18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
Wiewór Wczoraj 16:58 6
encoder178 napisał/a:

ale mnie rozpierdala wasza mentalnosc
Jak zabijaja dziecko to wiekszosc uznaje to za dobry material albo mówi, że gówniak się doigrał
Jak zabijaja jakies zwierze nawet przez przypadek to wiekszosc by powiesila za jaja i chuj wie co jeszcze
Ja rozumiem wkurw, ale wygląda na to, że niektórzy zamiast dzieci mają po prostu pieski



Mamy po prostu wyjebane na ludzi. Ziemia jest przeludniona. Wiekszosc jest tak glupia ze nie zasluguje na zycie.

______________

Każdy myślący człowiek jest ateistą.
-Ernest Hemingway

***** ***
Zgłoś
Avatar
Hutki-kanki-centuria Wczoraj 17:42 2
Kroki71 napisał/a:

Urwałbym mu ten pusty barani łeb gołymi rękami. Co za pierdolony zjeb......aż się zagotowałem. Nad słabszym i bezbronnym zwierzakiem się znęca, chory pojeb. Ciekawe czy do silniejszego by podskoczyła ciota jebana?



Ale jak rozdupcy komuś łeb przejeżdżającą ciężarówka to już nie jesteś taki wrażliwy... na h.j siedział u niego? Mógł sobie znaleźć innego pana.
Zgłoś
Avatar
FalcePromice Wczoraj 18:40 2
Kroki71 napisał/a:

Urwałbym mu ten pusty barani łeb gołymi rękami. Co za pierdolony zjeb......aż się zagotowałem. Nad słabszym i bezbronnym zwierzakiem się znęca, chory pojeb. Ciekawe czy do silniejszego by podskoczyła ciota jebana?



Ciekawe ile tu razy cieszyłeś mordę jak człowieka katowali, albo jak umierał w męczarniach. A jak jakiś piesek spadł z motocykla to już się zesrałeś, jak może piesek być ważniejszy od człowieka. Weź idź wracaj do swojego chłopa i wystaw mu dupę bo to ewidentnie nie portal dla ciebie.
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel Wczoraj 18:51 1
Kroki71 napisał/a:

Urwałbym mu ten pusty barani łeb gołymi rękami. Co za pierdolony zjeb......aż się zagotowałem. Nad słabszym i bezbronnym zwierzakiem się znęca, chory pojeb. Ciekawe czy do silniejszego by podskoczyła ciota jebana?



Jak widać, że pies to lubi. Przecież nie chciał jechać na siedzeniu z tyłu. Jesteś zbyt wrażliwa, może wytnij se lechtaczke
Zgłoś
Avatar
mocnymarcin5 Wczoraj 19:55 1
Kroki71 napisał/a:

Urwałbym mu ten pusty barani łeb gołymi rękami. Co za pierdolony zjeb......aż się zagotowałem. Nad słabszym i bezbronnym zwierzakiem się znęca, chory pojeb. Ciekawe czy do silniejszego by podskoczyła ciota jebana?



Mordo cały Saditic polega na tym że się wrzuca filmy gdzie ludzie się znęcają nad słabszymi. W ogóle niemożliwe jest znęcanie się nad silniejszym, bo jeśli się nad nim znęcasz, to znaczy, że ta druga osoba jest słabsza.

______________

dajesz dajesz nie pryestajesz
Zgłoś
Avatar
DziQ1916 Wczoraj 19:59 1
Kroki71 napisał/a:

Urwałbym mu ten pusty barani łeb gołymi rękami. Co za pierdolony zjeb......aż się zagotowałem. Nad słabszym i bezbronnym zwierzakiem się znęca, chory pojeb. Ciekawe czy do silniejszego by podskoczyła ciota jebana?



za delikatna jesteś na sadola, idź sobie kredkami chodnik pokoloruj
Zgłoś
Avatar
vladok Wczoraj 20:13
Trening wymaga poświęceń 🤷‍♂️
Zgłoś
Avatar
discavery3 Wczoraj 20:39 2
Ale bym tą kurwę odjebał szmatę pierdoloną
Zgłoś
Avatar
Jendor Wczoraj 20:40 2
Kroki71 napisał/a:

Urwałbym mu ten pusty barani łeb gołymi rękami. Co za pierdolony zjeb......aż się zagotowałem. Nad słabszym i bezbronnym zwierzakiem się znęca, chory pojeb. Ciekawe czy do silniejszego by podskoczyła ciota jebana?



rok szkolny się zaczął i widać, że prac domowych wam nie zadają
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka Wczoraj 21:36 2
Pies który jeździł... pyskiem po kostce brukowej.
Zgłoś
Avatar
encoder178 Wczoraj 22:28
Wiewór napisał/a:

Mamy po prostu wyjebane na ludzi. Ziemia jest przeludniona. Wiekszosc jest tak glupia ze nie zasluguje na zycie.



Ta, chyba gównem tj murzynami, ciapakami i hindusami
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent Dzisiaj 5:34
Ahahahaha! Ładnie pojechał ze smalcuchem! Przed przetopieniem na smalec dobrze jest pchlarza trochę poganiać.
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła Dzisiaj 8:05
Virsitaris napisał/a:

Ostro o swoich starych.



Wielbiciele piesków już stają w obronie i hejt na tych co się śmieją z sytuacji z biednym pieskiem xDDD
Zgłoś
Avatar
marcin9002 Dzisiaj 9:05
JebacPis100procent napisał/a:

Ahahahaha! Ładnie pojechał ze smalcuchem! Przed przetopieniem na smalec dobrze jest pchlarza trochę poganiać.



Dokladnie tak jak jebanego kaszojada.
Zgłoś
Avatar
Wiewór Dzisiaj 10:56
encoder178 napisał/a:

Ta, chyba gównem tj murzynami, ciapakami i hindusami



No przez nich. Rozmanzaja sie jak karaluchy

______________

Każdy myślący człowiek jest ateistą.
-Ernest Hemingway

***** ***
Zgłoś