18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ja526 2013-02-24, 17:08
Na harda z Tym bo nie mogę na to patrzeć....
Zgłoś
Avatar
Pavulina 2013-02-24, 17:09
chciałabym zobaczyć jego minę hahahhahahaha mistrzostwo ;D
Zgłoś
Avatar
Zella 2013-02-24, 17:10
Mało co mnie rusza na sadisticu, ale przy tym się wkurwiłam. Ja pierdolę własnoręcznie bym sukę rozszarpała!
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2013-02-24, 17:10 2
zajebałbym suke tym młotkiem
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2013-02-24, 17:23 2
W takim razie ja bym wparował jej na chatę i rozjebał wszystkie perfumy, pociął wszystkie łaszki "wyjściowe" rozjebał cały osprzęt do makijażów i innych paści tym podobych. I ostatecznie bym jej rozpierdolił kompa żeby nie mogła plotkować ze swoimi friendsami na fejsie
Zgłoś
Avatar
danis008 2013-02-24, 17:43 3
Pavulina napisał/a:

chciałabym zobaczyć jego minę hahahhahahaha mistrzostwo ;D



ale nie zobaczysz bo idziesz zmywać gary czyli tam gdzie jest miejsce każdej kobiety.
Zgłoś
Avatar
Patryk95 2013-02-24, 17:44 2
Material na harda...
Zgłoś
Avatar
SzczadoWazy 2013-02-24, 17:46 1
no z tymi klikunastoma tysiacami to ktos grubo przesadzil; sa rozne portale gdzie mozna gierki na iksa czy tam ps3 kupic za parędziesiąt zł, wiec zalezy ile tam jest tych gier, ale raczej stawiałbym na pare baniek w plecy , ale prawda, najlepiej kobiety kochać fizycznie, bo z psychiką tak to właśnie bywa, najpierw ładnie pieknie a potem wychodzi kurwisko z wiekszosci z nich
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-24, 18:02 1
Jakby mi głupia suka zniszczyła moją małą kolekcję albumów z muzyką to bym ją uśpił chloroformem i zaszył pizdę.
Zgłoś
Avatar
Kabanos77 2013-02-24, 18:07 1
to sie nazywa sadyzm...
Zgłoś
Avatar
L................6 2013-02-24, 18:08
Ja bym do sądu pozwał ją z racji uszkodzenia mienia a niech suka płaci.
Zgłoś
Avatar
nielogiczny 2013-02-24, 18:13
aż mi sie smutno zrobiło
pewnie ona juz nie żyje
Zgłoś
Avatar
RafałB5 2013-02-24, 18:19
Dobrze zrobiła,należało mu się hah
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-02-24, 18:40 1
Ale suka !!
Tyle siana, przecież gry są drogie, sam za 17 gier zapłaciłem 2,5k.
Ode mnie dostałaby kopa w klate i w mordę.
W dupach się przewraca, dostają jebane prezenciki, kwiatuszki, a na koniec rozpierdalając związek dojebią Ci tak żebyś był na granicy wytrzymałości psychicznej.
Wszystkie kobiety to kurwy jebane, mają chłopaków, niekiedy mężów a dasz jej drinka albo dobrze zagadasz to jej sie od razu włącza aj low ju.
Przeliże się i palcówą nie pogardzi, taka wierność jebana, zbulwersowany jestem jak skurwysyn bo na palcach nie zlicze ile takich szmat spotkałem. Jak pani 40 letnia skepowa z trójką dzieci, figlarnie pyta czy wpadne jej zrobic korepetycje z nagielskiego albo jak laska w zwiazku siedząca na przeciwko Ciebie bawi się cipką, prowokuje Cie wzrokiem i pyta czy ktoś zostanie z nią na noc w domku bo boi się sama.
Jak kobieta mojego drugiego kumpla, gdzie mają dwójkę dzieci, tak wypina mi swoje dupsko w legginsach, że widac stringi między pośladami i przy każdej okazji wypina swoje cycuchy i kreci te swoje kudły na palcu.
Jak był melo a kumpel skoczył po alko do sklepu obok, a w tym czasie jego dziewczyna, łapie cie za kutasa i chce się nim bawić.
Jak obróciliśmy we trzech laskę, a ona na koniec do nas "nie szmaćcie mnie"
Jakiś uraz mam do tych kurew, pewnie będę starym kawalerem, ale lepiej być samemu niż żyć w niepewności, że twoja kobieta sie rucha z kimś na boku.
Do wszystkich kurew zdradzających swoich chłopaków i mężów.
Niech Ci murzyński, spocony, brudny, metrowy, chuj dupsko rozedrze tak żeby go najlepsi chirurdzy nie zrekonstruowali.
Zgłoś
Avatar
racoon 2013-02-24, 21:09
@up, plecak spakuj na jutro. i mamie powiedz zeby cie obudzila rano.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie