18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
annette555 2010-06-13, 20:07
to jest fragment z programu SCARRED leciało to swego czasu na MTV
z mamą zawsze lałyśmy jak ktoś se coś złamał heheHEHE
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-06-13, 20:41 1
razhel napisał/a:

Wiecie że on 'taki twardy był' tylko dlatego ze był w szoku i CHWILOWO nie czuł bólu?



Dzięki Ci , kapitanie!
Twój post wyjaśnił największą tajemnice ludzkiego organizmu.
Proszę , weź tą lodówkę
Zgłoś
Avatar
Shigekuni 2010-06-13, 21:03
Słuchaj, dla nas to nie jest tylko drewno i kółka. Tak, jestem skateboarder'em i metalem. Subkultura skejtów jest podobna do emo kidów i również ich nie toleruje ale trzeba. A jeżeli chodzi o te drewno i kółka to trzeba mieć wyobraźnie, pasję i talent żeby je wykorzystać, no cóż tak już jest. A jeżeli Cię wkurwiają ludzie jeżdżący na desce to idź i mu wypierdol to się przy okazji przekonasz czy są to chudzi ludzie... Jeżdżę na teatrze muzycznym w Gdyni i nie spotkałem żadnego, ciotowatego skateboardera... dobra koniec tematu bo się zwykły offtop robi na temat subkultur i pasji >.> A co do filmu to nice, adrenalina swoje zrobiła ;>
Zgłoś
Avatar
Jeffrey 2010-06-14, 0:05
Naaaaaajss
W końcu jakiś filmik pasujący do tytułu strony, a nie następne komedie, żule, politycy na polsacie czy inne zasrane Nie-Sadystyczne gówna. Browar leci
Zgłoś
Avatar
Dżoszua 2010-06-14, 9:22
Shigekuni napisał/a:

SKATE to jest pojebana subkultura ubierająca się w słitaśne kolorowe emo ciuszki.





Znajdź podobieństwa:




Czas start!

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-06-14, 09:33 ]
Znajdz klawisz "ENTER"

Specjalnie zestawiłem te dwa zdjęcia obok siebie dla dzieci oby nie musiały sobie przewijać w dół. Tak się chyba robi jak ktoś ma porównywać zdjęcia, no chyba, że się mylę -.-
Zgłoś
Avatar
Dżoszua 2010-06-14, 9:50
Możliwe nie mam zdania na ten temat ale jak trzeba mieć nasrane we łbie żeby mylić tak ODMIENNE dwie subkultury

[edit]
Dobra inaczej, mylenie jeszcze ok, ale łączenie ich w jedno?!
Zgłoś
Avatar
KAZ!K 2010-10-02, 19:30
siła spokoju połamanego mnie rozbroiła
Zgłoś