18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Wendigo 2023-08-01, 11:35 3
disko napisał/a:

Mógł go tylko postrzelić... a nie zabić.
W tej Ameryce mimo wszystko, to sobie zbyt mocno wzięli do serca prawo do zabijania.
Zejdźmy trochę na ziemię i pomyślmy obiektywnie. Wiele osób ginie za pierdoły.
Odebranie komuś życia (jak dla mnie) to jest coś niebywałego.



Polecam przeczytać opis pod filmem - Officer Hayden was approached by an armed individual on foot, wearing a mask who opened the driver's side front door and pointed a gun at the officer. Officer Hayden fired several rounds from his service weapon, causing the subject, 21-year-old Mark Jaggers Jr. to drop the gun and fall backward. After the officer secured the scene to assess for additional threats, he requested other officers in the area to respond. Officers began rendering Aid and attempted to perform life-saving measures on Jaggers.

Czyli nasz zamaskowany Robin Hood miał broń i chciał ukraść albo obrobić samochód. Biegł od przadu pojazdu musiał też widzieć, że w samochodzie ktoś jest. Także obstawiam, że chciał napaść na kierowce i coś ukraść.
Zgłoś
Avatar
Ramiell 2023-08-01, 11:50 4
Rachu ciachu i po złodziejachu!
Zgłoś
Avatar
sadeczek 2023-08-01, 19:38
moim zdaniem to fake - kolor skóry się nie zgadza
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2023-08-01, 22:51
disko napisał/a:

Mógł go tylko postrzelić... a nie zabić.
W tej Ameryce mimo wszystko, to sobie zbyt mocno wzięli do serca prawo do zabijania.
Zejdźmy trochę na ziemię i pomyślmy obiektywnie. Wiele osób ginie za pierdoły.
Odebranie komuś życia (jak dla mnie) to jest coś niebywałego.



człowiek z magazynkiem wjebanym w klatę jest w stanie jeszcze strzelać i zabić policjanta. Sam se kurwa postrzel kogoś i licz, że cię nie odjebie
Zgłoś
Avatar
gen.T.Rozwadowski 2023-08-01, 23:15
Jarek_Wielki napisał/a:

Po 3 godzinach bez ruchu taka reakcja! Super glina


Pewnie szczał do butelki.
Zgłoś