18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zemsta ciapatych
Nabs • 2013-08-30, 12:43
Wczoraj przeglądając kanały rss które subskrybuje, natrafiłem na dość ciekawe info. Otóż jest zestaw znaków w arabskim, który w sumie według translatora jest jakimś bełkotem, ale dla sprzętu apple (ipad, iphone, ipod, mac) jest czymś czego system apple nie potrafi wyświetlić, efektem czego jest crash danej aplikacji. Jeżeli komuś kogo znamy, wyślemy ten zestaw znaków jako sms, no to sobie już nie odczyta smsów

Całość działa w Mac OS 10.8 i iOS 6. Można wysyłać jako maile, ustawiać gdzieś na stronie, wysyłać jako smsy, albo ustawiać jako nazwy sieci wifi (w androidzie można udostępnić sieć, więc można ustawić taką nazwę i wejść do jakiegoś mcdonadsa czy innego przybytku ).

سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ



źródło: niebezpiecznik.pl/post/ta-znaki-zabijaja-programy-na-mac-os-x-i-iphone/
Zgłoś
Avatar
Cornys 2013-08-30, 23:13 5
iPad z Retina padł.

Kurwa jak to naprawić!? Chuj Ci w dupę pedale co to zamieściłeś tutaj a moja ludzka ciekawość chciała sprawdzić co się stanie, niech Cię diabli w piekle jebią całymi dniami!
Zgłoś
Avatar
kials 2013-08-30, 23:20 1
Jebać IGówno.
Zgłoś
Avatar
Diqtion 2013-08-30, 23:29 1
Na iPhone 5 niestety działa i faktycznie potrafi wkurwić
Zgłoś
Avatar
Cornys 2013-08-30, 23:32
gdyby ktoś nie wiedział co zrobić - u mnie na mailu wystarczyło konto usunąć, zalogować się na drugie a potem z powrotem na normalne ale w innych przypadkach trzeba pokombinować, nie wystarczy nawet reset
Zgłoś
Avatar
ruckaali 2013-08-31, 0:10 2
Dobrze, że mam Mac OS X 10.5 i chuj Ci w dupe, nie mam crasha
Zgłoś
Avatar
Nabs 2013-08-31, 1:41 3
@ruckaali - spoko znajdzie się coś innego, na ten najbardziej zaawansowany system operacyjny świata
Zgłoś
Avatar
imbryg 2013-08-31, 11:11
fejsbuk zablokował tą treść, nie moge wstawić tego w treść posta.
Zgłoś
Avatar
kochamcie 2013-08-31, 14:45
kumpel mnie próbował wczoraj tym zaskoczyć- na jego nieszczęście na bieżąco aktualizuję iOS i OS X do najnowszych wersji beta
Zgłoś
Avatar
Nameless 2013-08-31, 15:36
iOS 7 za dwa tygodnie, a nawet już teraz jest dostępny - na nim nie działa. OS X tylko 10.8, bo w 10.7 (Lion) już nie działa. A i tak wszystko da się naprawić, jak ktoś nam figla zrobi, więc bez spiny.

Samsung miał dużo gorsze wpadki z telefonami niż wywalanie jednej aplikacji, w które wyświetli się konkretne znaki arabskie
Zgłoś
Avatar
Nabs 2013-08-31, 16:03
@up butthurt applefana <3
Zgłoś