18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
RmX 2012-02-24, 0:11
0:16 - 0:24 rozpierdala mnie ten żółtek z lewej nie wiem czy bym wytrzymał stojąc kilka cm przed takim pajacem
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-02-24, 0:18
Ciekawe o co poszło.
Zgłoś
Avatar
Konzzi123 2012-02-24, 1:01
P@N K@C napisał/a:

ciekawy moment 1:00-1:20, reszta syf

żółtek (wygrany) zachował się jak śmieć, to są zawody, z zasadami, których powinien przestrzegać- koniec walki, to koniec walki, a nie jak zwierze jeszcze leje nieprzytomnego gościa.

Dno.



skoro lubisz być ośmieszany i poniżany to lajcik , powiedz temu typowi że jest śmieciem to może Cię nie skasuje jak tamtego typa . no ale ta .. wjebał byś mu co nie ? jak połowa ludzi z sadola

bloodwar napisał/a:

Jebany teatrzyk dla buraków którzy myślą że oni walczą naprawdę, przecież widać wyraźnie w 1:13 że koleś dostał strzała, pada niby zemdlony i bez czucia na matę, ale jak widzi, że kolo mi nie odpuści i że będą kolejne ciosy to nagle doznaje ozdrowienia (Dżizas v 2.0 zadziałał?) i zaczyna się zasłaniać, a niby taki zemdlały był! Kolejne pozorowane pedalskie przepychanki z "ranami" polewanymi keczapem a gimbusiarnia się spuszcza mysląc, że oni naprawdę się biją...



no to fajnie masz .
Zgłoś
Avatar
demz 2012-02-24, 1:53
bezimienny90 napisał/a:

Celownik: Komu? czemu? (nie "przepuścił") SĘDZIEMU karwa!



Chyba chodziło o Dopełniacz: Kogo? Czego? (nie przepuścił) SĘDZIEGO.

To nie zabłysłeś, "karwa".
Zgłoś
Avatar
G................y 2012-02-24, 7:26
jebani poligloci
Zgłoś
Avatar
Pirat353 2012-02-24, 7:36
dobrze że nie nasrał na niego
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2012-02-24, 10:12
Rudego to nie dziwne że napierdalał, sędzia chciał pomóc ale ten mu dał znak że sobie poradzi
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-02-24, 13:03
@yaya923
po kiego chuja wstawiales znowu caly filmik ?
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-02-24, 14:15
@bloodwar chyba Ci się z WWE pomyliło baranie ;]
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2012-02-24, 16:23
Demz no offense - zależy jak kto rozumie to zdanie- można zrozumieć że nie odpuścił(przepuścił) sędziemu [komu czemu celownik] (w sensie go pierdolnął)
albo
nie przepuścił (przepuścił w sensie dał mu możliwość dojścia do zawodnika) czyli jak napisałeś Demz kogo czego dopełniacz. Mam nadzieję, że teraz trochę "zabłysłem"

base dlaczego KARWA? Bo ja akurat tak mówię, to takie moje słowo które wstawiam za Wasze KURWA. Mi spelling KARWA bardziej odpowiada i koniec. Czasem mam wrażenie, że ten portal jest nastawiony tylko na cięte riposty od innych użytkowników.

Miłego weekendu Wam wszystkim
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-02-24, 17:19
Myślałem, że ktoś wrzucił jak walczy koli. Zawiodłem się
PS:
Tagi: mma :: nokaut :: szacunek
Szacunek? Chyba ludzi z dziczy.
Zgłoś
Avatar
biceps 2012-02-24, 17:54
ja zwykle cwaniaczek dostał
Zgłoś