18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Lexter 2023-01-25, 1:09 1
Jak zwykle wysyp ciot w komentarzach ze szkolnymi zwolnieniami z w-f
Zgłoś
Avatar
kakalos 2023-01-25, 3:58
tez tak kiedys zlamalem, mowie serio
Zgłoś
Avatar
vortexture 2023-01-25, 5:24 1
Połamałem sobie całkiem zdrowo rękę kiedy miałem 10 lat. Ani trochę nie wrzeszczałem tylko grzecznie potuptałem do szkolnej higienistki a jak tylko do szkoły dotarła moja matka to z buta 3 km do szpitala. Zero krzyku, zero wrzasku. Mając 10 lat byłem mniejszą pizdą niż ten frajer
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2023-01-25, 5:25 2
vortexture napisał/a:

Połamałem sobie całkiem zdrowo rękę kiedy miałem 10 lat. Ani trochę nie wrzeszczałem tylko grzecznie potuptałem do szkolnej higienistki a jak tylko do szkoły dotarła moja matka to z buta 3 km do szpitala. Zero krzyku, zero wrzasku. Mając 10 lat byłem mniejszą pizdą niż ten frajer



No to łap piweczko dziku bagienny.
Zgłoś
Avatar
sokol23 2023-01-25, 6:27
I teraz nie wiadomo,czy udaje jak zwykle ,czy znowu przepiekna gra aktorska tym razem z efektami specjalnymi
Zgłoś
Avatar
ratford 2023-01-25, 21:02
vortexture napisał/a:

Połamałem sobie całkiem zdrowo rękę kiedy miałem 10 lat. Ani trochę nie wrzeszczałem tylko grzecznie potuptałem do szkolnej higienistki a jak tylko do szkoły dotarła moja matka to z buta 3 km do szpitala. Zero krzyku, zero wrzasku. Mając 10 lat byłem mniejszą pizdą niż ten frajer



jak miałem z 10 lat, przewróciłem się na rowerze i ze złamaną ręką wracałem tymże rowerem do domu 2 kilometry. W dzieciństwie adrenalina całkiem przykrywa ból.
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-01-26, 0:32
Budrys2000 napisał/a:

Nie zrozumiałeś. On nie wkłada. On ma wkładanego.



a ty to wiesz bo mu wkładałeś, no to już wiesz co masz robić żeby go nie bolało
Zgłoś
Avatar
yankers 2023-01-26, 4:43
Nie złamanie tylko na ponad 90% zwichnięcie stawu łokciowego.
Zgłoś