18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-06, 21:44
Avatar
werewolfer 2016-11-12, 1:56 4
Co by nie gadac o nim, typ miał zajebisty glos, kiedys jego smęty pomagały mi jak byłem wkurwiony i załamany.

Masterof napisał/a:

Zaczyna się wysyp znawców melomanów. Przestańcie głupie kurwy wklejać te smęty z youtuba bo chomiki na oparach w serwerowni jadą.



Sądze ze nie bedzie takiego wysypu kiedy zemrze np Justina bieber. Facet mial ochryply zmeczony zyciem glos ktory przemawial do niektorych osob.
Zgłoś
Avatar
en-em 2016-11-12, 9:29
za kawałek z "urodzonych morderców" brawa
Zgłoś
Avatar
Hochsztapler 2016-11-12, 9:32
werewolfer napisał/a:

Sądze ze nie bedzie takiego wysypu kiedy zemrze np Justina bieber. Facet mial ochryply zmeczony zyciem glos ktory przemawial do niektorych osob.



Ja sądzę, że za jakieś 70-80 lat (o ile ten burdel tyle jeszcze postoi), ktoś po śmierci Biebera napiszę na ówczesnym odpowiedniku sadola temat o tym, jaki to był wspaniały i nagle znajdzie się 5 stron komentarzy wielkich fanów, piszących o tym, że odszedł wielki artysta i już nigdy takich nie będzie (żeby wyszło, że są tacy "intelygentni" i słuchają ambitnej muzyki, a tak naprawdę słyszeli przypadkowo dwa kawałki w radiu).
Zgłoś
Avatar
h................o 2016-11-12, 10:00
Pierwszy raz widzę tego dziada na oczy, nie szkoda mi, że zdechł.
Zgłoś
Avatar
StarWarsss 2016-11-12, 10:11 1
Jerzy Cnota też zmarł, o nim nikt nie mówi a jednak swojak i swoją drogą bardzo dobry aktor!
Zgłoś
Avatar
gieno1 2016-11-12, 10:44
hoszo -spojrz w lustro tam dopiero zobaczysz dziada
Zgłoś
Avatar
Zygmunt100 2016-11-12, 13:21
Kopciński ze Świat Według Kiepskich też umarł w ten sam dzień [*]
Zgłoś
Avatar
Err501 2016-11-12, 16:43
Wiecie czemu cohen umarł? Posłuchał sobie piosenki cohena...nie znam nic bardziej depresynego.
Zgłoś