18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Zdrowe jebnięcie
Fakerę • 2013-07-29, 9:18
No i tyle

______________

Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-07-29, 17:13
nawet co zbierać nie ma za bardzo, soczyste jebniecie

______________

Najebać tysiąc postów i na emeryturę.
Albo dwa.
Trzy i więcej nie będzie.
Cztery, ostatnie słowo.
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2013-07-29, 17:16
auto bez abs plus słaby skill za kierownica =śmierc. Najpierw skreciłł kierownica potem zblokował koła no i poszedł centralnie w busika.Typ sie zagapił i nie chciał sie ladowac w bagażnik poprzedzajacego samochodu.Zła decyzja
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-07-29, 18:05
igorektgk napisał/a:

auto bez abs plus słaby skill za kierownica =śmierc. Najpierw skreciłł kierownica potem zblokował koła no i poszedł centralnie w busika.Typ sie zagapił i nie chciał sie ladowac w bagażnik poprzedzajacego samochodu.Zła decyzja



Nie ma sie co podpierać abs-em. Jak nie umiesz hamować to maszyna za Ciebie tego nie zrobi.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2013-07-29, 20:49 1
ment200 napisał/a:



Nie ma sie co podpierać abs-em.



Sorry ale system który nie pozwala podczas zablokowania kół na ściąganie samochodu w bok, wirowanie samochodu, utratę kontroli nad kierowaniem samochodem. Długość drogi hamowania pojazdu wyposażonego w system ABS w porównaniu do identycznego pojazdu bez tego systemu to jest system którym należy się podniecać.

Dla mnie twoja zdanie zabrzmiało mniej więcej tak.
A koła nie ma się czym podniecać. Mój trabant to i na kwadratach by pojechał.

ment200 napisał/a:


Jak nie umiesz hamować to maszyna za Ciebie tego nie zrobi.


Zrobi np. nowe volvo.
Miłego dnia.

______________

ironią w ryj
Zgłoś
Avatar
d................C 2013-07-29, 22:37
Ruskie to zaraz w 3D zaczną te wypadki nagrywać ...
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-07-29, 22:44
szefooo, Nie napisałem podniecać tylko podpierać. Innymisłowy nie mozna tylko na tym polegać. Jeżdże 2 lata autem bez abs-u i jakoś udaje mi sie nie blokować kół nawet przy ostrym hamowaniu. Może jestem staroświecki, ale nie chce auta z napierdoleniem elektroniki myślacej za mnie. Zahamuje za mnie, ominie za mnie, zaparkuje za mnie... potem podziwiamy zatrzęsienie idiotów na drodze, co nie potrafią bezpiecznie sami zahamowac, zaparkowac, zakręty biorą stopniowo na raty (tak jakby kanciasto). Zresztą mam wyjebane. Jeździjta czym chceta.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-07-29, 23:54
szefooo napisał/a:



Sorry ale system który nie pozwala podczas zablokowania kół na ściąganie samochodu w bok, wirowanie samochodu, utratę kontroli nad kierowaniem samochodem. Długość drogi hamowania pojazdu wyposażonego w system ABS w porównaniu do identycznego pojazdu bez tego systemu to jest system którym należy się podniecać.

Dla mnie twoja zdanie zabrzmiało mniej więcej tak.
A koła nie ma się czym podniecać. Mój trabant to i na kwadratach by pojechał.

Zrobi np. nowe volvo.
Miłego dnia.



Nie masz pojęcia o czym piszesz. ABS jest dobry jeżeli jedziemy po idealnie równej drodze w lato. W innym wypadku w znacznej części przypadków będzie wydłużał drogę hamowania, zwłaszcza w zimie. Sam ABS w ogóle nie służy do skracania drogi hamowania, a zapobiega blokady kół co przy nagłym ostrym hamowaniu da możliwość manewrowania samochodem, gdyż koła nie będą zablokowane.
Gdy w zimie na ośnieżonej drodze przyjdzie Ci nagle hamować pozostaje Ci tylko celować w co przyjebać, bez ABS-u ogarnięta osoba ma szanse.
W moim odczuciu system w ogóle nie potrzebny przynoszący więcej szkody niż pożytku, nie raz jego brak uratował mi skórę..
Zgłoś
Avatar
AntoineM 2013-07-30, 0:14 2
Dla pana szefoooo twierdzącego że ABS skraca droge hamowania - nagroda w postaci kiści bananów od wodza Hui-chi Ve'Duphe za wiedzę i obycie w temacie
Zgłoś
Avatar
boguslaw666 2013-07-30, 5:53
ABS, ASR, SRAM itp. Jak ktoś nie potrafi jeździć to powinien sobie wynająć szofera, a nie pchać się na drogę z samochodem-komputerem, w którym jak jebnie jeden styk to lądujesz na drzewie. Poczytajcie sobie o nowych Hondach z super-uber-ulti nowoczesnym systemem "inteligentnego" regulowania zawieszenia, gdzie 4 rożne systemy odpowiadają za każde z kół. Gdy jeden się przepalił, wyglądało to mniej więcej jak jechanie na trzech kołach i kwadracie.
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-07-30, 7:49
nie strzeliła jaj przypadkiem opona?
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-07-30, 19:04
W zimie w przednionapedówce jest coś co przy minimalnym pojęciu zastepuje abs. Jest to jazda na biegu, a nie jak to niektórzy mają w zwyczaju popierdalanie na luzie w zimie Nawet nagłe hamowanie nie powoduje natychmiastowego zablokowania kół, bo silnik cały czas je obraca. Zresztą kto ogarnia to zrozumie.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów