18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:24
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)
Zgłoś
Avatar
Lolan 2024-08-14, 13:21
To samo, strony się bardzo powoli wczytują, filmiki identycznie.
Zgłoś
Avatar
tomashm 2024-08-14, 14:00
Lolan napisał/a:

To samo, strony się bardzo powoli wczytują, filmiki identycznie.



U mnie już działa normalnie.
Autonaprawa?
Zgłoś
Avatar
oczyweza 2024-08-14, 16:53
dzisiaj juz dziala jak nalezy
Zgłoś
Avatar
Lolan 2024-08-15, 3:16
tomashm napisał/a:

U mnie już działa normalnie.
Autonaprawa?



Dokładnie autonaprawa, już wszystko działa normalnie.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-08-17, 12:14
sadistic.pl/pokaz-inteligencji-vt596598.htm

sadistic.pl/koniec-tego-vt596586.htm

4 sekundy i koniec?
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-09-02, 9:51
dobra opcja poprawiania tagów, ale tagi powinny być widoczne pod tematami z głównej strony tak jak w zakładce "Poprawianie tagów", żeby nie trzeba było wchodzić w każdy temat i sprawdzać...

widok główna:


widok "poprawianie tagów":
Zgłoś
Avatar
Centurion 2024-09-02, 10:12
@REsadER: Tak byłoby to wygodne i logiczne, problem jest taki że strasznie zaśmieca stronę, muszę to przemyśleć
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-09-02, 10:15
@Centurion: to może taka opcja widoku tylko dla mod i dubler? bo faktycznie większość user-ów i tak nie zwraca na nie uwagi...
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-09-02, 17:06 2
Proponuję aby w rankingach nie uwzględniać kont zablokowanych. Przynajmniej w domyślnym widoku.
Konta, które zostały zablokowane, czyli łamany regulamin, działały na szkodę serwisu, że zwyczajnej przyzwoitości powinny zostać zapomniane i nie ma sensu ich nigdzie eksponować, a zwłaszcza w rankingach.
Proszę o przemyślenie propozycji i pozytywne rozpatrzenie tej idei.
Pozdrawiam !
Zgłoś
Avatar
~Esencja 2024-09-02, 19:01
trytodie napisał/a:

Proponuję aby w rankingach nie uwzględniać kont zablokowanych. Przynajmniej w domyślnym widoku.
Konta, które zostały zablokowane, czyli łamany regulamin, działały na szkodę serwisu, że zwyczajnej przyzwoitości powinny zostać zapomniane i nie ma sensu ich nigdzie eksponować, a zwłaszcza w rankingach.
Proszę o przemyślenie propozycji i pozytywne rozpatrzenie tej idei.
Pozdrawiam !



Wszyscy wiemy o kogo ci chodzi xd
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-09-02, 19:16
@Esencja: nie wiem o czym mówisz!
Uważam, że to idea oparta na wzajemnym szacunku
Zgłoś
Avatar
outline 2024-09-02, 21:22
Siema, podoba mi się tor zmian na portalu, jest wygodniej I schludniej. Pytanie czy w takim temacie jak np wojna na ukrainie (w innych pewnie też), jest możliwość dodania paginacji również na górze? Czasami człowiek nadgania kilka stron i trzeba za każdym razem na sam dół scrolować.

@Centurion:

[ Dodano 2024-09-03, 15:19 ]
Widzę, że się pojawiła, dzięki
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-09-24, 12:29
@mod:
certyfikat wygasł
dla sadistic.pl
przez R 10
ważny do 24.09.2024
Zgłoś