18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Kod:
Właściciel peugeota zaparkował na ul. Orląt Lwowskich. Postawił samochód zastawiając nie tylko chodnik, ale także wjazd na prywatną posesję. Kierowca samochodu na śląskich rejestracjach pewnie nie będzie zadowolony z takiej opolskiej gościnności. Ktoś zdenerwował się i wrzucił mu na maskę to, co było w pobliżu. Wielu kierowców widziało obraźliwe naklejki, ale karny śmietnik, za beznadziejne parkowanie, to pewna nowość w Opolu.<br> <br> Cały tekst: 

Gówno Prawda



Udostępnione na facebooku, żeby nie było, że czytam to gówno. Jebać lewactwo!
Zgłoś
Avatar
okotdi 2013-06-04, 2:52
w/g mnie ten kosz powinien jeszcze sie palic
moze efekt by nie byl natychmiastowy ale paru kozakow zastanowiloby sie nastepnym razem czy warto odbezpieczac gasnice przed parkowaniem
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-06-04, 11:37
Ja się czasem zastanawiam, po co ludzie pucują i chuchają na te wyświechtane BeEmki, VW i inny sumpt z Ojrolandu, które blokują całkowicie chodnik, jak już wiele razem chyba już Boska opatrzność powstrzymała mnie przed wyjęciem kluczy i przejechanie po całej długości blach którą musiałbym obejść?

Napinaczom z tych blaszaków polecam popularną i reklamowaną tu Maść na ból dupy. Nie chcesz rys i kosza na masce, parkuj jak biały człowiek.
Zgłoś