18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
goldfingaz 2024-07-29, 11:56 1
VladolfPutler napisał/a:

Dlaczego ten ekran nie został rozjebany?



Bo normalny człowiek to nie lewak.
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2024-07-29, 12:13 1
Jebać idiotów, którzy chcą wpuścić to bydło. Wszelkie lewackie propagandy powinny być traktowane jako terroryzm.
Zgłoś
Avatar
piotrj3 2024-07-29, 13:31 2
pazuzu napisał/a:

Czyli teraz "patrioci" chcą decydować kto jakie filmy może oglądać? podpowiem że jak nie chcieli go oglądać to po prostu mogli odejść 💁‍♂️ może nie znaleźli pilota od tv i biedni nie wiedzieli co mają ze sobą zrobić 🤣



Czy jak komuniści po 2. wojnie światowej robili kłamliwe plakaty o AK jakby oni byli źli to też tak to postrzegasz?
Zgłoś
Avatar
Suber 2024-07-29, 15:25
@Tenbel: Zaiste bogata w tresc odpowiedz🤣ale nie ma co wymagac po onu/jenu czy jak ty tam sie wabisz.
Zgłoś
Avatar
Domwol3108 2024-07-29, 16:04
Wrocław czyli drugi kijów. Jak można wybrać takie coś jak sutryk?
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-07-29, 18:24
Jebać Ryżego Uuja
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-07-29, 22:21 2
pazuzu napisał/a:

Czyli teraz "patrioci" chcą decydować kto jakie filmy może oglądać? podpowiem że jak nie chcieli go oglądać to po prostu mogli odejść 💁‍♂️ może nie znaleźli pilota od tv i biedni nie wiedzieli co mają ze sobą zrobić 🤣



W wekend ma być puszczany film o tym, jak twoja matka robi pałę murzynom na granicy. Ale jak nie masz ochoty, to po prostu nie oglądaj.
Zgłoś
Avatar
KrulDaSilva 2024-07-29, 22:27
Widziałem ten film, jest słaby i nudny, ale nie ma w nim nic o szkalowaniu żołnierzy, nie wali w partie polityczne ani pograniczników, podkreśla jasno winę Łukaszenki, pokazuje uniwersalność tragedii jednostek. No ale ameba umysłowa nie oglądając filmu krzyczy że lewackie gówno i propaganda, no ale czego się spodziewać po portalu na którym w znacznej większości są ameby umysłowe z IQ poniżej średniej
Zgłoś
Avatar
Beasf 2024-07-29, 23:07
Jak normalnie na codzień wkurwia mnie to spierdolone miasto pełne psychopatów, tak widzę, że zdarza się tu coś pozytywnego.
Zgłoś
Avatar
remik93 2024-07-29, 23:23
Aż się zalogowałem żeby dać piwko
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-07-30, 1:45 2
Domwol3108 napisał/a:

Jak można wybrać takie coś jak sutryk?


Bo mnóstwo ludzi nie jest fanami PiS-u i większość zna się na polityce. W polskim języku tego nie ma, ale w angielskim mają słowo "politics" i słowo "statecraft", które mają dwa różne znaczenia. Przeciętny mieszkaniec Jagodna zna się na "politics", ale nie zna się na "statecraft". Więc Ci wszyscy debile myśląc że jak nie zagłosują na Sutryka to zagłosują milcząca za... ktokolwiek był kandydatem idiotów z PiS-u... na fotel prezydenta Wrocławia. I tak o to kolejną kadencję mamy we Wrocławiu geniusza wybranego na zasadzie "byle nie PiS".

Moim ulubionym przykładem tego jak ważna jest różnica pomiędzy znajomością "politics" a "statecraft" jest to że tutaj te matoły we Wrocławiu się cieszą jak wprowadzali darmowe przejazdy MPK... Bo To ByŁo PrZeCiEż DlA dZiEcI, ale już ich polityczne głowy nie korelują tego z nagle rosnącymi cenami biletów MPK dla pozostałych, albo z rosnącymi czynszami.

Zaznaczając najmocniej jak się da, że nie chciałbym mieć prezydenta z PiS-u, to jednak trzeba zauważyć że we Wrocku nawet gdyby Platformo-Lewica wybrała by pedofila w trakcie odsiadki, to i tak wygraliby wybory. Uroki demokracji.
Zgłoś
Avatar
Rzepa90 2024-07-30, 9:46
T3RMINATOR napisał/a:

I prawidłowo, jebać ten paszkwil co opluwa polski mundur


okazujący realia...
Zgłoś
Avatar
omenlol 2024-07-30, 19:41
Banda deblili
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-02, 7:47
@pazuzu 5 dzień minął, jak patrzę na twój status online i czekam, aż łaskawie wrócisz do tematu. Nie odpowiedziałeś na moje bardzo proste pytanie, z którym taki światły umysł nie powinien mieć problemu. Co jest? Powiadomienia się popsuły, czy może argumenty się skończyły?
Dla twojej wygody powtórzę swoje pytanie:

Gdzie patrioci mają dzwonić i od kogo sprawiedliwości wymagać, skoro aparat sądowniczy oraz organy ścigania nie stoją po stronie ustanowionego (demokracyjnie, żeby nie było) prawa? Gdzie mam zgłosić popełnienie wykroczenia/przestępstwa, skoro władza broni swoich robiąc kurwę z logiki a konstytucją wycierając sobie mordę?

Bo ja znam odpowiedź na to pytanie, ale skoro rozmawiamy tak sobie na forum, to nie mogę tak po prostu stwierdzić, że odpuściłeś walkowerem. Wypowiedz się do końca, skoro tak starannie próbowałeś moje rozumowanie zmieszać z błotem te 5 dni temu.
Bo ja otwarty na krytykę jestem. Może czegoś nie wiem i zaraz mnie i kilku innych tu oświecisz. Nie poddawaj się.
Jeden mądry komentarz i kajam się za swoją ignorancję.
Zgłoś
Avatar
szoopyoku 2024-08-02, 17:56 1
Geraldinio napisał/a:

Powyżej widzimy klasyczną odzywkę przedstawiciela dawnej elity szlacheckiej zwanej gimbusem. Prawak używając legendarnej broni w postaci słów "twoja stara" myśli, że zabłysnął elokwencją na Sadolowej dzielni i wali sobie konia do własnego prawilnego posta. Jako gatunek szkodliwy i wymierający, nie wie, że świat się zmienia i wkrótce matka natura zrobi swoje usuwając jego geny z puli, bo nigdy już ze swoim zjebanym mózgiem nie zarucha.



Idź się przyklej do asfaltu na kropelkę tam jest twoje miejsce
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie