18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 Ruskie kaskadery .. - teraz popularne
Avatar
WhiteJR27 2024-07-22, 20:17
Świerzaki, bez oklepu i rozebraniu do naga to nie prawdziwi Gangsta tylko jakiś osiedlowy Wania😅
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-07-22, 20:20
Tomf napisał/a:

a to zielone to co to?



Nie wiem.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-07-22, 20:35
Żyjesz dopóki nikt nie ściga cię za długi .... Życie
Zgłoś
Avatar
Sstoumer 2024-07-22, 21:46
Hairstreak napisał/a:

Jeszcze jej chyba chcieli łapska połamać tą pałką, bo na sam koniec coś gadają że "dawaj ruku" i stukają pałką i ziemię



To ja nie wiem skąd to widziałeś, bo ja powtórzyłem czystą tradycje dilerów rosyjskich wobec dziewczyn
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-07-23, 1:43 3
Tomf napisał/a:

a to zielone to co to?



Zieleń brylantowa, potocznie nazywana: зелёнка (zielonka). Tani środek odkarzający do skóry i ran. Powszechny w krajach byłego ZSRR. U nas rzadko spotykany - my stosujemy fiolet gencjanowy (gencjana). Obydwa środki mają działanie przeciwbakteryjne, skuteczne wobec bakterii Gram-dodatnich i nieco słabsze wobec Gram-ujemnych oraz przeciwgrzybiczne, przeciwko drożdżakom. Zmniejszają też wydzielanie ropy, więc stosuje się je, np. na bąble ospy. Zarówno zielonka, jak i gencjana, długo się utrzymują na skórze i włosach. Nawet do dwóch tygodni. Wodą i mydłem, tego nie zmyjesz, ale możesz spróbować sokiem z cytryny. Na wywabienie plam z ubrania, są małe szanse - zielonkę stosuje się też, jako barwnik do wełny i jedwabiu.



Zgłoś
Avatar
Tomekp93 2024-07-23, 13:15
Tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
trzonek1pl 2024-07-24, 10:46
on mowi ze mu loda chociaz nie zrobi a urwya sie w momencie czynnosci splacania dlugu
Zgłoś
Avatar
ppanzer 2024-07-28, 16:58
Film z serii ,, historie niedokończone "
Zgłoś