18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
cripkillah 2013-05-02, 16:14 3
Nasze lewe czy jego lewe ?
Zgłoś
Avatar
Marshal 2013-05-02, 16:33
Jego lewa reka nie Twoja cripkillah
Zgłoś
Avatar
Policeman 2013-05-02, 16:49 7
Nie wiem na kiego chuja ludzie tak się przeciążają na siłowni. Spotykam takie świnki, brzuch jak beczka, wpierdala białko jak grodzkie hormony. A potem bierze sztangę 170 kg na klatę, sra w gacie, robi się czerwony, wyciska dwa razy i popis jest. Potem na nogi 312047329 kilo, nie daje rady, na koniec bierze 20 kg hantel, robi po 7-8 razy każdą rękę i już cykl zrobiony.
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2013-05-02, 17:21 33
Dudeczek napisał/a:

Jakby sobie biceps zerwał to by nawet ręki zgiąć nie mógł...



co Ty człowieku pierdolisz???
U mnie koleś z roboty właśnie na zawodach martwego też zerwał sobie bikola i scenka wyglądała identycznie. Zerwany mięsień to raczej dyskomfort i pieczenie niż ból zwłaszcza na adrenalinie.
Efektem były 2 operacje zwolnienie lekarskie na 6msc i teraz ograniczone ruchy ręką. Wiadomo bicka lewego już nie pompuje.
Gość który ćwiczył 6 razy w tygodniu miał 6miesięcy przerwy od siłki to tak jak tobie zabrać komputer gimbusie.

Polecam Adam Małysz
Zgłoś
Avatar
p................7 2013-05-02, 17:51 3
@upup jaki cykl, jakie grodzkie hormony, co ty kurwa bredzisz człowieku? To jest powerlifting, na tym ten sport polega, nie lubisz to ćwiczysz coś innego. Trening na maksymalnych ciężarach też ma swoje miejsce a podejść do maksa i nie zaliczyć próby - spotkało to każdego silnego człowieka na tej planecie. Najlepszym sposobem żeby nigdy tych 170 na sztandze nie zobaczyć jest chodzić na siłownię i nie przeciążać się, nie robić się czerwonym a potem wracać do domu i pisać takie posty.
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-05-02, 17:53
O jezusss! Aż mnie zabolało. Szkoda, że mu zwieracze nie puściły
Zgłoś
Avatar
PYTHON 2013-05-02, 18:07
ja pierdole az mi sie gorzej od tego zrobiło. Mój kumpel tez ma zerwany biceps i wygląda tak samo jak u tego typa tzn. jest taki skrócony i kumpel podnosi na niego o połowę mniej niz na zdrową łapę, ale nie wiedziałem ze to się może stać przy takim normalnym podnoszeniu. Teraz mi to na psychikę siądzie i będę się bał ćwiczyć.
Zgłoś
Avatar
snoq 2013-05-02, 19:49 2
@up - "Teraz mi to na psychikę siądzie i będę się bał ćwiczyć."

Prawdziwa kobieta sadola ... mamo .....
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-05-02, 21:22
CHUJA!
Nigdy w życiu przechwytem.
Ciężarów nie mam co porównywać do tego byka, ale i tak kurwa...
Zgłoś
Avatar
k................k 2013-05-02, 21:22
Ja zerwałem bica jak po pijaku wodowalismy łódkę na wakacjach ,zorientowałem sie po tygodniu kiedy wytrzeźwiałem nic nie bolało skapnąłem sie bo jakiś kurwa duży się zrobił . lekarz zalecał operację ale po ki chuj mi to jak żyje z tym normalnie.
Zgłoś
Avatar
Iron96 2013-05-02, 22:31 1
@Policeman
Może dlatego, że mają jakąś pasję i robią to co lubią, a nie siedzą przed kompem i hejtują jak gimbusy. Na kiego chuja ludzie uprawiają w ogóle sport? Po co się przeciążać.
Kurwa jeszcze niechcący dałem piwo.
Zgłoś
Avatar
burżuj 2013-05-02, 22:45 2
@Dudeczek biceps nie jest przecież jedynym mięśniem odpowiadającym za zginanie. Jest tym który ładnie widać, a właściwą masę stanowi raczej m. ramienny.
Zgłoś