18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zatrzymanie nastolatka
Qunda • 2015-08-03, 13:13
I znowu nie udolna akcja policji.

Nagrywane pałą policyjną. hd 65mb, nie obsłuży sadolowy player.
Zgłoś
Avatar
Jendor 2015-08-03, 22:05
Mnie wkurwia jedno jak koles taki sie stawia to niech mu wpierdola podczas zatrzymania a nir na komisariacie go skatuja bo nikt nie widzi a potem komendant chuj niedomyty swieci oczami ze monitoring sie zepsuł no kurwa .... Rasyja sie tu robi ...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-08-03, 22:17 2
Nagonka na Policję paraliżuje jej działanie, bo jakby takie interwencje miały być przeprowadzane jak w cywilizowanych krajach, to całość trwałaby góra 10 sekund, od pierwszego pierdolnięcia kozaczącego leszcza, to wubuchu jego płaczu i wołania mamy.
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2015-08-03, 22:27
Piwko dla funkcjonariuszy za spokój i opanowanie przy pacyfikacji szczyla Nie wiem gdzie tu niby ta nieudolność Co, mieli go zastrzelić, kiedy się rzucał jak pojebany?
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-03, 22:31
Jendor napisał/a:

Mnie wkurwia jedno jak koles taki sie stawia to niech mu wpierdola podczas zatrzymania a nir na komisariacie go skatuja bo nikt nie widzi a potem komendant chuj niedomyty swieci oczami ze monitoring sie zepsuł no kurwa .... Rasyja sie tu robi ...



Po co bić przy świadkach? Niech mu wpierdolą solidnie tak żeby nie było widać, a żeby długo czuł, że dostał wpierdol.
Zgłoś
Avatar
HiSpect 2015-08-03, 22:33 1
Nieudolne są próby okiełznania kopyt tego osobnika przez policjantkę. Używa masy ciała i siły rąk i nie jest w stanie utrzymać nogi jakiegoś 40-kilowego fajfusa.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-08-03, 23:41
HiSpect napisał/a:

Nieudolne są próby okiełznania kopyt tego osobnika przez policjantkę. Używa masy ciała i siły rąk i nie jest w stanie utrzymać nogi jakiegoś 40-kilowego fajfusa.



Jak on jest naćpany czegoś, to trudno jest nad nim zapanować. Tylko wpierdol by go uspokoił.
Zgłoś
Avatar
Apollon 2015-08-04, 0:00
Ale bedzie wpierdol na komisariacie
Zgłoś
Avatar
Zefir282828 2015-08-04, 0:49
Żadna nieudolna, miło się oglądało jak gówno do gleby przyciskali
Zgłoś
Avatar
ja88 2015-08-04, 9:42 2
Nie chcieli dzieciaka bić i od razu nieudolni...
Poprawnie obezwładnili i jednocześnie nie zrobili krzywdy.
Zgłoś
Avatar
dawide 2015-08-04, 15:23
jak czytam wasze pierdolenie to aż się srać zachciewa.
Paralizator,pała i chuj wie co jeszcze co wy kurwa przy tatusiu ubeku sie wychowaliście ?
Jaka była przyczyna zatrzymania może od tego zacznijmy.
Zanim kogoś ocenisz spójrz na swój pryszczaty ryj i zastanów się czy tez nigdy nie miałeś sobie nic do zarzucenia
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-04, 15:36 1
dawide napisał/a:

jak czytam wasze pierdolenie to aż się srać zachciewa.
Paralizator,pała i chuj wie co jeszcze co wy kurwa przy tatusiu ubeku sie wychowaliście ?
Jaka była przyczyna zatrzymania może od tego zacznijmy.
Zanim kogoś ocenisz spójrz na swój pryszczaty ryj i zastanów się czy tez nigdy nie miałeś sobie nic do zarzucenia



Oho, rycerz ortalionu herbu JP przemówił.
Zgłoś
Avatar
Kamilarz 2015-08-05, 12:17
Ciekawe, dlaczego z mafią sobie poradzić nie mogą...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-08-05, 19:34
Kamilarz napisał/a:

Ciekawe, dlaczego z mafią sobie poradzić nie mogą...



Dlatego, że zatrzymują przestępców, a skorumpowani prawnicy, sędziowie, prokuratorzy i lekarze orzecznicy sprawiają, że przestępcy nie trafiają tam gdzie ich miejsce, czyli do pierdla albo na cmentarz.
Zgłoś