18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
modified1 2023-07-29, 20:50 10
Mariusz87 napisał/a:

Ty jesteś debil. Niewinny by nie uciekał, czyli pomysł na zaoszczędzenie pieniędzy podatników był genialny.



Winny czy nie winny to nie twoja sprawa, każdy do czasu otrzymania prawomocnego wyroku sądu jest niewinny "domniemanie niewinności", a pierdolnięcie z paralizatora w osobę która jest na środku autostrady czy innej drogi szybkiego ruchu jeszcze w nocy to jasne spierdolenie umysłowe tego psa. Równie dobrze mógł mu za ucieczkę od razu z ostrej w łeb jebnąć to by mniej problemu było :d. Nawet nie powiem że ty pewnie jak masz opcję dostać mandat za nie wiem picie w miejscu publicznym powiedzmy albo spierdolić to grzecznie będziesz siedział i czekał aż krawężnik bagieta podejdzie i da mandat xDDDDDD
Zgłoś
Avatar
outsidre 2023-07-29, 21:29 16
Walnęli takiego dużego jeża
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2023-07-29, 21:32 2
kable były juz podpięte, więc mógł go jeszcze raz jebnąć prądem, i to mogłoby zadziałać jak defibrylator... utrzymał by go przy życiu, aż do kolejnego auta.
Zgłoś
Avatar
bob136 2023-07-29, 21:41 1
Ale urwał przynajmniej nie będzie się szarpał przy zakuwaniu
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-07-29, 21:56
„Konduktorzy cali także jest ok”

Co również jest ok?
;>

dennissliwa napisał/a:

Ale trzeba być pechowcem



Masz błąd w wyrazie: „debilem”.
Zgłoś
Avatar
Abura-akago 2023-07-30, 0:36
A jakby kierowca odbił z powodu,tej sytuacji zabijając siebie,pasażerów i wszystkich na drodze?To kogo byłaby wina?
Zgłoś
Avatar
BiałaCzekolada69 2023-07-30, 1:14
Japierdziele 1 piwo to za mało za tą akcję kocham tą serie wincyj wincyj!
Zgłoś
Avatar
Mental_Disorder 2023-07-30, 1:26 1
No i to jest dobry sadol
Zgłoś
Avatar
remzs 2023-07-30, 3:32
darek1234 napisał/a:

I to jest typowy policjant debil. Jak w polskiej polcji



nie komentuj zjebie, delektuj się
Zgłoś
Avatar
e................s 2023-07-30, 3:44
darek1234 napisał/a:

I to jest typowy policjant debil. Jak w polskiej polcji



niby czemu? to gość decydując się na spierdolkę, z automatu zgodził się przyjąć pełną odpowiedzialność za swoją głupotę... a wypadki się zdarzają
A gdyby typ po przebiegnięciu jezdni wyjął pukawkę albo zaczałby się szarpać z policjantem i wepchnąłby jego samego pod auto? Wtedy by było, że policmajster debil, bo nie użył tasera
Zgłoś
Avatar
PiDżej 2023-08-01, 8:40
Już się obawiałem, że to się źle skończy i ujdzie ze swoim marnym życiem w krzaki a tu taka super niespodzianka. Dla psów po jednym a dla szoferaka skrzyneczka
Zgłoś
Avatar
Wojownik12 2023-08-01, 20:45
A już się miałem pytać, czemu do niego nie strzelał XD
Zgłoś