18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Zestaw do robienia kupy publicznie
B................r • 2014-12-22, 14:42
Jak wiadomo rasa zobowiązuje ale na taki pomysł nie wpadł bym nigdy. Zestaw do robienia kupy publicznie.

Te pastylki to zapewne coś antybakteryjnego co zabija zapach, procesy gnilne. Zapewne coś co używają i astronauci.

Wyobrażacie sobie w centrum handlowym gościa oddającego klocka pod reklamówką ?

Zgłoś
Avatar
miszcz310 2014-12-23, 23:50 4
Hmmm a skąd wzieliście pomysł na sranie w centrum handlowym? Ten Pan nic takiego nie mówi. Jako zastosowanie podaje przykład trzęsienia Ziemi, kiedy nie możemy wejść do domu (bo albo go nie ma już, albo jest niebezpiecznie), albo gdy dom jest ale to toaleta nie działa (brak wody). Czasem takie problemy mogą trwać kilka dni. Teraz wyobraźcie sobie jakby robić pod siebie kilka dni bez wody, w japońskim klimacie (wysoka temperatura i potężna wilgotność)...

Pomysł dobry, ale nie na nasz klimat.
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-12-24, 2:12
Wy się śmiejecie, ale kto jechał pociągiem po Chinach ten wie, że tam to takie rozwiązanie jest na wagę złota, ponieważ u nich do tej pory zdarzają się osobniki, które srają do paczek po chipsach jak jadą pociągiem...
Zgłoś
Avatar
gruch 2014-12-24, 5:00 3
ja pierdolę,już widzę minę mojego kota jakby mnie zobaczył z drugą kuwetą.
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-12-24, 17:13
ech Japonia...
Zgłoś
Avatar
contracts 2014-12-24, 17:31 3
A jak podetrzeć dupsko w tym? Bez sprawdzenia czy papier czysty? Widziałem filmik jak chinki srały to mało która polerowała porządnie, jedynie raz albo dwa tym samym papierem. A ja bym dzień cały czuł tą kupę na dupsku tę.
Zgłoś
Avatar
T................m 2014-12-24, 17:41
Ludzie blednie mysla, ze Azjaci sa wybitnie inteligentni. Gowno prawda. Oni po prostu skupiaja sie na jednej rzeczy i opanowuja ja do perfekcji.
W krajach zachodnich panuje kult erudycji. Podziwiamy wspanialych mistrzow renesansu, ktorzy znali sie na prawie wszystkich, hiperpoliglotow pierdolacych w 20 jezykach itd.
U skosnych jest kult perfekcji. Naucz sie jednej rzeczy, ale rob ja idealnie. Nie trzeba do tego inteligencji, wystarczy miec duzo czasu i motywacji.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2014-12-24, 17:48
Tak myślałem, że to pomysł kitajców.
Zgłoś
Avatar
Hespe 2014-12-24, 17:50 8
No to postaram się wytłumaczyć...

Dla nas może się to wydawać dosyć śmieszne, ponieważ dla mnie, jak i zapewne dla wielu z was, poranek nie może się udać bez sporego, śmierdzącego klocka w kiblu. Nakaz stosowania tych tabletek byłby dla nas dosyć dużym ciosem.

Jednakże w krajach dalekiego wschodu, jak np Chiny w których byłem, za nieużywanie tych tabletek powinna być kara robót publicznych przez 3 miesiące... Podam wam dwa przykłady gównianej atmosfery jaka panuje w Chinach.

1. Chodząc po Zakazanym Mieście w Pekinie można było dostrzec niecodzienny dla nas (Ludzi Zachodu) widok- mianowicie dzieci chodzące w spodniach z wielką dziurą w kroku i dyndającymi kutasami, albo jeszcze ciasnymi szparkami. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest bardzo prosta- Rodzice w ten sposób oszczędzają na pieluchach/pampersach. Wolą, żeby ich dzieci srały na ulicy, bo tanio i ekologicznie... Jak psy srają pod krzakami, to dzieci się nie krępują i walą gdzie popadnie.

2. Miejsca publiczne- takie jak tereny zabytków, miejsc turystycznych, stacje kolejowe. No tam to jest już kurwa masakra... Poważnie mówię, nie dość że w większości z wymienionych miejsc zamiast normalnego sracza z muszelką są po prostu dziury, tak te kitajce nie potrafią do nich celować.... Zapewne większość z was wie jak to może wyglądać (taki kibel) ale nie wiem, czy wyobrażacie sobie obsrany obwód takiego sracza... Gówno wszędzie tylko nie w dziurze... Jak chciałem iść zapalić na dworcu- obok kibla były popielniczki, tak kurwa myślałem, że odpadnę... No smród nieziemski, nawet nie potrafię tego dobrze opisać, ale można to porównać do dziesięciu osób, które nasrały by do jednego miejsca po zjedzeniu kubełka KFC, a na dodatek by odlały się na tą stertę gówna.

Tak więc przewiduję, że producent tych tabletek po chwili będzie grubo ponad milionerem.

Chwała nauce! Wesołych świąt.
Zgłoś
Avatar
Hibiscus 2014-12-24, 18:15
Wynalazek nie dla mnie niestety bo zawsze przy kupie sikam
Zgłoś
Avatar
OgarStaryx2 2014-12-24, 18:17 2
Jestem ekspertem w chinsko japonskim i tłumaczę: te tabletki pochłaniają płyny (siku). Dziekuję
Zgłoś
Avatar
Zwiastun 2014-12-24, 21:30
Ich tam tyle jest że pewnie nawet jak we własnym domu chcą iść się wysrać to kolejka 17 osób do kibla
Zgłoś
Avatar
sadolfan 2014-12-24, 22:02
zanim bym to rozpakował to bym sie zesrał
Zgłoś
Avatar
Not4You 2014-12-24, 22:25
@Deviu !
Możliwe nie wiem. Ale nie widzisz sytuacji że czasem musisz się wysrać a nie masz gdzie wiec wydaje mi się że IQ czajnika to masz ty
Zgłoś
Avatar
klusza 2014-12-24, 23:48
Może by tak podrzucić to Adbusterowi?
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-12-25, 7:08
Not4You, akurat ja mam IQ miksera, więc wypraszam sobie! Ja zamiast srać do paczki po chipsach wystawiłbym dupę za okno
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie