18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
watsman 2014-10-21, 13:49
myślałem że po trafieniu w sarne pojadą już wspólnie w stronę zachodzącego słońca...
Zgłoś
Avatar
mati10001 2014-10-21, 14:10
@quartz75: Co Ty pierdolisz?! Kilkanaście kilogramów?! Hahahahahahahahahahahaha

Woziłeś chyba w DeerHunter na fejspruku -.-
Zgłoś
Avatar
Nutzz 2014-10-21, 15:32
Dlaczego marnujecie swój czas na dyskusję z debilem?

I nawet tego nie wiesz, że padlina w pewnym etapie więcej waży niż przed zgonem.

Tak, z nieba jej przybywa kilogramów. Wydaje się cięższa bo traci spoistość. Trup może stawać się tylko i wyłącznie lżejszy chyba że czymś nasiąknie.
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-21, 16:19 2
Bo gnije durniu, a gnije zwykle na ziemi. Zachodzą takie procesy, że chłonie wilgoć z podłoża i powietrz. Puchnie jak topielec, masa w pewnym momencie też się zwiększa.

A speców od skupów zapraszam do pochwalania się, jakież to sztuki zdawali i po ile kg miały. Zawsze można zamazać swoje dane i koła łowieckiego. Przecież to takie proste pajace.

@flassh - jak nie masz nic do powiedzenia ale się silisz na jakieś rozbudowane zdania to znaczy jedno. Faktycznie nie masz nic do powiedzenia. Więc ci odpowiem jak ty mi - weź spierdalaj. Albo kurwa zabierz głos w jakiś sensowny sposób. Bo na razie to tylko skutecznie starasz się udowodnić, żeś jest cymbał.
Zgłoś
Avatar
Horendal 2014-10-21, 16:32 3
To sarna wytresowana przez policję do natychmiastowego karania za łamanie przepisów (przekroczenie podwójnej ciągłej). Film był pokazowy dlatego nikomu nic się nie stało, normalnie sarny są uzbrojone w noże przymocowane do racic którymi podrzynają gardło motocykliście i uciekają.
Zgłoś
Avatar
Ostrovsky 2014-10-21, 16:36
miał szczęście że wyskoczyła po zakręcie kiedy względnie wolno jechał, na prostej jak by glebnął to by tak szybko się nie pozbierał
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-10-21, 16:51
Mnie zastanwia, czemu nie wymyslono ejszcze jakis ultradzwiekow, ktore aua by nadawaly, tym samym odstraszajac wszelaka zwierzyne?
Zgłoś
Avatar
minetek 2014-10-21, 17:51
patrz jaka pierdolona franca w lusterka nie spojrzała!!!!
Zgłoś
Avatar
crazyhavoc 2014-10-21, 18:08
koles nie byl zaskoczony... chyba juz sie poznali wczesniej.
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-21, 18:11
@MaczoJuh
Wymyślono już dawno, gówno dają. Zwierzyna nagle zbudzona, spłoszona jest nieobliczalna i tyle.
Zgłoś
Avatar
gremlin1982 2014-10-21, 19:30
A tam sarna czy komar jeden chuj

A tam sarna czy komar jeden chuj.
Zgłoś
Avatar
Krak 2014-10-22, 8:53
Jakby nie ściął zakrętu nie byłoby sprawy
Zgłoś
Avatar
TheMrKarolus 2014-10-22, 15:37
Jak w GTA. Zajebał, podniósł motor i pojechał dalej.
Zgłoś