18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Dargor666 2012-02-04, 18:50
Nie wiem co tak niektórych podnieca że pies pierwszy poleciał... to tylko pokazuje, że prędzej wyczuł te trzęsienie i salwował się ucieczką jak każdy normalny zarówno zwierzak jak i człowiek.
Zgłoś
Avatar
Leouch 2012-02-04, 19:57
grubas przebiegl i wywolal trzesienie ziemi... a pies widzac ze sie zbliza juz spierdolil
Zgłoś
Avatar
KirTh 2012-02-04, 20:25
Pies jest na 1 i 2 ujęciu a na 3 go nie ma! Zjedli go! Biegł pierwszy a tu dupa!
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-02-04, 22:32
Dargor666 napisał/a:

Nie wiem co tak niektórych podnieca że pies pierwszy poleciał... to tylko pokazuje, że prędzej wyczuł te trzęsienie i salwował się ucieczką jak każdy normalny zarówno zwierzak jak i człowiek.



Czy przez przypadek nie pomyliłeś forów? Znalazł się racjonalista - idąc tym tropem, to co kurwa kogoś podnieca widok wypadku (to tylko pokazuje skutki np. nadmiernej prędkości), pobicia (to tylko pokazuje agresję atakujących), idt.? Spojrz w lewy, górny róg tej strony: "SADISTIC.PL CODZIENNA DAWKA CZARNEGO HUMORU"
To nie jest forum ponurych rozkminiaczy-racjonalistów.
Zgłoś
Avatar
blivek 2012-02-05, 1:27
1 września widzicie podobieństwo ....
Zgłoś
Avatar
k................o 2012-02-07, 21:24
stery_srh napisał/a:

Rozbawił mnie ten pies - leży sobie - no pełen luz, za chwilę krótka rozkmina i szpula jakby go co w dupę uparzyło.



Dziś pies sąsiada podobnie zerwał się do lotu,jak z wiatrówki w dupsko dostał za wczorajsze wieczorno/nocne wycie huj wie do czego...
Zgłoś