18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
Antebot 2024-10-12, 6:44
Przez chwilę myślałem że to murzyn wali kloca. Ogon mnie zmylił, człekokształtne mają chwytne ogony.
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2024-10-12, 15:00
psotna_cipka napisał/a:

Smalcuch się wypróżnia. Wkrótce trafi do kotła.



Mam nadzieje ze najszybciej do kotła to ty trafisz pizdeczko.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-12, 17:55 2
Kici-Kici napisał/a:

Beny to jest kobieta, więc może nie wiedzieć. Ważne, żeby nie zapomniała posprzątać i pozmywać.

To jeszcze nie widziałeś baby na depresji. Aby chatę sprzątnąć, wystawiłam nawet odkurzacz, stoi na środku od dwóch tygodni. I przed użyciem musiałabym najpierw rzeczy pozabierać aby był dostęp do podłogi. A w zlewie muszki latają — w piątek wieczór zbierałam się do tego szajsu ale w końcu musiałam lecieć na ostatni pociąg (starsi zamówili housesitting: ich pies i kot). Jak wrócę, potrzebny będzie napalm a nie płyn do zmywania.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-12, 20:07 1
majeńka napisał/a:

To jeszcze nie widziałeś baby na depresji. Aby chatę sprzątnąć, wystawiłam nawet odkurzacz, stoi na środku od dwóch tygodni.(...).



no to ja coś zrobiłam, po tygodniu potykania się o odkurzacz wsadziłam go z powrotem do szafki

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
patryk123441 2024-10-13, 0:27
Filmik nawet zabawny... ale gdyby zaczął aportować 🤔🤔
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra Wczoraj 5:46 1
majeńka napisał/a:

To jeszcze nie widziałeś baby na depresji. Aby chatę sprzątnąć, wystawiłam nawet odkurzacz, stoi na środku od dwóch tygodni. I przed użyciem musiałabym najpierw rzeczy pozabierać aby był dostęp do podłogi. A w zlewie muszki latają — w piątek wieczór zbierałam się do tego szajsu ale w końcu musiałam lecieć na ostatni pociąg (starsi zamówili housesitting: ich pies i kot). Jak wrócę, potrzebny będzie napalm a nie płyn do zmywania.



lol, jakbym siebie czytał. Ale powoli ogarniam...

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś