18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
silwerbalk 2024-06-29, 10:46 1
I cała tragedia przez babę która nie miała zaszytej pizdy .....🙄 Dojebać jej dożywocie bo jak wiadomo że jak suka nie da to pies nie weźmie. Tak baba ma 3 niepotrzebne trupy na sumieniu
Zgłoś
Avatar
Verdi 2024-06-29, 11:03
Taki Meksyk że nie wiem co się odpierdala na tym filmie. Szacun dla psowatych
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-29, 13:15
Verdi napisał/a:

Taki Meksyk że nie wiem co się odpierdala na tym filmie. Szacun dla psowatych



Gościu zadzwonił na 911, że jego bratu odpierdala i jest agresywny. Jego brat w tym czasie przebierał się w camo i schował się gdzieś w krzakach (po prawej stronie kadru). Przyjechała policja, stali sobie przed domem, rozmawiali z gościem który zadzwonił, wtedy z krzaków wyskoczył typ (po prawej stronie kadru, zablurowane) i zaczął pruć z "ar-15 style" broni po wszystkich, ciężko ich raniąc. Temu, z kamery którego oglądamy zdarzenie, pomimo odniesionych ran udało się wycofać, zgłosić sitrep, wezwać wsparcie, oflankować typa i zajebać go jednym strzałem w łeb. Niestety w międzyczasie typ dalej pruł z "ar-15 style rifle" po tych rannych policjantach, raniąc przy okazji swojego brata (to ostatnie niepotwierdzone).

To moja interpretacja na bazie całego nagrania (które tu by się nie zmieściło) i z media coverage.
(całość można obejrzeć na kanale Police Activity, yt).

edit: jeszcze dorzucę, że najprawdopodobniej wszyscy by zginęli, ale napastnik był napruty w pizdu.
Zgłoś
Avatar
wojtasek 2024-06-29, 14:45
Najpierw gościu w barze poszarpał się z jednym z klientów. Wezwana policja zatrzymała ich odholowała auto a matka odwiozła synów. W trakcie tej intwrwencji niczym z reno 911 jeden z braci, ten co kierował i nie strzelał, stara się uspokoić starszego. Ten znowu prowokuje policjantów i zostaje pchnięty po tym zbijają sobie piątke ale gliniarz dalej go prowokuje. Między innymi ironizując, że matka /rodzice byłaby dumna. Dlatego później krzyczał Czy są z niego dumni?

Jak wrócil do domu to zadzwonił na policję, i poprosił o interwencję. Schował się w krzakach w sąsiednim domu i zaczął strzelać z AR15 trafiając 3 policjantów i brata. Ten z kamery ranny w udo zdążył obiec dom i zza samochodu zastrzelił go jednym strzałem.

Pozostali policjanci zostali dobici strzałem z bliskiej odległości z Glocka. AR się zaciął bo wsadził magazynek do góry nogami. Mimo, zer brat i rodzice wiedzieli, że szykuje zasadzkę nie było wystarczających dowodów aby postawić im zarzutów. Oddał ponad 53 strzały

Źróło raport policyjny.
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-06-29, 15:35
Nie ogarniam. Trzech policjantów na miejscu, wystarczyłoby żeby dwóch pilnowało typa wychodzącego z domu, a ten trzeci obserwował ich tyły.
Zgłoś
Avatar
Twójstarytoczyta 2024-06-29, 16:02
Mnie zastanawia co tak drze pizdę cały czas w tle, ktoś obok akurat zaszlachtował świnię?
Zgłoś
Avatar
Zaprzysiężony 2024-06-30, 15:06 3
To drze się jego matka, która mieszka w budynku obok. W którejś minucie filmu (w oryginalnym źródle) słychać jak drze się niej: "czy teraz jesteś ze mnie dumna? jesteś dumna?". Ponieważ wcześniej przed tą akcją był incydent z nim związany (złapali go po alko w aucie i pajacował) i matka go opierdoliła, mówiąc mu, że zawiodła się na nim i nie jest z niego dumna.
Wiec ziomek przypadkiem postrzelił swojego popierdolonego braciszka, którego wystawił na przynętę, a który doskonale wiedział, co jego braciszek zamierza odjebać, bo jeden raz wcześniej udało mu się (rannemu braciszkowi) odwieść popierdolca od wykonania planu. Ale później było drugie podejście i jak widać już udane. Typ miał 1 snajperkę, chyba 2 ar-15 i strzelbę oraz całe ubranko w camo.
Polecam zajrzeć do oryginalnego źródła na YT i poczytać komentarze localsów, jest tam backstory i endstory
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-30, 18:23
Zaprzysiężony napisał/a:

To drze się jego matka, która mieszka w budynku obok. W którejś minucie filmu (w oryginalnym źródle) słychać jak drze się niej: "czy teraz jesteś ze mnie dumna? jesteś dumna?". Ponieważ wcześniej przed tą akcją był incydent z nim związany (złapali go po alko w aucie i pajacował) i matka go opierdoliła, mówiąc mu, że zawiodła się na nim i nie jest z niego dumna.
Wiec ziomek przypadkiem postrzelił swojego popierdolonego braciszka, którego wystawił na przynętę, a który doskonale wiedział, co jego braciszek zamierza odjebać, bo jeden raz wcześniej udało mu się (rannemu braciszkowi) odwieść popierdolca od wykonania planu. Ale później było drugie podejście i jak widać już udane. Typ miał 1 snajperkę, chyba 2 ar-15 i strzelbę oraz całe ubranko w camo.
Polecam zajrzeć do oryginalnego źródła na YT i poczytać komentarze localsów, jest tam backstory i endstory



Dzięki za uzupełnienie.
Zgłoś