18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Włoska sprawiedliwość - teraz popularne
🔥 Spóźniony prezent - teraz popularne
Avatar
o................e 2018-08-14, 19:02
Delikatne upomnienie,bez ostrych narzędzi i skakania po głowie-normalny chłop.
Zgłoś
Avatar
spoons 2018-08-14, 20:04 4
Justynka99 napisał/a:


To działa tylko na puste plastiki. Jednak prawdziwy facet uderzy tylko w sytuacji zagrożenia, a nie dlatego, że ktoś się popatrzył.



Gdybym musiał jebnąć w łeb każdego typa który spojrzał na moją dziewczynę, to zamiast chodzić na spacer, do kina, na zakupy, musiał bym się napierdalać co kilka metrów. Wkurwia jak typy patrzą, ale jak masz ładną kobietę, licz się z tym. Bo typy patrzyły, i zawsze będą patrzeć (nawet jak nie ma dupy na wierzchu) i w sumie to patrzenie, to wszystko co w życiu dostaną
Zgłoś
Avatar
jbone 2018-08-14, 20:20
spoons napisał/a:



Gdybym musiał jebnąć w łeb każdego typa który spojrzał na moją dziewczynę, to zamiast chodzić na spacer, do kina, na zakupy, musiał bym się napierdalać co kilka metrów. Wkurwia jak typy patrzą, ale jak masz ładną kobietę, licz się z tym. Bo typy patrzyły, i zawsze będą patrzeć (nawet jak nie ma dupy na wierzchu) i w sumie to patrzenie, to wszystko co w życiu dostaną



najpierw pokaż te swoją super lalę-koniecznie z kartką sadistic.pl,nickiem i datą a później pisz posty gościu bo przechwalanie się w ciemno może cię słono kosztować.(Gdańsk-wiec już wiem że byle kurewka zedrze cie za swit focie)
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-08-14, 20:31
skoro wystawia się na widok publiczny powinna się liczyć z takimi reakcjami
i się nie doczekałem aż wyjdzie zza tego monitora
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-08-14, 20:36 2
bijący zarucha dzisiaj bo jest maczo dla tej pustej dziuni,
a ten zbierający zostanie uważniejszym obserwatorem, onanistą

dwóch debili i jedna kurwa, tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Soros_Bóg 2018-08-14, 20:40 2
No to Justynka99 musisz latać z pajacem w rurkach.
Ja średnio dwa razy w miesiącu muszę walić w mordę dokładnie w takich samych sytuacjach.
Jest to gwałt wzrokowy bezczelny i Żaden prawdziwy facet na to nie pozwoli.
Pozatym ta satysfakcja uwalic frajera który tak długo nie ruchal że musi patrzeć na cudze..
Jebac takich a przeważnie to degeneraci zyciowi.
Zgłoś
Avatar
C................n 2018-08-14, 20:41
spoons napisał/a:

Gdybym musiał jebnąć w łeb każdego typa który spojrzał na moją dziewczynę, to zamiast chodzić na spacer, do kina, na zakupy, musiał bym się napierdalać co kilka metrów. Wkurwia jak typy patrzą, ale jak masz ładną kobietę, licz się z tym. Bo typy patrzyły, i zawsze będą patrzeć (nawet jak nie ma dupy na wierzchu) i w sumie to patrzenie, to wszystko co w życiu dostaną



jbone napisał/a:

najpierw pokaż te swoją super lalę-koniecznie z kartką sadistic.pl,nickiem i datą a później pisz posty gościu bo przechwalanie się w ciemno może cię słono kosztować.(Gdańsk-wiec już wiem że byle kurewka zedrze cie za swit focie)



Chciałem coś powiedzieć o konfrontacji moich dziewczyn z podbojami miśków spod bloku (wszyscy podbijali na okrągło tę samą Paulinę, dopóki się nie zużyła), ale... spoons powiedział już tyle, że pozostaje mi powiedzieć jedno.

No właśnie.

spoons napisał/a:

patrzenie, to wszystko co w życiu dostaną

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-08-14, 21:07 10
Soros_Bóg napisał/a:

No to Justynka99 musisz latać z pajacem w rurkach.
Ja średnio dwa razy w miesiącu muszę walić w mordę dokładnie w takich samych sytuacjach.
Jest to gwałt wzrokowy bezczelny i Żaden prawdziwy facet na to nie pozwoli.
Pozatym ta satysfakcja uwalic frajera który tak długo nie ruchal że musi patrzeć na cudze..
Jebac takich a przeważnie to degeneraci zyciowi.

gwałt wzrokowy i to jeszcze bezczelny bo wiadomo że są gwałty bezczelne i kulturalne. Stary zgłoś się do frondy zrobisz karierę bo pierdolisz tak dobrze jak Terlikowski
Zgłoś
Avatar
batons0 2018-08-14, 21:18 4
Soros_Bóg jebnij się w głowę z tym "gwałtem wzrokowym". Ludzi na światłach też napierdalasz bo patrzą się na twój samochód?
Zgłoś
Avatar
spoons 2018-08-14, 21:40 3
jbone napisał/a:



najpierw pokaż te swoją super lalę-koniecznie z kartką sadistic.pl,nickiem i datą a później pisz posty gościu bo przechwalanie się w ciemno może cię słono kosztować.(Gdańsk-wiec już wiem że byle kurewka zedrze cie za swit focie)



"najpierw pokaż te swoją super lalę-koniecznie z kartką sadistic.pl,nickiem i datą a później pisz posty gościu bo przechwalanie się w ciemno może cię słono kosztować." kurwa chciałem zacytować jakiś chujowy fragment z tego co napisałeś, ale wszystko jest chujowe
Chłopie, przeczytaj uważnie swoje słowa, i zastanów się jakiej reakcji powinieneś oczekiwać? ;D

Albo inaczej. Typ który ma taka dupę jak moja, i takie życie jak ja, nigdy w życiu nie zniży się do tego, żeby oddawać nawet najmniejszą część swojej prywatności, w celu udowodnienia czegoś, jakiemuś sfrustrowanemu pajacowi z sadola
pozdro
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-08-14, 21:40
Gwałt wzrokowy... o kurwa
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-08-14, 21:42
Cloverface napisał/a:


Twój facet cię często bije?



Ja biję mojego, kutasem po zębach i zwieraczu
Zgłoś
Avatar
tuaks 2018-08-14, 22:22
spoons napisał/a:



"najpierw pokaż te swoją super lalę-koniecznie z kartką sadistic.pl,nickiem i datą a później pisz posty gościu bo przechwalanie się w ciemno może cię słono kosztować." kurwa chciałem zacytować jakiś chujowy fragment z tego co napisałeś, ale wszystko jest chujowe
Chłopie, przeczytaj uważnie swoje słowa, i zastanów się jakiej reakcji powinieneś oczekiwać? ;D

Albo inaczej. Typ który ma taka dupę jak moja, i takie życie jak ja, nigdy w życiu nie zniży się do tego, żeby oddawać nawet najmniejszą część swojej prywatności, w celu udowodnienia czegoś, jakiemuś sfrustrowanemu pajacowi z sadola
pozdro



Hehe ale zniżanie się do roli typowego cebulaka, który jak kupi nową kosiarke to nią po chodniku zapierdala żeby na pewno wszyscy widzieli to ci nie przeszkadza królewiczu, idź w pizdu
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-08-14, 23:44 1
spoons napisał/a:


Typ który ma taka dupę jak moja, i takie życie jak ja, nigdy w życiu nie zniży się do tego, żeby oddawać nawet najmniejszą część swojej prywatności, w celu udowodnienia czegoś, jakiemuś sfrustrowanemu pajacowi z sadola
pozdro



A przede wszystkim nie musi podbudowywać własnego ego anonimowymi przechwałkami
Zgłoś
Avatar
GrubszySzeregowy 2018-08-15, 1:11
mogli pokazać czy warto było w ryj zarobić za ten widok
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie