18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
PutinToSmiec 2023-05-16, 8:20
VeIture napisał/a:

Chyba tylko dzieci nie wiedzą o tym, że za PRL'u alko od 13tej można było kupić.
Ciekawostka - pojedźcie na stację benzynową ORLEN i spróbujcie kupić wódkę po 22, przed 6 rano.
POWODZENIA!



Zakazy są lokalne i zależą od gminy . To lokalne władze decydują o czesciowej prohibicji a nie sklep .
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-05-16, 8:23
@up to w PL panuje częściowa prohibicja? ja pierdolę XD tego to nie wiedziałem. jak kundle z pisu wygrają, to jeszcze będzie tak, że zrobią całkowitą po 22
Zgłoś
Avatar
roughfuck 2023-05-16, 19:48
@up jak to wejdzie to ksiądz po pasterce od razu na dołek najebołek.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-05-17, 18:39
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Jak byś zrozumiał jak działa przeciążenie to byś wiedział, co innego uderzyć w inne auto czy nawet fragment drzewa, a co innego uderzyć całym przodem w ściane. Przy takim pierdolnięciu tam się pęcherz z tarczycą miejscami zamienił, więc nie ma co się dziwić, że jest denat.



Poduszka powietrzna nie powinna odpalić jak nie masz zapiętych pasów bo może pogorszyć sprawę. Chyba, że w Lexusach działa to inaczej.
Jeśli zapiął pasy na taksówkarza to mimo, że poducha zadziałała to skończył w worku. Przyjebał też dość konkretnie
Zgłoś