18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
SirMajkel 2017-03-18, 11:36
złodziej to złodziej, nieważne skąd i gdzie kradnie. Do pierdla go.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2017-03-18, 12:00 2
dziś prawdziwych cyganów już nie ma bo ich Hitler zabił w obozie
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-03-18, 12:24
Velture napisał/a:



Jebać tych pierdolonych cyganów i mam wyjebane, że powinno się mówić ROM. ROM to kurwa dla mnie CD-ROM albo nowocześniejszy dvd-rom.



Masz rację, ale z szacunku dla łebskich ludzi opracowujących standardy optyczne, nie powinieneś łączyć tych wątków
Zgłoś
Avatar
lubie_to 2017-03-18, 13:26
dobrze że mieli karabiny na kapiszone i kulki
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2017-03-18, 13:56
Co to jest hossa?
Zgłoś
Avatar
bins24 2017-03-18, 14:00 3
DzidaZawodnik napisał/a:

Co to jest hossa?


Przeciwieństwo bessy, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2017-03-18, 15:36
Velture napisał/a:


Dziś w tv widziałem, nazwijmy to wywiad, z bratem tego cygana. Ledwo co po polsku mówił i pierdolił, że oni w Polsce nic nie ukradli. Podkreślał to kilka razy, że 'W POLSCE" nic nie ukradli nikomu a Polska to ich kraj i kochają Polskę i co 2gie słowo polska a gość ledwo co po naszemu mówi.

Jebać tych pierdolonych cyganów i mam wyjebane, że powinno się mówić ROM. ROM to kurwa dla mnie CD-ROM albo nowocześniejszy dvd-rom.



A czy oni w tym przypadku coś ukradli? Przecież, oni tylko grzecznie pytali o pomoc swoich przybranych dziadków. Ludzie sami oddawali im te pieniądze, a potem okazywało się, że to jednak byli inni wnuczkowie, a nie Ci co kilka lat temu na rodzinnym obiadku. Z drugiej strony dla mnie to jest śmieszne. Skoro starsze osoby nie potrafią rozróżnić oszusta od prawdziwego wnuka (czy innych uczciwych ludzi), to dlaczego pozwala się im mieszkać samotnie i bez opieki z comiesięcznym dopływem gotówki? Czy dla takich osób nie buduje się domów starców? Przecież niech taka starsza osoba zachoruje na Alzheimera, czy inną chorobą powodującą demencję. Kiedy raz wujek zostawił ciotkę na 1.5h samą w domu (ciotka cierpi już na zaawansowanego Alzheimera) bo spała i wydawało się, że nawet nie zorientuje się, że wujek wyszedł, to jak wrócił, zastał wszystkie ściany w salonie przemalowane na brązowy kolor. Oczywiście było to roztarte gówno, tak roztarte gówno. Ciotka zesrała się na środku pokoju i gołymi rękami rozcierała swoje odchody po ścianach.
Zgłoś
Avatar
Lysy1102 2017-03-18, 16:06 2
Cytat:

Kiedy raz wujek zostawił ciotkę na 1.5h samą w domu (ciotka cierpi już na zaawansowanego Alzheimera) bo spała i wydawało się, że nawet nie zorientuje się, że wujek wyszedł, to jak wrócił, zastał wszystkie ściany w salonie przemalowane na brązowy kolor. Oczywiście było to roztarte gówno, tak roztarte gówno. Ciotka zesrała się na środku pokoju i gołymi rękami rozcierała swoje odchody po ścianach.


To co dla jednych jest roztartym gównem dla innych może być nowoczesną sztuką! Może się chuja znasz po prostu???
Zgłoś
Avatar
Talbot0 2017-03-18, 16:10
rom wyjebać na złom
Zgłoś
Avatar
buoba 2017-03-18, 22:03
Przecież nie można być nietolerancyjny i ulegać stereotypom, cyganie to uczciwi ludzie! A to jest świetny przykład na to
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2017-03-18, 23:16
Niezależnie od stopnia zaawansowania demencji starczej jego ofiar, skurwysyn powinien być tępiony do końca swego parszywego życia.

Tak samo widzę istnienie najprzeróżniejszych call-center. Skurwielstwo i tyle. Dojenie starszych ludzi, tylko że legalnie.
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-03-19, 14:24
LC V8 w psiarni? A na chuj im ten paliwożerny smok ?
Zgłoś