18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
ściwanek 2013-05-13, 18:58 1
Kombinował kombinował i drut wyszedł...
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-05-13, 19:05 5
Kurwa.. wyobraźcie sobie te druty w chuju....
Zgłoś
Avatar
Godelo23 2013-05-13, 19:19
Takie tematy to ja lubię na sadisticu
Zgłoś
Avatar
bustafan 2013-05-13, 19:25
Inoquez napisał/a:

gliniany zlew??


To jest umywalka. Zlew (zlewozmywak) powinien być w kuchni. Jeśli u Ciebie jest odwrotnie, to bardzo mi przykro. Łap piwo na otarcie łez
Zgłoś
Avatar
themixerus 2013-05-13, 19:46
co to jest taki drucik ku*wa mi to po złamaniu całej ręki na chama wyciągali i to jeszcze wzdłuż kości ...
Zgłoś
Avatar
Kembrix 2013-05-13, 20:19
Taki drut to pikuś.Ja miałem 2 druty wzdłuż przedramienia i wyciągali mi to na chama
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2013-05-13, 21:09
Ileśtam up

mnie uczyli, że to są szczypce kombinowane
Zgłoś
Avatar
Oskipl 2013-05-13, 21:16 1
MrEngineer napisał/a:

Obejrzeć! Co to za dziwna moda na kaleczenie języka panuje ostatnio na Sadisticu? Jeden niedouczony napisał tak kilka dni temu, a teraz cała banda powtarza.


Widzę, że trzeba uświadomić ignoranta. "oglądnąć" jest nie mniej poprawne niż "obejrzeć", powiedziałbym nawet że bardziej poprawne, gdyż jest to naturalna forma czasu przeszłego czasownika "oglądać". Dla porównania: ściągać-ściągnąć-ściągnąłem.
Jest to regionalizm używany przez mieszkańców województw małopolskiego i podkarpackiego, czyli jakby nie patrzeć ponad 5mln ludzi. Jeśli nie dotarło, to zapraszam do Krakowa. Możesz przyjechać i próbować przekonać ludzi, że są tępi i że mówi się "obejrzeć".
Zgłoś
Avatar
pawel8814 2013-05-13, 22:38 1
kurwa niedawno rozjebałem sie autem.Czołowe zderzenie z vanem.złamałem nadgarstek ale nie dostałem takiego drucika.
Zgłoś
Avatar
LordJamaican 2013-05-13, 22:50 1
Tak czy siak Achievement : "Ciągnięcie druta" ma odblokowany życie jest takie kolorowe!
Zgłoś
Avatar
GoralPL 2013-05-13, 23:33
Miałem też 2 druty w przedramieniu od łokcia do nadgarstka ale wyciągane operacyjnie . Jakbym miał to w domu wyciągnąć to zesrałbym się . Propsy dla gościa
Zgłoś
Avatar
opiekacz 2013-05-13, 23:56
Koleś jest jebnięty!! Kutwa jak mi te gówno wyciągali z łokcia to pod pełną narkozą a on kombinerkami. Pewno jak do ortopedy pójdzie to znowu się okaże, że złamane. Mi tak lekarz powiedział chyba żebym sam nie próbował
Zgłoś
Avatar
auliszek 2013-05-14, 2:07 1
themixerus napisał/a:

co to jest taki drucik ku*wa mi to po złamaniu całej ręki na chama wyciągali i to jeszcze wzdłuż kości ...


Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-05-14, 10:35
fajny zlew
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-05-14, 19:34
Oskipl napisał/a:


Widzę, że trzeba uświadomić ignoranta. "oglądnąć" jest nie mniej poprawne niż "obejrzeć", powiedziałbym nawet że bardziej poprawne, gdyż jest to naturalna forma czasu przeszłego czasownika "oglądać". Dla porównania: ściągać-ściągnąć-ściągnąłem.
Jest to regionalizm używany przez mieszkańców województw małopolskiego i podkarpackiego, czyli jakby nie patrzeć ponad 5mln ludzi. Jeśli nie dotarło, to zapraszam do Krakowa. Możesz przyjechać i próbować przekonać ludzi, że są tępi i że mówi się "obejrzeć".



Na pomorzu też często się to słyszy. Dobrze napisane!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie