18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
lukasqwert 2021-06-18, 3:23 1
Tytuł do zmiany. Powinno być: ,,Pierdo leni zaskoczeni pedalarze kurwy".
Zgłoś
Avatar
gre.g 2021-06-18, 3:45 2
Pedalarze - zakała tego świata.
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-06-18, 8:40
Ale wy macie ból dupy jak ich widzicie
Zgłoś
Avatar
DjFido 2021-06-18, 9:13 4
FloriXx_00 napisał/a:

To że włączył wycieraczki zasługuje na piwerko



Chciał zetrzeć gówno z przedniej szyby. Ot co.
Zgłoś
Avatar
notak 2021-06-18, 9:23
Asuritta napisał/a:

widzę że moje określenie pedalarze od 7 lat które wszędzie pisze o tych pizdach się przyjęło jestem taki dumny że na to wpadłem jako nienawidzący pizd na rowerkach i homo pedałów których tępić należy ... :] noi od pedałów rowera bo już wtedy kasowali filmy i komenty z pedał słowem



nie pierdol, ja wymyśliłem słowo pedalarze
Zgłoś
Avatar
35i 2021-06-18, 9:29 4
Asuritta napisał/a:

widzę że moje określenie pedalarze od 7 lat które wszędzie pisze o tych pizdach się przyjęło jestem taki dumny że na to wpadłem jako nienawidzący pizd na rowerkach i homo pedałów których tępić należy ... :] noi od pedałów rowera bo już wtedy kasowali filmy i komenty z pedał słowem



Ja będąc w przedszkolu w 1973 roku, powiedziałem do koleżanki " śmierdzi Ci cipa, jak Asuritta". Co prawda nie wiedziałem co to znaczy, ale uwierz mi, tak było.
Zgłoś
Avatar
Sowa666PL 2021-06-18, 9:37 5
nectovelius napisał/a:

Może mi to ktoś wreszcie wytłumaczyć Czy my mamy upośledzone auta Sam przywaliłem kiedyś i wycieraczki ani dygły... a tu jak z automatu, każde czołowe i wycieraczki odpalają... o chuj chodzi



Serio nie wiecie?Jakieś 90% wyprodukowanych aut po 2010 roku ma czujnik deszczu, który sobie zostawiasz na automacie i nawet się nie przejmujesz tą wajchą. Kiedy pedalarz wpadł na szybe czujnik pomyślał prawidłowo że jakieś gówno się na szybie rozpackało i właczył wycieraczki. Ogólnie to fajny polecam.
Zgłoś
Avatar
mama890 2021-06-18, 9:48
wycieraczki pewnie ustawione na "auto" pedalarz musial w czujnik trafic
Zgłoś
Avatar
silesian171 2021-06-18, 9:59
czyżby nie chciał zabrać na wakacie anty-szczepieniowców ?
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2021-06-18, 11:09
To jednak prawda że gdy wsiadasz na pedalaka, rozum chowasz w kieszeń.
Ale to dobre było

KaprysLosu napisał/a:

pewno o czymś takim jak wyścig to jeszcze nie słyszałeś



Wyścig to sobie niech pedalarze robią na torze kolarskim a jeżeli w miejscach publicznych to powinni być przezorni że wszystko może się wydarzyć.

fiattt napisał/a:

Jeden drugiemu się lubieżnie na rowa patrzy zamiast na drogę i skończyło się, tak jak się skończyło.



Dodam że oprócz zerkania to dodatkowo wąchają sobie nawzajem odbyty w tym peletonie





Asuritta napisał/a:

widzę że moje określenie pedalarze od 7 lat które wszędzie pisze o tych pizdach się przyjęło jestem taki dumny że na to wpadłem jako nienawidzący pizd na rowerkach i homo pedałów których tępić należy ... :] noi od pedałów rowera bo już wtedy kasowali filmy i komenty z pedał słowem



Piwerko leci
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2021-06-18, 11:28 1
fiattt napisał/a:

Jeden drugiemu się lubieżnie na rowa patrzy zamiast na drogę i skończyło się, tak jak się skończyło.



O kureła Buwahahaha... jakbym mógł to bym dal kratee... a co tam tira.. a kurła niech strace majątek... caly browar bym ci dał bo żeś mnie ziomek dzień zrobil. W robocie pytali dlaczego leze na ziemi I rechocze jak głupi .XD .XD .XD
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Elbląg 2021-06-18, 11:45
Wiadomo to coraz bardziej coraz mniej
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2021-06-18, 18:21
Ja bym spryskiwacze włączył dodatkowo
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2021-06-18, 19:41 1
Asuritta napisał/a:

widzę że moje określenie pedalarze od 7 lat które wszędzie pisze o tych pizdach się przyjęło jestem taki dumny że na to wpadłem jako nienawidzący pizd na rowerkach i homo pedałów których tępić należy ... :] noi od pedałów rowera bo już wtedy kasowali filmy i komenty z pedał słowem



Ja słowo pedalarz słyszałem już dobre 20lat temu, także się nie podniecaj gościu.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-06-18, 20:35
Jebac_pedalarzy napisał/a:


Wyścig to sobie niech pedalarze robią na torze kolarskim a jeżeli w miejscach publicznych to powinni być przezorni że wszystko może się wydarzyć.


Chuj ci się w dupie może wydarzyć! Wpierdolił się z tym złomem na zamkniętą trasę wyścigu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie