18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
andrzejrobert75 2021-12-17, 22:03
Takie pytanie,czy nie powinien gdzieś głęboko spac, bo dosyć zimno,czy ma szansę przeżycia?
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-12-17, 23:18 1
Stare zaskrońce śmierdzą zaskrońcem.
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2021-12-18, 1:14
Masz u mnie plusa za symbiozę ze zwierzętami.
Jak Cię coś pierdolnie na drodze to będę pamiętał.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-12-18, 3:11
Jest takie powiedzenie, że chłop ze wsi wylezie, ale wieś z chłopa już niekoniecznie. Miastowe za to mają ten sam syndrom, tylko w odwrotnym kierunku. Niedługo widok krowy dla smartfoniarzy będzie bliskim kontaktem czwartego stopnia z jakąś dziwną, obcą formą istnienia.

Dzięki za ten materiał. Wniósł na sadola kolejną bezużytecznie spędzaną chwilę.
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2021-12-18, 5:20 2
Tuco napisał/a:

Jest takie powiedzenie, że chłop ze wsi wylezie, ale wieś z chłopa już niekoniecznie. Miastowe za to mają ten sam syndrom, tylko w odwrotnym kierunku. Niedługo widok krowy dla smartfoniarzy będzie bliskim kontaktem czwartego stopnia z jakąś dziwną, obcą formą istnienia.
Dzięki za ten materiał. Wniósł na sadola kolejną bezużytecznie spędzaną chwilę.



Szacunek dla pożytecznych zwierząt jest dla Ciebie jakimś syndromem ukierunkowanym w stronę miejsca pochodzenia/zamieszkania? O chuj Ci chodzi? Facet znalazł łagodnego zaskrońca, chciał się podzielić materiałem i jest spoko. Jak Ci wielki sadolu nie pasowało mogłeś scrollować w dół, a nie wylewać żale.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-12-18, 9:01
marmurowychuj napisał/a:

nie! jestem z okolic Częstochowy, te domki są robione na export głównie na skandynawię


Ok dzięki za info.
Zgłoś
Avatar
Babababazpl 2021-12-18, 10:34 1
Tuco napisał/a:

J
Dzięki za ten materiał. Wniósł na sadola kolejną bezużytecznie spędzaną chwilę.



Nawet nie muszę sprawdzać i z góry zakładam, że ty nie wniosłeś na "Sadola" nic, poza swoimi zarzutami z rzyci wziętymi. Zerotematowcy, którzy permanentnie kontestują czyjeś zaangażowanie to najgorszy rak tego portalu. Za długo tu jestem, by nie wyczuć, że jesteś jednym z nich. Chcesz ludzi krytykować za ich wrzutki, to sam pokaż, co winno się tu znaleźć, świeć przykładem użytkownika, który wrzuca "sadolowy" kontent, a jeśli tego nie robisz, to z łaski swojej - zamknij mordę i się chędoż. Rzekłem.
Zgłoś
Avatar
spoon17 2021-12-19, 15:41
parekselans napisał/a:

To kurwy zboczone, już nawet za zwierzątka leśne sie bioro.



paaanie , leśne ssaki najlepsze
Zgłoś
Avatar
rok4 2021-12-22, 20:42
marcino_zly napisał/a:

Szkoda że Cię nie ujebał, by fajnie spuchło
Piwko za to żeś go nie zajebał kamieniem.



Ciekawe czym miałby go ujebać?

Zgłoś