eutanazją
Zgłoś
Avatar
Lubinianin 2012-09-19, 3:04
oryginalnie traktuje swoich fanów piwo leci ale tak na prawdę jebać firme na 100%
Zgłoś
Avatar
poyebany 2012-09-19, 4:01
"jeden lepszy od drugiego" tyle w tym temacie. Gość jest pojebany i tyle..
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-19, 5:05
Inne kraje mają bomby atomowe my mamy debili, to nasza tajna broń. Zalejemy debilami cały świat. Darmowa skaryfikacja dla wszystkich ! A potem robimy grila ! Dzielimy się własną skórą i tatuujemy sobie oczka jednocześnie !
Zgłoś
Avatar
zielak300 2012-09-19, 5:45
Za głupote i idiotyzm na bani dojebałbym popkowi garści w londku, jakbym miał 185+ i doświadzczenie w ufc.
Zgłoś
Avatar
k................k 2012-09-19, 7:43 1
Jak te jego wcześniejsze akcje (skaryfikejszyn-modyfikejszyn, eye tattoo albo podwieszanie) mnie jebały bo sam sobie robił to jego sprawa, tak ten mam nadzieje żart to jakaś kurewska akcja. Wątpię żeby typowo dał temu asiorowi do opierdolenia twarzyczkę, ale nawet jakiekolwiek granice żartu przekroczył jak jebany meksyk uciekający do stanów.

A takie pisanie 'jebać firme' to zajebiste po prostu - w Firmie jest jeszcze Tadek (świetne projekty patriotyczne teraz tworzy)i Boski (zajebisty Krak 4 wydał), że jeden jest pacanem to na chuj na innych najeżdżać ?

a taki już mnie do końca rozjebały - jak sie nie orientujesz w temacie to po kiego grzyba wyskakujesz z Prosto
Zgłoś
Avatar
monto 2012-09-19, 7:43 4
to nie ten chłopak jest upośledzony tylko popek
Zgłoś
Avatar
P................3 2012-09-19, 8:10
Czyżby kolejna artystyczna prowokacja?
Zgłoś
Avatar
Rysiek Lubicz 2012-09-19, 8:53
megrin napisał/a:


nawet jeśli to faktycznie nie była jego skóra, to chuj z tym, jak ten agent co to zeżarł nie był częścią tego internetowego trollingu, to ma szanse wyruchać popka na niezły hajs w sądzie



Już to widzę jak taki lamus pozywa Popka do sądu.
Zgłoś
Avatar
DonMartin 2012-09-19, 9:13
i to sie nazywa hard teraz juz wiemy po co popek sobie na mordzie zrobil dziarkie dla zatrtu heheheheh
Zgłoś
Avatar
NWC 2012-09-19, 10:19
Tanio sprzedał skóre
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-09-19, 10:25
ja chcę popka w mma polskim
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-09-19, 10:44
Ot bohater, strollował jakiegoś rudego.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-09-19, 11:15 1
Rysiek Lubicz napisał/a:



Już to widzę jak taki lamus pozywa Popka do sądu.



Jedyny lamus na tym filmie to właśnie Popek, król lamusów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie