18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
32Bity 2012-06-15, 18:09
a to huj... artysta
Zgłoś
Avatar
Konrad26b 2012-06-15, 18:11
Myślałem, że ktoś to zwieraczem malował.
Zgłoś
Avatar
Miki6830 2012-06-15, 18:15 23


Zgłoś
Avatar
shakord 2012-06-15, 18:22
Tak wyobrażał sobie A.Hitler swiat bez Żydów ;>
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-06-15, 18:27 7
Prof. Hiob Goldsber opisał już w 1935 roku te prace podając powody dla których zyskujący poparcie i władzę Hitler nie dostał się na niemieckie ASP. W książce opisującej biografię profesora można przeczytać czego dopatrzył się na tych obrazach.
Rysunek 1 przedstawia tzw. Kreiszermalmen, czyli zmodyfikowane koło młyńskie potrafiące za pomoca prądów wody kruszyć i miażdżyć całe ciała, by zmielone puścić dalej z prądem rzeki. Proszę zwrócić uwagę na kolor w środku koła młyńskiego - brunatnoczerwony od krwi.
Rysunek 2 - wyraźnie widać dwa tramwaje wiozące żydów na "Schauspielhaus Hinrichtung", czyli swoisty rodzaj sadystycznej rozrywki, w której zabija się zydów na teatralnej scenie ku uciesze widzów.
Rysunek 3 - doskonale widać żołnierza stojącego na tzw. "Sterbliche Überreste Brunnen" - studni przeznaczonej na zwłoki czy tam inne odpadki żydowskie. Obraz przedstawia żołnierza który wypełnił swój prawy obowiązek wyrzucenia żydowskiego truchła do odpowiedniego miejsca z odpadkami i pali szlugę w sielankowym nastroju.

To nie są żadne tam obrazy, tylko plany niczym u Da Vinciego, sprytnie zakamuflowane w obrazie. Przejrzano ten szyfr na niemieckim ASP i dlatego wywalili Hitlera, co nic nie dało, bo wciąż próbował wcielić plany w życie. Ze studnią i poniekąd tramwajami, wiozącymi zydów na kaźń, mu się udało.

Nie wiedzieliście tego pewnie, co?
Zgłoś
Avatar
spajkizturska 2012-06-15, 18:34
z jakiego to odcinka posterunku?
Zgłoś
Avatar
agropol 2012-06-15, 19:22
Ogólnie Hitler jako malarz specjalizował się w dostojnym gatunku malarstwa zwanym z niemieckiego "Kitsch".

A na drugim obrazie Odeonsplatz w Monachium z Feldherrenhalle i kościołem Teatynów. Sprzątało się tam za czasów pobytu na robotach w Niemczech.
Zgłoś
Avatar
patusssska 2012-06-15, 19:29
snyderstreasures.net/pages/hartworks.htm

Tu więcej jego prac, miał talent
Zgłoś
Avatar
Człowiek Skurwiel 2012-06-15, 19:30
Zajebisty byłby z niego ilustrator. Sama chciałabym taki obraz, podpisany
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-06-15, 19:52 2
jaczuro napisał/a:

Prof. Hiob Goldsber opisał już w 1935 roku te prace podając powody dla których zyskujący poparcie i władzę Hitler nie dostał się na niemieckie ASP. W książce opisującej biografię profesora można przeczytać czego dopatrzył się na tych obrazach.
Rysunek 1 przedstawia tzw. Kreiszermalmen, czyli zmodyfikowane koło młyńskie potrafiące za pomoca prądów wody kruszyć i miażdżyć całe ciała, by zmielone puścić dalej z prądem rzeki. Proszę zwrócić uwagę na kolor w środku koła młyńskiego - brunatnoczerwony od krwi.
Rysunek 2 - wyraźnie widać dwa tramwaje wiozące żydów na "Schauspielhaus Hinrichtung", czyli swoisty rodzaj sadystycznej rozrywki, w której zabija się zydów na teatralnej scenie ku uciesze widzów.
Rysunek 3 - doskonale widać żołnierza stojącego na tzw. "Sterbliche Überreste Brunnen" - studni przeznaczonej na zwłoki czy tam inne odpadki żydowskie. Obraz przedstawia żołnierza który wypełnił swój prawy obowiązek wyrzucenia żydowskiego truchła do odpowiedniego miejsca z odpadkami i pali szlugę w sielankowym nastroju.

To nie są żadne tam obrazy, tylko plany niczym u Da Vinciego, sprytnie zakamuflowane w obrazie. Przejrzano ten szyfr na niemieckim ASP i dlatego wywalili Hitlera, co nic nie dało, bo wciąż próbował wcielić plany w życie. Ze studnią i poniekąd tramwajami, wiozącymi zydów na kaźń, mu się udało.

Nie wiedzieliście tego pewnie, co?



Zaiste w tramwaju co druga morda to widać długą brodę, zajefajny beret, pejsy i gwiazdę szeryfa na ramieniu. O, a ten koleś przy szybie tramwaju o numerze 666 (ten bardziej po lewej) tak na oko waży jakieś 40kg.

Młyn bez wątpienia jest maszyną z logicznym uzasadnieniem do mordowania żydów! Przecież spuszczanie ludzkich szczątków do własnej rzeki jest ekologiczne i energooszczędne. Nie trzeba marnować pocisków i miejsca pod ziemią.
Tak mi się tylko przypomniało, że kolor mokrego drewna sosnowego też jest brunatnoczerwony... To pewnie specjalny zamysł Hitlera, by nie było widać co robi nad rzeką.



Jak dla mnie to ten cały mister profesor Hiob był bardziej pojebany niż Hitler, bo to on w tych obrazach się takich rzeczy doszukiwał i to on je opisał. Chłopaki by się dogadali, po prostu mu zazdrościł sławy i pomysłów.

Każdy może te obrazy interpretować inaczej. Na przykład tak:



Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-06-15, 20:36
Podoba mi się ten drugi obraz , nie wiem ale ja tam widzę w tle dwie lampy biało czerwone jak flaga Polski ??
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-06-16, 9:36
Cytat:

Jak dla mnie to ten cały mister profesor Hiob był bardziej pojebany niż Hitler


Ty tak na serio? uwierzyłeś? ja pierdole, wystarczy jebnąć nazwisko, jakąś datę, parę niemieckich słów z google translate i gimbaza wszystko łyknie.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-06-16, 11:36
jaczuro napisał/a:


Ty tak na serio? uwierzyłeś? ja pierdole, wystarczy jebnąć nazwisko, jakąś datę, parę niemieckich słów z google translate i gimbaza wszystko łyknie.



Dałbym ci piwo za to, że opanowałeś sztukę robienia w chuja. Fajnie wyszło, niestety, jesteś typem który czuje się oryginalnie i próbuje dowartościowywać nazywając wszystko dookoła gimbazą. Żenujące człowieku, spłyń.
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-06-16, 12:12
chyba pierwszy raz uzyłem tego zwrotu na sadisticu LoL
Zgłoś