18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
o................e 2013-05-08, 11:58
żaden sadol nie ma dziewczyny
Zgłoś
Avatar
f355 2013-05-08, 12:18
wali fejkiem, tak sie sklada ze moja panna namietnie i permanentnie oglada desperate housewives no i siedzac obok ,jak mi sie cos loaduje na kompie to zerkam, i ze 3 dni temu zerkalem na jakis archiwalny odcinek gdzie taka blond panna zrobila dokladnie to samo. no ale nic,koncepcja calkiem sponio
Zgłoś
Avatar
skin88 2013-05-08, 12:26
Plan prawie idealny, to dopiero trza pragnąć zemsty Hie Hie Hie Hie
Zgłoś
Avatar
Maciek22377 2013-05-08, 12:39 1
Co to kurwa jest? jeszcze brakuje bebzolów, niewiarygodne i innych chujowych stron ;/ nie wspominając o kwejku, który pojawia się tutaj min. 3x dziennie
Zgłoś
Avatar
betclic123456 2013-05-08, 12:48
FAKE jak chuj.
Zgłoś
Avatar
Palozz 2013-05-08, 13:21
aaaaaaa byzydura
Zgłoś
Avatar
tenner 2013-05-08, 13:52
I tak by zginął, bo przy powieszeniu śmierć nie następuje przez uduszenie tylko przez zerwanie rdzenia kręgowego, więc mogła by go sobie rozplątywać do woli.
pl.wikipedia.org/wiki/PowieszeniePrzyczyna_zgonu
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-05-08, 16:35 1
Kaprys napisał/a:

Co jest podstawą związku? Zaufanie. Moja mi pisze sms, że idzie na piwo z koleżankami, i wróci późno, spoko. Raz dopytałem co gdzie, i kiedy. Pojechałem śledzić. Popiły sobie nieźle. Nie, nie zabrałem jej. Pojechałem sam do domu, a Ona autobusami z przesiadkami, dotarła godzinę później. Przytuliła się, zasnęła. Jestem skurwielem



Ja jebię, jak można kontrolować swoją drugą połowę... Mam nadzieję, że szybko z tobą zerwie, bo jeszcze się okaże, iż jest ciągle inwigilowana.
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-05-13, 21:44
Fajnie jeat poczytac ze nie wszystkie 'kobiety' to kurwy w tych zjebanych czasach
rusofil napisał/a:



Ja jebię, jak można kontrolować swoją drugą połowę... Mam nadzieję, że szybko z tobą zerwie, bo jeszcze się okaże, iż jest ciągle inwigilowana.



Typek ma racje, widac ze jestes niezle przyjebana -.-
Zgłoś