18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zawód: Kierowca BMW
Dżepetto • 2024-03-24, 11:23
W miejscowości Biała Pajęczańska w woj. łódzkim bemiarz wyprzedzał ciężarówkę na przejeździe kolejowym. To nie mogło się udać. Sprawa ma ciąg dalszy na policji.



Zgłoś
Avatar
radek225 2024-03-24, 15:27 5
BMW - w latach '90 wozili się tym mafiozi i ich żołnierze, po tym jak Masa wsypał wszystkich zaczął być to samochód kojarzony z ćwierćinteligentem z siłki, jego samicy czyli kurwo-kaczko-silikono-szmato-blachy oraz nowobogackimi debilami leczącymi kompleksy. Nigdy nie jadą przepisowo i nigdy nie jadą za przepisowo jadącym samochodem, tylko muszą wyprzedzić nawet na podwójnej ciągłej. Z kolei jak widzisz skorodowanego gruza czyli E36 śmiecia, E46, zajechane piątki to w środku na 99% siedzi łepek 18-25 lat, który prędzej czy później owinie tego gruza wokół słupa / drzewa. Nawet jakby mnie było stać to nie kupiłbym żadnego BMW by nie być kojarzony ze zjebem z małymi jajami. Z kolei nowymi beemkami jeździ taka "elita" jak ten pseudodetektyw Rutkosiu, który jeździ nową 7 "nieufnym bobrem", bananowe ukry migające się od woja czy morderca i tchórz jak Majtczak. Jedyne BMW którym mógłbym jeździć to E31 - piękny, rzadki samochód który ze względu na cenę i wolumen sprzedaży nie zdążył się zapisać w zbiorowej świadomości jako samochód życiowego frustrata, który odreagowuje za kierownicą BMW.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-03-24, 16:02 1
radek225 napisał/a:

Jedyne BMW którym mógłbym jeździć to E31



Chodzi ci o tego gruza z lat 90tych? Ja jebię, jaki brzydki ulep...


Ford Mustang z lat 70tych miał 5x ładniejsze nadwozie...
Zgłoś
Avatar
feniks777 2024-03-24, 16:02
nie wyprzedzal , zobaczcie slad hamowania. Pewnie sie zagapil luv w telefon gapil i zczail spowalniajacego tira za pozno i sie ratowal w prawo.
Tez mie sie zdarzylo wiec nie bede liczowal bo kierowca bmw.
Zgłoś
Avatar
Cantakawah 2024-03-24, 16:03
Nie ma czegoś takiego jak kierowca bmv . oba zwroty się wykluczają .
Zgłoś
Avatar
radek225 2024-03-24, 16:14 4
Baronessa napisał/a:

Chodzi ci o tego gruza z lat 90tych? Ja jebię, jaki brzydki ulep...
Ford Mustang z lat 70tych miał 5x ładniejsze nadwozie...



Co kto lubi, są gusta i guściki. Ty lubisz ulane, wstrętne kurwiszcza których nie dotknąłbym kijem przez szmatę. U mnie laska musi mieć płaski brzuch bo inaczej mi nie stanie. Zadbane, niezgruzowane BMW 850 CSI jest piękne. Silnik tego samochodu po modyfikacjach napędzał McLarena F1, który bardzo długo był najszybszym seryjnie produkowanym autem na świecie. Gruzem to jest E36, E46, E30, E39 itp. To jest piękny grand tourer z V12 pod maską, którym zabierasz top modelkę do Saint Tropez, na lazurowe wybrzeże, albo do Monako.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-24, 16:45 2
"ZAWÓD: KIEROWCA BMW"

To nie zawód, tylko uposledzenie.
Zgłoś
Avatar
jabol92 2024-03-24, 18:17
Jedyny jaki zawód widzę to zawód jego rodziców że taką pizde zrobili
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-03-24, 19:18 2
Baronessa napisał/a:

Chodzi ci o tego gruza z lat 90tych? Ja jebię, jaki brzydki ulep...
Ford Mustang z lat 70tych miał 5x ładniejsze nadwozie...


Szanuję Cię za własne zdanie i oryginalne gusta. Ale o gustach jak o autach i o grubych foczkach się nie dyskutuje

majeńka napisał/a:

A vlak gdzie? Ja się pytam: gdzie był vlak???
Tak to jest w kraju gdzie pociąg nigdy nie przyjeżdża na czas.


vlak se porouchal v československu.
Zgłoś
Avatar
chipsu1983 2024-03-24, 22:25
Co za debil pierdolony, do utylizacji
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-03-25, 0:06
Jeszcze kilka lat i tacy geniusze zutylizują wszystkie bawarki do 10k PLN
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-25, 0:07
radek225 napisał/a:

To jest piękny grand tourer z V12 pod maską, którym zabierasz top modelkę do Saint Tropez, na lazurowe wybrzeże, albo do Monako.



Poluję na 600SEC, albo jakiś ośmiocylindrowy substytut. Planuję większą część roku spędzać w tych okolicach, jednak boję się usterkowości takiego samochodu. Co byś podpowiedział na youngtimera na dalekie wyprawy do zamożnej części naszego kontynentu?
Zgłoś
Avatar
silver-surfer 2024-03-25, 0:52
tępy chuj
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2024-03-25, 2:17
Szkoda że się kurwa nie zabiła
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-03-25, 10:40
Baronessa napisał/a:

Chodzi ci o tego gruza z lat 90tych? Ja jebię, jaki brzydki ulep...
Ford Mustang z lat 70tych miał 5x ładniejsze nadwozie...



Obydwa są bardzo ładne w przeciwiebstwie do każdego azjatyckiego gówna. Trzeba przyznace, że te stare Mustangi są super, nowe plastic-fantastic się do nich nie umywają.
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-03-25, 12:25
marianer7 napisał/a:

Starymi bmw tylko takie barany jeżdżą bo in na nic innego nie stać, wielcy fani motoryzacji



Posiadam 33-letnie BMW i jeżdżę nim normalnie.

Po co to generalizowanie?
Kierowca był pałą, mógł wydzwonić w każdym innym samochodzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie