18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
nowyuzytkownik1 2012-11-21, 16:03 1
Nie macie stycznosci z tymi zwierzetami, konie maja dusze jak my.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-21, 16:18
czego się cieszysz gamoniu zajebany haha
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-11-21, 16:31 7
Klasyk tak mi sie skojarzyło...



[video]
[/video]
Zgłoś
Avatar
squ87 2012-11-21, 16:35 3
Nie lubię kurwa koni. Ale typa rozumiem... a konie to się obecnie głównie na rzeź hoduje. Polska jest największym producentem koniny w Europie, i prawie wszystko kupują Włosi... A konina naprawdę smaczna.
Zgłoś
Avatar
Martiniquaa 2012-11-21, 18:56 1
Nie ogarniam sensu wstawiania tego filmiku. Każdego kto nie jest upośledzony emocjonalnie i społecznie ,rusza krzywda zwierząt. Biorę udział w akcjach na rzecz koni, wykupywaniu ich z rzeźni, więc doskonale rozumiem tego gościa. Mam nadzieję, ze przyjedzie czas, że koń zostanie wykreślony z listy zwierząt rzeźnych.
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2012-11-21, 19:55 1
@up

A później skreślimy krówki, bo ładne oczka mają; świnki, bo przecież takie słodkie są. Następnie ptaki i ryby; w końcu wyjdzie, że będziemy wpierdalać się nawzajem, bo czlowiek mniej sobaki wart.

Gostek na filmie ewidentnie nie mógł uwierzyć w glupotę szczyli którzy go wkręcali.
Zgłoś
Avatar
P................S 2012-11-21, 20:09
a jak koty truli to kurwa wielka obraza była bo że to koty bo że to bardziej szkoda niż ludzi itp
Zgłoś
Avatar
damianoski 2012-11-21, 20:38 1
Wy..bac ty dwóm co sie smieją, chyba nie trzeba tlumaczyc, a wrzucajacy wychowawczy lisc ;|
Zgłoś
Avatar
srdreams 2012-11-21, 21:13 1
banda debili (autorzy filmu). Facet uczuciowy, kocha zwierzęta i zapewne po alko więc bardzo wylewny... But na morde i huj w dupe ludziom, którzy ustawiają walki psów, oddają konie na mięso itd itd. Sam uwielbiam zwierzęta i nie wiem czy nie zachował bym się tak samo jak ten Pan na filmie. Nienawidzę znęcania się nad zwierzętami. Mam nadzieję tylko że gadka o tym koniu to tylko dla ściemy była a parzystokopytny ma się dobrze...
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2012-11-21, 22:21 1
@up Koń nie jest parzystokopytny.

A filmik smutny. Wiadomo, że niektóre zwierzęta trzyma się dla mięsa, ale do innych człowiek się przywiązuje. Doskonale odpowiedział brechatjącemu się odrostkowi.
Zgłoś
Avatar
Michał_Wołodyjowski 2012-11-21, 23:56 1
smyndryl napisał/a:

@up

A później skreślimy krówki, bo ładne oczka mają; świnki, bo przecież takie słodkie są. Następnie ptaki i ryby; w końcu wyjdzie, że będziemy wpierdalać się nawzajem, bo czlowiek mniej sobaki wart.

Gostek na filmie ewidentnie nie mógł uwierzyć w glupotę szczyli którzy go wkręcali.



Weź ściśnij pizdę mała (tak, wiem, zaraz oburzysz się, że jesteś facetem, nie?).
Koń to szlachetne zwierzę. Kurwa mać...weź pierwszą lepszą książkę (Ogniem i Mieczem, której nie chciałeś miesiąc temu jako lektury czytać) i znajdź informację jak przemieszczali się husarze. Nie kurwa, nie w T-34 jak twój idol Janek Kos. Husarze, Tatarska orda, kozacy...każdy jeździł kiedyś na koniu.
Załóżmy, że za te 10 lat (jak dojdziesz do uprawniającego wieku) zrobisz prawko. Kupisz sobie fajny samochód, do którego się przywiążesz, i który wszędzie zawiezie twoją spedaloną dupę...
Sprzedasz go na żyletki z uśmiechem na twarzy?

Kurwa... zostanę nauczycielem nauczania początkowego.
Zgłoś