18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Zbyt mała kara
Dżepetto • 2023-10-19, 18:12
Dwie małolaty wpadły na wspaniały pomysł aby zrobić sobie przejażdżkę na rowerze. Młodsza, lat 12 prowadziła, druga której wiek jest nieznany była pasazerką na kierownicy. To nie mogło się dobrze skończyć. Sprawa znajdzie finał w sądzie dla nieletnich.

Zgłoś
Avatar
k................8 2023-10-20, 0:25 6
barni123pl napisał/a:

To on w nie wyjebał więc dlaczego one



Tak naprawdę to wina kaczora i jego głupiego pomysłu o pierwszeństwie pieszych. Jego za to powinni posadzić. W całej Europie edukują, że przed przejściem dla pieszych należy się zatrzymać a w Polsce uświadamiają, że jak samochód cię pierdolnie na pasach i przeżyjesz to jesteś zwycięzcą, bo to wina kierownika.
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2023-10-20, 3:32
smc napisał/a:

Kurwa, co za czasy.
Taki faszyzm wprowadzają dzieciakom, że 70% z nich leczy się psychiatrycznie. Rowerem nie można, na hulajce nie można, grać w piłkę na trawniku nie można...
Tylko się wychuśtać...


Tylko wcześniej transmisję live ustawić, żeby materiał był.

A tak w ogóle to współczuję kierowcy, takie teraz czasy że cię zlinczują za puknięcie małolaty, a za puknięcie dwóch to już w ogóle szkoda gadać...
Zgłoś
Avatar
intermag 2023-10-20, 5:18
Wjechały na przejście więc ich wina, temat można zamknąć
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2023-10-20, 7:06
motylekwbrzuchu napisał/a:

Zaruchane przez kierowcę
w dupę
kijem od szczotki



Głodnemu chleb na myśli
Zgłoś
Avatar
Slawekbest 2023-10-20, 8:49
Krasnystaw apteka na pocztowej, jadąc (street view)
do głównej z prawej strony na rowerku wyleciały.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-10-20, 13:09 2
Bez przesady z tą karą. Za gnoja jeździło się we 3 na jednym Jubilacie, ale nie w taki sposób i nigdy kraksy nie było. Zawsze się człowiek martwił o to żeby zawias nie puścił i rower się nie złożył. Pamiętam jak kiedyś policja spuściła mi powietrze z kół jak kumpla wiozłem na ramie do domu na obiad, a potem jak drugi raz nas złapali w drodze powrotnej to wykręcili zawory z wentyli Wulkanizację miał pod domem
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2023-10-20, 19:37 1
smc napisał/a:

Kurwa, co za czasy.
Taki faszyzm wprowadzają dzieciakom, że 70% z nich leczy się psychiatrycznie. Rowerem nie można, na hulajce nie można, grać w piłkę na trawniku nie można...
Tylko się wychuśtać...


Może dla tego że za moich czasów mają c. 6 lat stawałem przed pasami upewniałem się czy mogę przejechać , nie wbiegiwaoem pod koła nie patrząc na nogi ,nie nikt nie jeździł na hulanodze 50km na h , patrząc przed siebie i wpierdalajac się pod koła , naukowo udowodnioniono że ludzie urodzeni po2000 roku są prze internet pozbawieni instyktu samozachowawczego i są mniej iolnteligentini co 10 lat ió Spada o 5! procent !!!
Zgłoś
Avatar
korskidegenerat 2023-10-21, 6:35 1
Bul_od_bytu napisał/a:

Bez przesady z tą karą. Za gnoja jeździło się we 3 na jednym Jubilacie, ale nie w taki sposób i nigdy kraksy nie było. Zawsze się człowiek martwił o to żeby zawias nie puścił i rower się nie złożył. Pamiętam jak kiedyś policja spuściła mi powietrze z kół jak kumpla wiozłem na ramie do domu na obiad, a potem jak drugi raz nas złapali w drodze powrotnej to wykręcili zawory z wentyli Wulkanizację miał pod domem



rocznik 92. Jeździło się we 2ke, owszem, po wsi. Na odcinku 1km wyminął Cię: wychlany sąsiad maluchem, co do sklepu po drugą jechał, autobus, 2 traktory i jakiś typ z miasta zajebistym audi 80. Teraz każdy dorosły ma samochód i zamiast iść po fajki/do urzędu jedzie autem. Teraz jest inny świat, kierowcy zawodowi lecą 61km/h przez teren zabudowany, a reszta też zapierdala jakby się paliło. U mnie są prawie wszędzie chodniki, więc można zabrać młodego na spacer do sklepu. Ale jak widzę typa co pomiędzy garbami na odcinku 200m rozpędza się do 70 to siekiera się w kieszeni otwiera.
Zgłoś
Avatar
Jp2niewiedział 2023-10-21, 12:05
Przejebane, za to powinna być natychmiastowa egzekucja
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-10-21, 20:29
Wysportowane smarkule. Takie powinno być społeczeństwo.
Zgłoś
Avatar
lucky78 2023-11-22, 0:19
Czekaj, czekaj.. Młodsza lat 12 prowadziła, a druga, której wiek jest NIEZNANY..
TO SKAD KURWA WIESZ, ZE TA KTÓRA PROWADZIŁA BYŁA MŁODSZA
Zgłoś